Paieska vandens maisytuvu (kranu)

Gal kas liko po remonto? o gal galite pasiūlyti geriau ar pigiau nei kitur? Rašykite.

Moderatoriai: SuperLapeSnape, Raymond, Levas

Paieska vandens maisytuvu (kranu)

Standartinė Levas » 08 Gru 2007, 19:33

sveiki,
pasidalinkit info, kas jau nusipirkot kranus i vonia ir virtuve. Kas kokios firmos pirkot ir kur. Kas ka girdejot, kurie patikimi, geri ir pan..
Ar verta pirkti tuos termostatinius maisytuvus i vonia?
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Standartinė swarcas » 08 Gru 2007, 22:54

Mes pirkom Hansgrohe maisytuvus is Murestos.Kokybe ju tikrai gera.Ir pasirinkimas didelis.
swarcas
 
Pranešimai: 77
Užsiregistravo: 17 Lap 2007, 19:38
Miestas: 2-as namas

Standartinė Aiste » 08 Gru 2007, 23:18

o mes pirkom ORAS is Celsio :) siaip esu girdejus,kad jie tikrai neblogi :) :)
Vartotojo avataras
Aiste
 
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 12:59
Miestas: Vilnius/ Bk. 17 - 35

Standartinė Levas » 09 Gru 2007, 18:47

mums celsyje sake, kad geri yra Hansgroh ir Oras, o gustavberg geri, bet tie pirmi du geresni.
senukuose kazkoks dede paaiskino, kad gustavberg ir oras bendra kompanija, kokybe labai gera, o Hansgroh surinkineja vokieciai, bet naudoja ir kiniskas detales.
taigi kuom labiau tiketi?
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Standartinė Andrius » 09 Gru 2007, 20:25

Levas rašė:mums celsyje sake, kad geri yra Hansgroh ir Oras, o gustavberg geri, bet tie pirmi du geresni.
senukuose kazkoks dede paaiskino, kad gustavberg ir oras bendra kompanija, kokybe labai gera, o Hansgroh surinkineja vokieciai, bet naudoja ir kiniskas detales.
taigi kuom labiau tiketi?


Aš šiek tiek nusimanau šiame reikale, tai galiu pasisakyti :) visi mano maišytuvai bus hansgrohe, sakyčiau geriausias kainos ir dizaino derinys. Šiaip yra bendra nuomonė, kurie renkasi ar grohe, ar hasngrohe, ar oras maišytuvus, dėl kokybės gali būti garantuoti 5 metus (oficiali garantija). mano nuomone grohe brangu (taip pat ir gustavsberg), oras dizainas labai jau savotiškas, hansgrohe pats tas :wink:
Andrius
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 20:26
Miestas: 2N, C laiptinė

Standartinė Levas » 09 Gru 2007, 20:28

mes senukuose gustavsberg grazius matem, maisytuvas nedidelis vonios kriauklei 269 Lt, patiko kaip ir.
bet ten kuris pasakojo, tipo siule kitus, kur yra kazkokia ekonomine funkcija, na rankenele pasikele iki pat galo ir biski nusileidzia atgal. tipo nebega stipriausia vandens srove...
kazin ar labai reikalinga ta funkcija.

kokios mintys apie termostatinius tuos masiytvus???
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Standartinė Laurynas » 09 Gru 2007, 23:22

Virtuvej HANSA, vonioj Hansgrohe ir Armatura. Uz viska sumokejau ~600 Lt Celsije (cia su draugiska nuolaida). Produktai visi tikrai kokybiski ir gerai atrodo.
Vartotojo avataras
Laurynas
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 10:39
Miestas: 2N

Standartinė Aiste » 10 Gru 2007, 11:35

Nors ju kaina ir nemenka,bet pas mane visam bute bus tik termostatiniai maisytuvai.Ir cia tikrai ne del mados,o del to,kad tai ekonomiskiau ir praktiskiau.
Kalbant apie kokybe tarp hansgrohe ir oras,tai ju kokybe beveik vienoda(ir kaina panasi),va tik dizaina mielesni pasirinkt reikia :D
Vartotojo avataras
Aiste
 
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 12:59
Miestas: Vilnius/ Bk. 17 - 35

Standartinė Ricardas » 10 Gru 2007, 12:05

Mes tai termostatini maisytuva pasistateme tik duso kabinoje - Hansgrohe. Virtuvei jau nupirkom su istraukiama slanga taip pat Hansgrohe. Duso komplektas taip pat tos firmos :) - ne nezinau kodel bet kazkaip Hansgrohe ir man pasirode priimtini ir kokybes ir dizaino atzvilgiu (kaina aisku galetu buti mazesne).

P.s. beje MURESTA forumo lankytojams dovbanoja 15% nuolaida. Sukursiu atskira tema :)
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė Simas » 10 Gru 2007, 12:33

Aiste rašė:Nors ju kaina ir nemenka,bet pas mane visam bute bus tik termostatiniai maisytuvai.Ir cia tikrai ne del mados,o del to,kad tai ekonomiskiau ir praktiskiau.
Kalbant apie kokybe tarp hansgrohe ir oras,tai ju kokybe beveik vienoda(ir kaina panasi),va tik dizaina mielesni pasirinkt reikia :D

Jei atkreipete demesi i Oras maisytuvus - tai turbut pastebejote, kad ten pilna plasmasiniu detaliu - ir rankeneles ir netgi korpusai. Kazkaip man visai nesmagu moketi uz daigta 500-600 litu ir gauti pusiau plastmasini maisytuva. Novoje pokolenije vibyrajet Villeroy and Boch :D
Simas
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 14:20
Miestas: 3N-A8-1

Standartinė Andrius » 10 Gru 2007, 12:45

Simas rašė:
Aiste rašė:Nors ju kaina ir nemenka,bet pas mane visam bute bus tik termostatiniai maisytuvai.Ir cia tikrai ne del mados,o del to,kad tai ekonomiskiau ir praktiskiau.
Kalbant apie kokybe tarp hansgrohe ir oras,tai ju kokybe beveik vienoda(ir kaina panasi),va tik dizaina mielesni pasirinkt reikia :D

Jei atkreipete demesi i Oras maisytuvus - tai turbut pastebejote, kad ten pilna plasmasiniu detaliu - ir rankeneles ir netgi korpusai. Kazkaip man visai nesmagu moketi uz daigta 500-600 litu ir gauti pusiau plastmasini maisytuva. Novoje pokolenije vibyrajet Villeroy and Boch :D

o tu pabandyk sulaužyti tą plastmasę.. Aš bandžiau - buvau užlipęs ant rankenėlės, tai nepavyko, še tau ir kokybė! šitoj vietoj ORUI nieko neprikiši...
Andrius
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 20:26
Miestas: 2N, C laiptinė

Standartinė Andrius » 10 Gru 2007, 12:49

Tiesa, dėl termostato, normalaus maišytuvo kaina ~50% brangesnė nei įprasto, nežinau per kiek laiko ta ekonomija (~200Lt) man atsipirktų, tai pasirinkau paprastą
Andrius
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 20:26
Miestas: 2N, C laiptinė

Standartinė Simas » 10 Gru 2007, 13:17

Andrius rašė:
Simas rašė:
Aiste rašė:Nors ju kaina ir nemenka,bet pas mane visam bute bus tik termostatiniai maisytuvai.Ir cia tikrai ne del mados,o del to,kad tai ekonomiskiau ir praktiskiau.
Kalbant apie kokybe tarp hansgrohe ir oras,tai ju kokybe beveik vienoda(ir kaina panasi),va tik dizaina mielesni pasirinkt reikia :D

Jei atkreipete demesi i Oras maisytuvus - tai turbut pastebejote, kad ten pilna plasmasiniu detaliu - ir rankeneles ir netgi korpusai. Kazkaip man visai nesmagu moketi uz daigta 500-600 litu ir gauti pusiau plastmasini maisytuva. Novoje pokolenije vibyrajet Villeroy and Boch :D

o tu pabandyk sulaužyti tą plastmasę.. Aš bandžiau - buvau užlipęs ant rankenėlės, tai nepavyko, še tau ir kokybė! šitoj vietoj ORUI nieko neprikiši...

nesigincyju, taciau man plastmase vs metalas = laminatas vs medis :) nelimpa ir tiek
Simas
 
Pranešimai: 64
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 14:20
Miestas: 3N-A8-1

Standartinė Ricardas » 10 Gru 2007, 13:39

Andrius rašė:Tiesa, dėl termostato, normalaus maišytuvo kaina ~50% brangesnė nei įprasto, nežinau per kiek laiko ta ekonomija (~200Lt) man atsipirktų, tai pasirinkau paprastą


Termostatinis ne vien ekonomija - mes pirkom del to, kad labai nervian kai prausiesi po dusu ir vanduo tai siltas tai saltas, tai karstas. ir dar kol nusireguliuoji, ir dar koks kaimynas vandeni tulike nuleidzia... su termostatiniu gauni - tokia temperatura kokia nusistatei - (bent jau tikiuosi kad taip ir bus :) )
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė Lidija » 01 Sau 2008, 01:57

pirkom vonion Hansgrobe su termostatu, dušą Hansa, praustuvėn Hansa su taupymo režimu, virtuvėn Hansgrobe :roll:
Čia draugo, dirbančio toj sryty, patarimai ir, aišku, nemenka nuolaida :wink:
Lidija
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 15 Lap 2007, 00:05
Miestas: Bajoru kalvos - 3 A

Standartinė Mindaugas » 10 Sau 2008, 12:35

Man labai patiko Sidabrinis krioklys siulomas asortimentas ir kainos.
Mindaugas
 
Pranešimai: 192
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 15:21
Miestas: 4N C6-3

Standartinė Ricardas » 10 Sau 2008, 12:42

Mindaugas rašė:Man labai patiko Sidabrinis krioklys siulomas asortimentas ir kainos.


O man ten pasirode kad nera asortimento. As uz Muresta sitais klausimais :)
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė Dovana » 10 Sau 2008, 18:50

As uz amsta ir dremalita
Dovana
 
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 06 Sau 2008, 22:16


Grįžti į Statybinės medžiagos, interjero detalės, baldai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron