Deformacine siule

Moderatoriai: SuperLapeSnape, Raymond, Vytis

Deformacine siule

Standartinė Giedrius&Dangira » 15 Sau 2008, 12:02

Noriu paklausti pas tuos, kurie pirko su pilna apdaila. Ar ir pas jus sienose yra vertikali deformacine siule, kuri eina nuo pat grindu iki lubu? Nes pas mus miegamajeme viena tokia yra palikta, ir atrodo nelabai kaip :x
Kaip teko apie ja girdeti, ji palikta tam, kad jei trukines siena, kad ji butent truktu toje siuleje, o ne po visa siena. Bet siaip tai vistiek trukines ne tik viena siena, bet visos :(
Vartotojo avataras
Giedrius&Dangira
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 13 Sau 2008, 15:28
Miestas: 4N-C5-1

Re: Deformacine siule

Standartinė SsniKeR » 15 Sau 2008, 14:54

Giedrius & Dangira rašė:Noriu paklausti pas tuos, kurie pirko su pilna apdaila. Ar ir pas jus sienose yra vertikali deformacine siule, kuri eina nuo pat grindu iki lubu? Nes pas mus miegamajeme viena tokia yra palikta, ir atrodo nelabai kaip :x
Kaip teko apie ja girdeti, ji palikta tam, kad jei trukines siena, kad ji butent truktu toje siuleje, o ne po visa siena. Bet siaip tai vistiek trukines ne tik viena siena, bet visos :(


ja galima bandyti paslepti, bet kadangi toje vietoje susirisa dvi skirtingos medziagos (gelzbetonine konstrukcija ir fibo blokeliai) tai vaiksciojimas per ta siule bus.
Pas mane dazytojas uzglaiste elastingu ir tvirtu glaistu, bet uzdejo popierine juostele skirta kampams, skilimas vistiek pamazu lenda. Kol kas tik mikroitrukimas, bet su laiku manau isryskes. Dabar gal bandyciau su akrilu uztaisyti ir nudazyti. bent jau skilimo nebus, nros dazai toje vietoje gali susigaranksciuoti.
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė Mindaugas » 15 Sau 2008, 16:04

Pas mane kaip tik padare ta skiriamaja siule ir siomis dienomis dar zadejo uzpildyti ja akrilu. Nes buvo labai smarkiai suskile.
Mindaugas
 
Pranešimai: 192
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 15:21
Miestas: 4N C6-3

Standartinė Giedrius&Dangira » 15 Sau 2008, 16:15

Na ta siule uzglaistyti sake gali ir pas mane, problemu del to nera, tik nezinau, ar to reikia, ar verta ta daryti... To norejau paklaust pas jus. Nes pasak hannerio, kai uzglaistys sia siule, siena gali trukti kitoje sienos vietoje, o jeigu lieka si siule, tuomet tiketina, kad truks butent sioje siuleje.
Vartotojo avataras
Giedrius&Dangira
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 13 Sau 2008, 15:28
Miestas: 4N-C5-1

Standartinė Rasiukas » 20 Sau 2008, 19:58

O pas mus nera tokiu jokiu siuliu.

PS - dangira - tu ta musu dangira is banko? :roll:
Rasiukas
 
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 23:37
Miestas: 5N. A6-4

Standartinė A.Ga » 20 Sau 2008, 20:07

Me irgi jokiu siuliu nepastebejo.
Vartotojo avataras
A.Ga
 
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 14:33
Miestas: 6N-B

Standartinė Giedrius&Dangira » 21 Sau 2008, 23:57

Rasiukas rašė:O pas mus nera tokiu jokiu siuliu.

PS - dangira - tu ta musu dangira is banko? :roll:


Is banko, tai is banko, bet ne jusu, o mano, Giedriaus, ji :lol:
Vartotojo avataras
Giedrius&Dangira
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 13 Sau 2008, 15:28
Miestas: 4N-C5-1

Standartinė Rasiukas » 22 Sau 2008, 12:30

:oops:
Rasiukas
 
Pranešimai: 117
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 23:37
Miestas: 5N. A6-4

Standartinė Jon » 25 Sau 2008, 23:31

O gal, siuose namuose reikia visur daryti deformacines siules, tarp lango ir sienos, iejimo durys - siena, vonia - koridorius. Toliau prognozuojamas namo sedimo siules, tai gan idomu.
Na paziuresim, padariau apdaila be "siuliu", spiaunu tris kartus dar nepastebejau kur reikes daryti "siules" , tik aisku naudojo tam tikras medziagas sujungimui betono su gipskartoniu, arba yra galimybe apsiuti gelzbetoni plokste ir O problemu ir ner "deformaciniu siuliu" . As galvoju , kad Jusu apdailininkai tikrai Kembridzus baige.
Jon
 
Pranešimai: 79
Užsiregistravo: 27 Gru 2007, 09:28
Miestas: 2N C5

Standartinė Kristina » 30 Sau 2008, 22:47

Sveiki,
pas mane irgi yra tos siules. Miegamajame dvi ir dar siandien buvau, tai maciau meistrukas prie lango viena sake gremz. Ties apsiltinimo sluoksniu. Sake, kad tos siules reikalingos, bet taip pat dar sake, kad toms siulems graziai ir lygiai padaryti jie neturi irankiu :shock: Jau Haneriui sakiau, kad man jos tokios banguotos netinka. nezinau kuo cia baigsis, irgi kalbejo, kad lyg uzlygins....
Kristina
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 06 Sau 2008, 00:54
Miestas: 4N, C3-3

Re: Deformacine siule

Standartinė viktorijakup » 11 Kov 2009, 01:02

ko parinates, 5 metai apdailos garantija.
Nueikite i Ivanciutes stomatologijs klinika VIVADENS ir paatysite kokie ten vertikalus skylimai.
Atrodo namas sugrius.
Garantija uztaisys.
Jei netycia "sukrusta" hann..." bankrutuos, tada patys uzsiglaistysite.
Glaisto kainos-juoka kelia,o dazu mums po 10 L paliko (lubu ir sienu).
Nesiparinkite.
Viskas bus o.k.
p.s. jei nemokate meistrauti, tada kainuos zinoma.
Vartotojo avataras
viktorijakup
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 05 Vas 2009, 20:12


Grįžti į II-as etapas (Fiziku g. 10, 12, 14, 16)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron