Forumo lankytojai - susipažinkime!

Mieli Kaimynai, taip jau išėjo, jog jais tapome. Ir matyt ne vieneriems metams. Tad bus daug paprasčiau pasiskolinti gražtą ar druskos jei vieni kitus pažinosime.


Moderatoriai: SuperLapeSnape, Munchiss

Standartinė Ricardas » 10 Gru 2007, 11:37

Labas Indre,

Smagu, kad prisijungei. Kaimynu paieskok pagal aprasyma prie miesto aprasymo (ten dauguma irase namo ir projektini buto numeri).

Sauliukshaiti - psichologo, reklamos, renginiu ir muzikos MUMS REIKIA. Jamam tave i Chebra:)
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė A.Ga » 10 Gru 2007, 17:02

Prisirasau ir raportuoju vyresnybei. Gyvensiu 6, B3-1 (tikslaus adreso nezinau). Oficialiai gyvensiu vienas. Kitame forume zinomas, kaip Superdede. Tai va.

8)
Vartotojo avataras
A.Ga
 
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 14:33
Miestas: 6N-B

Standartinė SuperLapeSnape » 10 Gru 2007, 17:28

A.Ga rašė:Prisirasau ir raportuoju vyresnybei. Gyvensiu 6, B3-1 (tikslaus adreso nezinau). Oficialiai gyvensiu vienas. Kitame forume zinomas, kaip Superdede. Tai va.

8)


Labas,

o tai dabar gyveni Kopenhagoj? ar kodėl prie miesto įrašyta "Copenhagen"?
Vartotojo avataras
SuperLapeSnape
 
Pranešimai: 52
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 18:21
Miestas: 2-B1-3

Standartinė A.Ga » 10 Gru 2007, 17:38

SuperLapeSnape rašė:
A.Ga rašė:Prisirasau ir raportuoju vyresnybei. Gyvensiu 6, B3-1 (tikslaus adreso nezinau). Oficialiai gyvensiu vienas. Kitame forume zinomas, kaip Superdede. Tai va.

8)


Labas,

o tai dabar gyveni Kopenhagoj? ar kodėl prie miesto įrašyta "Copenhagen"?


Hey, irasyta Copenhagen, Vilnius :) As cia toks daug keliaujantis darbo reikalais :) Tenka nemazai laiko praleisti Kopenhagoj, taigi, trečdalį laiko gyvensiu Holtej Cph, likusius du trečdalius, tikiuosi, Vilniuje 8)

Bet, kad butu ramiau, pakeiciau :mrgreen:
Vartotojo avataras
A.Ga
 
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 14:33
Miestas: 6N-B

Standartinė diana » 11 Gru 2007, 13:32

Inga ir Dainius rašė:Sveiki,kaimynai :)
Mes irgi jungiames prie Jusu. Kaip jau supratot, esame Inga ir Dainius, is 4 namo C2-3 buto. Kolkas dar nevede :) augintiniu neturim :)

Labas, Diana, tikriausiai busim labai artimi kaimynai :)



labutis, Inga ir Dainiau. Malonu susipazinti. Kai apsigyvensim name, arciau susipazinsim :D
diana
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 27 Lap 2007, 12:48
Miestas: 4N-C2-2

Standartinė neringa » 18 Gru 2007, 15:59

Aciu Ricardui, kad pasake, jog yra toks forumas. Liuks ideja.
Turbut ir mums reiketu prisistatyti. Gyvename 2 name 1a-3, arba Bajoru kelias 17-1. Esame trise: as, mano antroji puse Donatas (ji kaimynai turbut dazniau mato ir pazysta nei mane), ir mopsas Jaris. Gaila, kad nezinojome apie foruma pries meeta, tai negalejome realiai susipazinti :( .Tikekimes bus dar tu progu :D . Be to kazkas kalbejo apie neeilini saslyku kepimo festivali :) , tai seksime naujienas kad sikart nepraziopsoti :D
neringa
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 17 Gru 2007, 12:51

Standartinė Levas » 18 Gru 2007, 16:10

tai jei turi griliu, jau si vakara Ricardas kviecia i puota :D
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Standartinė Ricardas » 18 Gru 2007, 16:10

neringa rašė:Aciu Ricardui, kad pasake, jog yra toks forumas. Liuks ideja.
Turbut ir mums reiketu prisistatyti. Gyvename 2 name 1a-3, arba Bajoru kelias 17-1. Esame trise: as, mano antroji puse Donatas (ji kaimynai turbut dazniau mato ir pazysta nei mane), ir mopsas Jaris. Gaila, kad nezinojome apie foruma pries meeta, tai negalejome realiai susipazinti :( .Tikekimes bus dar tu progu :D . Be to kazkas kalbejo apie neeilini saslyku kepimo festivali :) , tai seksime naujienas kad sikart nepraziopsoti :D



Smagu susipazinti Neringa. Donatu jau matemes keleta kartu, o del Jario musu Zoro net issoko is terasos :)

Saslyku kapima butinai suorganizuosime :)

Manau taip galima bus atsvesti namo pridavima ar vandens pajungima :)
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė neringa » 18 Gru 2007, 17:12

Ricardas rašė:
neringa rašė:Aciu Ricardui, kad pasake, jog yra toks forumas. Liuks ideja.
Turbut ir mums reiketu prisistatyti. Gyvename 2 name 1a-3, arba Bajoru kelias 17-1. Esame trise: as, mano antroji puse Donatas (ji kaimynai turbut dazniau mato ir pazysta nei mane), ir mopsas Jaris. Gaila, kad nezinojome apie foruma pries meeta, tai negalejome realiai susipazinti :( .Tikekimes bus dar tu progu :D . Be to kazkas kalbejo apie neeilini saslyku kepimo festivali :) , tai seksime naujienas kad sikart nepraziopsoti :D



Smagu susipazinti Neringa. Donatu jau matemes keleta kartu, o del Jario musu Zoro net issoko is terasos :)

Saslyku kapima butinai suorganizuosime :)

Manau taip galima bus atsvesti namo pridavima ar vandens pajungima :)


Namo pridavima butinai reikes atsvesti, tik neaisku kada tai bus :roll:
neringa
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 17 Gru 2007, 12:51

Standartinė D&D » 19 Gru 2007, 14:10

Sveiki, visi busimieji kaimynai, esam is 17-43, kitaip B4-1. Jeigu vasara lanketes statybu lauke :D , tikrai turejot pastebeti mus - Dainora ir Deivida :wink: Kiek skaiciau, tikrai aplinkui daug sauniu kaimynu bus, bet mes tikriausiai artimiau susipazinsim tik po poros meteliu :roll:
Vartotojo avataras
D&D
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 27 Lap 2007, 19:00
Miestas: 2N B4-1 (17-43)

Standartinė Ricardas » 19 Gru 2007, 14:19

D&D rašė:Sveiki, visi busimieji kaimynai, esam is 17-43, kitaip B4-1. Jeigu vasara lanketes statybu lauke :D , tikrai turejot pastebeti mus - Dainora ir Deivida :wink: Kiek skaiciau, tikrai aplinkui daug sauniu kaimynu bus, bet mes tikriausiai artimiau susipazinsim tik po poros meteliu :roll:


Anksciau ar veliau. smagu, kad prisijunget.
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė Munchiss » 19 Gru 2007, 17:24

Sveiki. Esu Ramūnas su žmona Gitana ir katinu Persiu gyvensim BK 17-54. Su aukšto kaimynais jau susipažinau tikram gyvenime tikiuosi susibendrausim.
P.S. būtų labai gera dovana gimtadieniui, kuris bus rytoj, kad namą priduotų šiandien
Vartotojo avataras
Munchiss
 
Pranešimai: 277
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 16:57
Miestas: Vilnius 2N-B7-2

Standartinė Mekong Delta » 20 Gru 2007, 10:12

Munchiss rašė:Sveiki. Esu Ramūnas su žmona Gitana ir katinu Persiu gyvensim BK 17-54. Su aukšto kaimynais jau susipažinau tikram gyvenime tikiuosi susibendrausim.
P.S. būtų labai gera dovana gimtadieniui, kuris bus rytoj, kad namą priduotų šiandien


Nuosirdziai sveikiname metais pasenus.
Vartotojo avataras
Mekong Delta
 
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 09:09
Miestas: BK

Standartinė Munchiss » 20 Gru 2007, 10:42

Mekong Delta rašė:
Munchiss rašė:Sveiki. Esu Ramūnas su žmona Gitana ir katinu Persiu gyvensim BK 17-54. Su aukšto kaimynais jau susipažinau tikram gyvenime tikiuosi susibendrausim.
P.S. būtų labai gera dovana gimtadieniui, kuris bus rytoj, kad namą priduotų šiandien


Nuosirdziai sveikiname metais pasenus.


Dekui ;)
Vartotojo avataras
Munchiss
 
Pranešimai: 277
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 16:57
Miestas: Vilnius 2N-B7-2

Standartinė Čirka » 22 Gru 2007, 14:43

Sveiki,

ilgai skaitynejau si foruma ir nusprendes parasyti buvau priverstas uzsiregistruoti :)

Teks man ir prisistatyti.

Esu Ričardas gyvensiu 2-ame name B9-1 bute, su drauge Alina.
Labai tikiuosi priglausti augintini (fretka).

Esu stereotipinis Informaciniu Technologiju mokslu/veiklos atstovas (nesioju akinius, plaukai nekirpti po kelis menesius, isblyskes ir saules nematantis veidas, tiesa, panages svarios) ir matyt labai daug laiko namie neleisiu. Megstu dirbti naktimis (klaviatura pakankamai miksta, todel kaimynu budrus miegas nebus drumsciamas), rukyti darbo vietoje(tingejau i posta apie rukyma rasyti) -todel darbo kambaryje isirengiau priverstine ventiliacija.

Draugai ir mane labiau pazistatys mane vadina Čirka.

Laisvalaikiu skraidinu aitvarus(akrobatinius) arba RC sraigtasparni, greitai ir lektuvus.

Tikiuosi pazinti daugiau nei savo auksto aiksleles butu gyventojus - todel mielai dalyvauciau kokiose litrabolo varzybose !
Ispeju, sunkiai atsimenu vardus, todel is anksto prasau neisizeiskite jei pamirsiu jusu varda !

P.S> programines irangos neinstaliuoju ir MS Windows OS aplinkos nenaudoju. Siais klausimai kreiptkite i kitus kaimynus :P
P.S> Kas domisi Atvirojo kodo judejimu ir Linux OS - galite kreiptis :)
Čirka
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 22 Gru 2007, 13:32
Miestas: 2 B9-1

Standartinė DIDDY » 22 Gru 2007, 19:45

Atsiprasau, as cia gal biski ne vietoj pasisakysiu bet visus su artejanciom sventem..kad ir be sniego... :)

Lai angeliukas basom kojytėm perbėga per širdį,
O Šv.Kalėdos dovanoja tikrus stebuklus ir svajones,
Lai viskas išsipildo.

...nepamirštamų Šv. Kalėdų...
Vartotojo avataras
DIDDY
 
Pranešimai: 108
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 22:13
Miestas: II B6-4 (17-48)

Standartinė topmann » 22 Gru 2007, 21:08

Sveiki,

Tik dabar prisijungiu prie sio forumo :) bet aisku geriau veliau negu niekada :) esu Paulius gyvensiu 19-72.
topmann
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 17:00
Miestas: Nr1 C4-2 (19-72)

Standartinė Ausra » 25 Gru 2007, 19:21

Sveiki, pirmiausia visus su Kaledom!!! Smagu kad susikure forumas ir galima susipazinti su kaimynais :) Mes is 1 namo C2-1.
Ausra
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 25 Gru 2007, 19:09
Miestas: (1 namas)

Standartinė Ricardas » 27 Gru 2007, 11:57

Labas Ausra, Labas Pauliau,

su Sventemis ir Jus. Malonu susipazinti.
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė rikkis » 27 Gru 2007, 13:59

Sveiki visi kalvu gyventojai. As Ernestas C2-3 arba 17-65 bus malonu(tikiuosiu gyventi su jumis). Musu seimoje dominuoja moterys. Mano zmona Giedre ir dvi princeses Elze(4.5) ir Debora(2.5). Jei ka galit isgirsti mano bumbejima per Russkoje Radio Baltija. Laukiu kaimynu
rikkis
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 27 Gru 2007, 13:46
Miestas: BK 17

Standartinė Egidan » 28 Gru 2007, 10:15

Sveiki

prisiruošiau ir aš prisistatyti: gyvensime 5N B3-1 trise - Egidijus, Gerda ir Dangira bei mūsų katytė Tigra.
Labai nekantraujam įsikelti į naują būstą.

Linksmų visiems švenčių :D
Egidan
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 11 Gru 2007, 10:05
Miestas: 5N B3-1

Standartinė I&I » 28 Gru 2007, 11:37

Sveiki kaimynai
Esu Irmis (I&I) is A4-3 1-mo namo. Bukim pazystami, jei kam druskos truks ar cukraus ar dar ko , mielai prasom ;)
Mes gyvensim kaip ir dauguma - tryse: as, zmona Inga ir kate Fanta ;)
Sekmes visiems.
Ko gero su Hanneriu mazai kam lengva buvo, tai linkiu visiems geresniu metu ;)
Vartotojo avataras
I&I
 
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 28 Gru 2007, 11:23
Miestas: 1/A4-3

Standartinė BESEDER » 28 Gru 2007, 18:33

Sveiki,
Malonu su jumis susipazynti! Mano vardas M,
gyvensiu IV-me namie 30 bute (kol kas vienas:) ).
Paskutinį kartą redagavo BESEDER 10 Sau 2010, 04:06. Iš viso redaguota 1 kartą.
BESEDER
 

Standartinė BESEDER » 28 Gru 2007, 21:32

abro rašė:Sveiki kaimyneliai :D
as Indre, gyvensiu tikriausiai viena :wink: ,Bajorų kelias 17-36, II-as namas, trecias aukstas :D
Malonu susiapzinti:))


:D
BESEDER
 

Standartinė BESEDER » 28 Gru 2007, 21:39

I&I rašė:Sveiki kaimynai
Esu Irmis (I&I) is A4-3 1-mo namo. Bukim pazystami, jei kam druskos truks ar cukraus ar dar ko , mielai prasom ;)
Mes gyvensim kaip ir dauguma - tryse: as, zmona Inga ir kate Fanta ;)
Sekmes visiems.
Ko gero su Hanneriu mazai kam lengva buvo, tai linkiu visiems geresniu metu ;)
Paveikslėlis

Sveikinimai is 4- namo nuo manes ir mano kates Basios :D :twisted: :D

Kirilas.
BESEDER
 

AnkstesnisKitas

Grįžti į Susipažinkime

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron