Forumo lankytojai - susipažinkime!

Mieli Kaimynai, taip jau išėjo, jog jais tapome. Ir matyt ne vieneriems metams. Tad bus daug paprasčiau pasiskolinti gražtą ar druskos jei vieni kitus pažinosime.


Moderatoriai: SuperLapeSnape, Munchiss

Standartinė belulino » 23 Vas 2008, 17:07

Dangyra rašė:Labas Dangyra :) .
As esu Olga. Tur but gyvensi virs manes, jei as teisingai atsimenu butu isdestima. I kuria puse tavo langai?




Labas Olga,

Itariu, kad busiu kaimyne is virsaus. Po truputi tampu pilnateise buto savininke, siandien pasirasaiu notarine ir dabar minsiu kelius per visas biurokratines istaigas- Registru centras, Vilniaus energija ir t.t.
O mano langai i vidini kiema, ten kur bus vaiku zaidimo aiksteles...[/quote]

Sveika :) ,
Na, taip iseina, kad nevisai virs manes gyvensi, nes mano langai i 3 nama. Bet visvien, tikuosi, givensime draugiskai. :D
Vartotojo avataras
belulino
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 18:10
Miestas: 4 namas A1-3, 10-1

Standartinė graz_ina » 25 Vas 2008, 15:24

Sveiki kaimynai :)
Mes iš 5 namo C1-2, Gražina ir Antanas, bei mūsų sūneli s Matas (17 mėn.).
graz_ina
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 25 Vas 2008, 14:00
Miestas: 5N

Standartinė Purpuriniai_balioneliai » 25 Vas 2008, 22:36

Hello!

Stai ir mes! Lina ir Karolis - be galo mieli ir neispasakytai draugiski!

galite itraukti mus is sarasiuka. 5 namas A7-3 butas - kol kas tik kodinis pavadinimas. :)
Purpuriniai_balioneliai
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 25 Vas 2008, 21:55
Miestas: 5n A7-3

Standartinė Ricardas » 26 Vas 2008, 13:09

Sveiki Purpuriniai balioneliai :)
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė Diana&Gedas » 03 Kov 2008, 00:33

Indre rašė:
Diana&Gedas rašė:Sveiki visi.Mes esmame is 3 namo(c3-1).gyvensime keturiese as- Diana ,mano vyras Gedas, dukryte Kamilyte ir musu augintinis,prancuzu buldogiukas BriutasPaveikslėlis


sveika, visa šeimyna, kol kas, manau, šitas juodas bus mano mėgstamiausias kaimynas :D

sveiki,manau,kad gal ir mes nebusim prastesni uz si juodaji :D :D
bent jau tikiuosi :D
Diana&Gedas
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 30 Sau 2008, 17:25

Standartinė Ritoolia » 15 Bal 2008, 13:07

Sveiki bajorieciai. As, Rita, mano vyras Gediminas ir sunelis Eimantas gyvensime visai salia jusu - Kairiukscio namuose. Tikiuosi tai, kad musu namelius state skirtingos bendroves nesutrukdys palaikyti gerus, kaimyniskus santykius :wink:
Ritoolia
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 14 Bal 2008, 23:11
Miestas: Kairiūkščio namai

Standartinė Ricardas » 15 Bal 2008, 13:15

Ritoolia rašė:Sveiki bajorieciai. As, Rita, mano vyras Gediminas ir sunelis Eimantas gyvensime visai salia jusu - Kairiukscio namuose. Tikiuosi tai, kad musu namelius state skirtingos bendroves nesutrukdys palaikyti gerus, kaimyniskus santykius :wink:


Tikrai džiugu, kad prisijungėte. Užauginsime bendraujančią naująją kartą Bajoruose :)
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė Giedrius&Dangira » 16 Bal 2008, 09:03

Ritoolia rašė:Sveiki bajorieciai. As, Rita, mano vyras Gediminas ir sunelis Eimantas gyvensime visai salia jusu - Kairiukscio namuose. Tikiuosi tai, kad musu namelius state skirtingos bendroves nesutrukdys palaikyti gerus, kaimyniskus santykius :wink:


Sveiki, kaimynai :) Kuriame is tu dvieju namu gyvensite? Gal dar per langa susimojuosim, nes musu 4 namo (to kampinio) kaip tik langai i jusu du namus :)
Vartotojo avataras
Giedrius&Dangira
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 13 Sau 2008, 15:28
Miestas: 4N-C5-1

Standartinė Ritoolia » 16 Bal 2008, 19:38

Giedrius & Dangira rašė:Sveiki, kaimynai :) Kuriame is tu dvieju namu gyvensite? Gal dar per langa susimojuosim, nes musu 4 namo (to kampinio) kaip tik langai i jusu du namus :)


Mes gyvensim tame pirmame, kur arciau fiziku namu, 3 aukste :)
Ritoolia
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 14 Bal 2008, 23:11
Miestas: Kairiūkščio namai

Standartinė Egidijus » 21 Bal 2008, 15:39

Sveiki, mielieji,

Mes, Egidijus ir Irena, naujieji Jusu kaimynai. Is prigimties nekonfliktiski, truputi menininkai :) Geguze kraustysimes i nauja busta - Fiziku 10-7, tad jei atsirastu norinciu susipazint kaimynu, butu smagu - kavos, arbatos visuomet turime ;)
Dar klausimelis aplinkiniams gyventojams, bukit gerieciai, atsiliepkit, kas dirbate su kompiuteriais, programuojat - pati dirbu kostiumo dizainere, tad tenka dirbti kompiuteriu, taciau programavime/taisyme nieko nenutuokiu ir butu labai saugu, jei butu tokiu pilieciu, kurie man pagelbetu, jau pirma interneto pajungimo diena, zinoma ne tik uz 'aciu' :)
Lauksiu atsiliepianciu kaimynu ir tu, kurie galetu kartas nuo karto duoti 'injekcija' mano kompui :) irena.icewear@yahoo.com

Irena
Vartotojo avataras
Egidijus
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 20 Bal 2008, 11:41
Miestas: Vilnius

Standartinė Ricardas » 21 Bal 2008, 16:06

Laba Egidijau, Irena. Malonu susipazinti. Del dizaino darbu ir del ieskomu kompiuteriu spec parasykite skelbimu skiltyje, manau kas nors tikrai atsiras :)
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė Laurynas » 21 Bal 2008, 16:48

Laba Egidijau, Irena, aciu uz komplimentus interjero srity. Malonu susipazinti. Jei jau menininkai esate - reiks siek tiek patarimu man : ) apsikeisim paslaugom manau : )
Vartotojo avataras
Laurynas
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 10:39
Miestas: 2N

Standartinė Egidijus » 21 Bal 2008, 17:13

Aciu uz priemima ;)
Prasau, Laurynai, jei tik galesiu, butiniausiai padesiu :)
Vartotojo avataras
Egidijus
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 20 Bal 2008, 11:41
Miestas: Vilnius

Standartinė Gintarinis Regis » 21 Bal 2008, 22:02

Sveiki :D

Mes Fiziku 10-33 gyventojai, Regis ir Gintare, kol kas gyvename dviese :roll:

Jei pritruksit druskos ar viniu, dabar zinosit kur kreiptis ;)
Vartotojo avataras
Gintarinis Regis
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 21 Bal 2008, 20:59
Miestas: Fiziku 10 (4 namas !!!!!)

Standartinė Egidijus » 21 Bal 2008, 22:47

Gintarinis Regis rašė:Sveiki :D

Mes Fiziku 10-33 gyventojai, Regis ir Gintare, kol kas gyvename dviese :roll:

Jei pritruksit druskos ar viniu, dabar zinosit kur kreiptis ;)


Sveiki, kaimyneliai,
Malonu, aciu, jei tik jumi patiems prireiks, galioja ir analogiskas varijantas ;) na kol kas gyvensiu viena, kol mano jaunikaitis negris is emigracijos, todel viniu galiu tiek ir neturet, bet arbatos, piestuku ir kt dalyku, drasiai :)

irena
Vartotojo avataras
Egidijus
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 20 Bal 2008, 11:41
Miestas: Vilnius

Standartinė Ingusia:) » 22 Bal 2008, 10:31

Sveiki,mes gyvensime 3etapo 8name.As Inga vyras Arturas ir 2vaikuciai.Tikimes gerai sutarti su kaimynais!
Ingusia:)
 
Pranešimai: 24
Užsiregistravo: 26 Vas 2008, 15:27

Standartinė belulino » 22 Bal 2008, 20:26

Egidijus rašė:Sveiki, mielieji,

Mes, Egidijus ir Irena, naujieji Jusu kaimynai. Is prigimties nekonfliktiski, truputi menininkai :) Geguze kraustysimes i nauja busta - Fiziku 10-7, tad jei atsirastu norinciu susipazint kaimynu, butu smagu - kavos, arbatos visuomet turime ;)
Dar klausimelis aplinkiniams gyventojams, bukit gerieciai, atsiliepkit, kas dirbate su kompiuteriais, programuojat - pati dirbu kostiumo dizainere, tad tenka dirbti kompiuteriu, taciau programavime/taisyme nieko nenutuokiu ir butu labai saugu, jei butu tokiu pilieciu, kurie man pagelbetu, jau pirma interneto pajungimo diena, zinoma ne tik uz 'aciu' :)
Lauksiu atsiliepianciu kaimynu ir tu, kurie galetu kartas nuo karto duoti 'injekcija' mano kompui :) irena.icewear@yahoo.com

Irena


Sveiki Egidijau ir Irena. Gal noresyt susipazint su artimiausiais kaiminais. Apsilankikyt musu namo diskusiju skiltyje.
Olga.
Vartotojo avataras
belulino
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 18:10
Miestas: 4 namas A1-3, 10-1

Standartinė Aiste&Saulius » 23 Bal 2008, 10:24

Sveiki gyvi :)

prisijungiame ir mes prie Jūsų šaunaus būrio. Gyvensime mes trise (Aistė, Saulius ir Nojus) Kairiūkščio name, kampiniame bute. Taip kad galėsime ne tik arbatos kartu išgerti, bet ir pro langus susimojuoti :)
Aiste&Saulius
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 23 Bal 2008, 09:47

Standartinė Ritoolia » 23 Bal 2008, 18:36

Aiste&Saulius rašė:Sveiki gyvi :)

prisijungiame ir mes prie Jūsų šaunaus būrio. Gyvensime mes trise (Aistė, Saulius ir Nojus) Kairiūkščio name, kampiniame bute. Taip kad galėsime ne tik arbatos kartu išgerti, bet ir pro langus susimojuoti :)


Smagu girdeti :) O kiek Nojui? Mes turim suneli, kuriam 10menesiuku. Gal draugai bus????
Ritoolia
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 14 Bal 2008, 23:11
Miestas: Kairiūkščio namai

Standartinė Ievoskinas » 23 Bal 2008, 21:26

Ritoolia rašė:
Aiste&Saulius rašė:Sveiki gyvi :)

prisijungiame ir mes prie Jūsų šaunaus būrio. Gyvensime mes trise (Aistė, Saulius ir Nojus) Kairiūkščio name, kampiniame bute. Taip kad galėsime ne tik arbatos kartu išgerti, bet ir pro langus susimojuoti :)


Smagu girdeti :) O kiek Nojui? Mes turim suneli, kuriam 10menesiuku. Gal draugai bus????


Mes i draugus norim isirasyt :) Auginam beveik 10 men dukryte ir 4.5 m sunu. Tai gal mazieji gales kartu smelio dezej kapstytis? :)
Vartotojo avataras
Ievoskinas
 
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 05 Sau 2008, 12:26
Miestas: B5

Standartinė Ritoolia » 23 Bal 2008, 22:02

Ievoskinas rašė:Mes i draugus norim isirasyt :) Auginam beveik 10 men dukryte ir 4.5 m sunu. Tai gal mazieji gales kartu smelio dezej kapstytis? :)


O mes man atrodo su jumis jau truputeli draugaujam :) Liepinuku temoj SM'e, bet gyvai susipazinti bus tikrai labai saunu :wink:
Ritoolia
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 14 Bal 2008, 23:11
Miestas: Kairiūkščio namai

Standartinė Ievoskinas » 24 Bal 2008, 08:48

O geras! :D Tai faina kaip!!! :D
Vartotojo avataras
Ievoskinas
 
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 05 Sau 2008, 12:26
Miestas: B5

Standartinė Aiste&Saulius » 24 Bal 2008, 09:46

[/quote]
Smagu girdeti :) O kiek Nojui? Mes turim suneli, kuriam 10menesiuku. Gal draugai bus????[/quote]

Nojui 6,5 metų :) ir mes ieškome draugų, nes čia kur dabar gyvename visai jų nėra :(
Aiste&Saulius
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 23 Bal 2008, 09:47

Standartinė Karole » 10 Geg 2008, 14:22

Jau lyg ir prisistateme forume II etapas, bet ir cia reikia:)

Mes du Karoliai: Karolis ir Karolina ir musu kalyte spice - vardu Trikse (augintiniu forume yr foto;)) gyvenam 4 name B laiptinej 3 aukste. Kiek skaiciau, tai tik Aleksas artimiausias kaimynas musu cia prisistates :roll:

Sekmes visiems bendrauti! Ir tikiuos ir gyvai susipazint :)
Vartotojo avataras
Karole
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 09 Geg 2008, 14:11
Miestas: Vilnius

Standartinė Karole » 10 Geg 2008, 14:23

Rytoj imesiu kokia nuotrauka ;)
Vartotojo avataras
Karole
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 09 Geg 2008, 14:11
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Susipažinkime

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias