Namu darkytojos :)

Galite prižiūrėti vaikus, ar savo bute atidarėte būrimo saloną - Rašykite.

Moderatoriai: SuperLapeSnape, Raymond, Levas

Standartinė Ricardas » 23 Sau 2008, 13:28

topmann rašė:Ricardai antagute tau buta vale? jei taip ar viskas ok. Kaina tai tinkama, tik norisi ir kokybes. Niekaip neisirenku kokia kompanija pasirinkti 8)


ta firma mano kolege buvo uzsisakiui. liko patenkinta.
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė topmann » 10 Vas 2008, 19:32

Ricardas rašė:
topmann rašė:Ricardai antagute tau buta vale? jei taip ar viskas ok. Kaina tai tinkama, tik norisi ir kokybes. Niekaip neisirenku kokia kompanija pasirinkti 8)


ta firma mano kolege buvo uzsisakiui. liko patenkinta.


Na pasinaudojau as Antagutes paslaugomis, ir tikrai likau patenkintas. Aciu Ricardai uz rekomendacijas :D
topmann
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 17:00
Miestas: Nr1 C4-2 (19-72)

Standartinė zaiza » 12 Kov 2008, 15:46

Ricardas rašė:
topmann rašė:Ricardai antagute tau buta vale? jei taip ar viskas ok. Kaina tai tinkama, tik norisi ir kokybes. Niekaip neisirenku kokia kompanija pasirinkti 8)


ta firma mano kolege buvo uzsisakiui. liko patenkinta.


:D
Rinkites kompanija ,kuri ten nuolatos dirba "Robvaida" ir ne vieno namo butus tvarko.
kiek zinau, juos ten dienos metu galima pamatyti. Ir valo gerai.
zaiza
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 12 Kov 2008, 15:27

Standartinė zaiza » 12 Kov 2008, 15:53

gorilaz rašė:haneris turi is lauko isvalyti. nezinau, kas ir kada jau vale tuos langus, bet jie is lauko apnesti cementu ir kalkemis. as pries koki menesi klausiau Viktoro, ir jis patvirtino, kad valys. reiks prie progos dar uzklausti, patariu ir kitiems kaimynams - pakalbeikit hanerio piliecius tuo klausimu.
:wink:

:wink: Jus visiskai teisus ,hanneris man net tik langus ,bet ir buta svariai svariai isvale, atejo kelios paneles pilkomis aprangomis. ir tai jie privalo padaryti -nemokamai, na zinoma mano butelis pirktas su pilna apdaila jau. Esu labai patenkinta. :D
zaiza
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 12 Kov 2008, 15:27

Re: Namu darkytojos :)

Standartinė vladule » 06 Sau 2009, 01:25

esu ne darkytoja bet namu tvarkytoja. viena karta i savaite galiu jums sutvarkyti buta arba nama,priemones jusu o valymas mano. plyteliu valymas,dusas,vonia,klozetas, valau jaigu pageidauja spinteliu vidu o isore spinteliu visad apvalau ,mikrobanges valymas,saldytuvo,virykles,visur nuo palangiu nuo stalu nuo televizoriu kompiuteriu nuvalau dulkes,puodukus isbalinu su soda stalo irankius irgi nublizginu. viska darau kruopsciai,nuo baldu issiurbiu dulkes,na grindu valymas,atejusi pas seimininke valyti as visada duodu savo paso duomenis kad jai butu ramu nes esu sazininga.prasau kreipkytes ir klauskyte. kaina sutartyne.
vladule
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 02 Sau 2009, 14:36

Ankstesnis

Grįžti į Kitos paslaugos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron