Namu tvarkytoja

Galite prižiūrėti vaikus, ar savo bute atidarėte būrimo saloną - Rašykite.

Moderatoriai: SuperLapeSnape, Raymond, Levas

Namu tvarkytoja

Standartinė bamsiukas » 10 Rgs 2008, 10:50

Sveiki,

Mes neseniai prisiregistravome, esame is Bajoru kelio 19-29. Labai malonu prisijungti prie Jusu sukurto foruma, neabejojame, kad bus puiku pabendrauti.Auginame 8 men. berniuka, vardu Jonuka, puiku vyruka.Skaitydami Jusy foruma, radome skelbima, kad kazkam reikalinga namu tvarekytoja.Galime parekomenduori viena mergaite, kuri jau keli menesiai pas mus tvarko, ateina karta i savaite, tai dulkes nuvalo, grindis isvalo, na aptvarko namus, kadangi mazas vaikas, neturiu visikai laiko...Ji yra studente, tai susitariam diena kada gali ateiti, aptvarkyti, geles palaistyti.Esu labai patenkinta.Tai jei ka sudomino galesiu duotri kontaktus.p.s. del atlygio susitariame, ziurint ka paprasau aptvarkyti, ka daryti ir pns.
bamsiukas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 10 Rgs 2008, 10:19

Re: Namu tvarkytoja

Standartinė Simas » 10 Rgs 2008, 15:59

gal galite savo kontaktus ar tos merginos man i asmenine zinute atsiusti? labai aciu
Simas
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 14:20
Miestas: 3N-A8-1

Re: Namu tvarkytoja

Standartinė viliukas » 16 Spa 2009, 00:48

Sveiki kaimynai, malonu prisijungti, bet tik dabar atsirado laiko, jeigu kam reikia galiu parekomenduoti savo namų tvarkytoja, dirba jau pusmetį ir esame patenkinti, ateina kartą į savaitę, sutvarko, namai kvepia, ateina su savo priemonėmis tokiomis ekologiškomis, vonia, kranai, tualetas, langai ir grindys blizga, netgi vyro marškinius išlygina, o mes su vaiku tuo metu į parduotuvę nuvažiuojame ar pasivaikščioti išeiname, dirba greitai ir neįkyri, tai 40 metų tvarkinga moteriškė, na per daug negirsiu, bet jei kam reikia galėsiu duoti telefoną
viliukas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 16 Spa 2009, 00:40

Re: Namu tvarkytoja

Standartinė SuperLapeSnape » 26 Lap 2009, 16:32

o kokie dabar įkainiai namų tvarkytojų? aišku turbūt priklauso nuo daug ko, bet vis tiek mždg gal galit pasakyt?
Vartotojo avataras
SuperLapeSnape
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 18:21
Miestas: 2-B1-3

Re: Namu tvarkytoja

Standartinė viliukas » 11 Gru 2017, 18:28

Sveiki, metams išvykstu į užsienį, todėl galiu parekomenduoti savo namų tvarkytoją. Pas mane name tvarkėsi kartą per sav. , atvažiuodavo savo mašina, atsivešdavo savo įrankius ir priemones, dirba greitai ir gerai. Jai 47m., vairuoja, tvarkinga, švari, maloni, neįkyri, kur nereikia nelenda, kai būnu namuose, tai tvarkosi taip, kad man netrukdytų, o šiaip jau daug metų dirba, tai turi raktą nuo mano namų ir tvarkosi tada, kai būnu darbe. Vienu žodžiu Super, nes pati neturiu nei laiko nei noro šveisti namus. :D Jos vardas Daiva tel.862660359. Ai, tiesa, aš dar susitardavau, kad mums išvykus prižiūrėdavo ir mano šuniuką su kate už papildomą mokestį. :D
P.S. rekomenduoju savanaudiškai, nes tikiuosi, kad po metų ji ras laiko vėl man, jei kur netoliese darbuosis... :lol:
viliukas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 16 Spa 2009, 00:40


Grįžti į Kitos paslaugos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

cron