PROBLEMA!!!

PROBLEMA!!!

Standartinė Sulani » 18 Bir 2013, 10:32

norėjau pasiteirauti ar kas nors susidure su stai tokia problemele... vonios kambaryje kampe renkasi tokia bala... is pradziu buvo maza.. paskui pletesi... paskui vel buvo sumazejusi... o dabar kuo toliau tuo daugiau! bet vis sumazeja-padideja... kvieciau Artura, taciau jis teigia kad tai yra del kondensato. toje vietoje eina vamzdis nutekamasis. as nesuprantu is kur jis gali buti. as suprasciau jeigu butu ziema, tada butu galima sakyti kad ten dregme didziule ar kazkas... o dabar vasara ir nuolat atidaryti langai, ventiliuojamos patalpos ir t.t.
p.s. virsuje turiu kaimynus, bet bent jau teigia kad pas juos sausa... tai nebezinau ka daryti. ar tai normalu??
Prikabinti failai
20130614537.jpg
Vartotojo avataras
Sulani
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 28 Spa 2012, 13:20
Miestas: Vilnius

Re: PROBLEMA!!!

Standartinė klanas » 18 Bir 2013, 22:33

Kondencatas ne tik ziemos problema, juk masinai langai rasoja ir vasara :) Kondencatas susidaro esant pavirsiu temperaturos skirtumui, kuris gali atsirasti del ivariu priezasciu siltas vamzdis kuriuo teka saltas vanduo ir t.t. Cia statybinis brokas, turi atsakyti statytojas.
Vartotojo avataras
klanas
 
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 14 Lap 2007, 22:09
Miestas: Bajoru kelias 17-23

Re: PROBLEMA!!!

Standartinė Sulani » 19 Bir 2013, 07:59

na as tiesiog sakau kad mane bando itikinti jog tai kondensatas :) o as esu tikra kad nuo kondensato tokio kiekio slapios demes nebutu ;)
buvo Arturas pakartotinai, ir pasake jog tikrai didele tikimybe jog kazkur kazkas kiaura.. todel dabar kaimynai pas save ardys, na o jeigu pas juos viskas gerai, tai hanneris ardys pas mane kamputi ir ziures kame problema
Vartotojo avataras
Sulani
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 28 Spa 2012, 13:20
Miestas: Vilnius

Re: PROBLEMA!!!

Standartinė tosiara » 19 Bir 2013, 10:18

Vasara lauke yra didelis santykinis dregnumas. Ypac karstom dienom po lietaus. Pas mane net klozeto bakelis rasoja tada, nes jis uzpildomas saltu vandeniu ir del temperaturois skirtumo susidaro rasos taskas.

As nelabai supratau, kas per vieta nuotraukoje. Tai gali buti ir kondensatas, o gali buti ir vamzdzio nesandarumas
Vartotojo avataras
tosiara
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 07 Bal 2009, 12:28
Miestas: Bajoru kelias 19

Re: PROBLEMA!!!

Standartinė Sulani » 20 Bir 2013, 09:34

tai yra sienos dalis kur teka vamzdis nutekamasis vertikaliai toje vietoje.
Vartotojo avataras
Sulani
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 28 Spa 2012, 13:20
Miestas: Vilnius


Grįžti į Bajoru kalvos (Hanner)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

cron