Namų tvarkytoja

Esate santechnikas, plytelių klojėjas ar kitų galų :D meistras - Rašykite.

Moderatoriai: SuperLapeSnape, Raymond, Levas

Namų tvarkytoja

Standartinė viliukas » 11 Gru 2017, 18:14

Sveiki, jei kam reikia galiu parekomenduoti savo namų tvarkytoją, kadangi pati metams išvykstu į užsienį. Tai 47m. tvarkinga, vairuojanti profesionali namų tvarkytoja, tą darbą dirba pagal verslo liudijimą jau 12m., dirba greitai, turi visas savo priemones ir įrankius, į akis nelenda, tvarkosi gerai, visada šypsosi ir jei reikia tai galima susitarti, kad prižiūrės ir jūsų augintinį (tas man buvo aktualu), kai išvykstate. Svarbiausia nelenda ten kur nereikia ir galima tokiam žmogui patikėti namų raktus, pas mane dirbo 5metus, kitur irgi tvarkosi kartą per savaitę jau daug metų, taigi pastovus žmogus. Jos vardas Daiva tel. 862660359.
viliukas
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 16 Spa 2009, 00:40

Re: Namų tvarkytoja

Standartinė Gvido » 02 Vas 2018, 12:53

viliukas rašė:Sveiki, jei kam reikia galiu parekomenduoti savo namų tvarkytoją, kadangi pati metams išvykstu į užsienį. Tai 47m. tvarkinga, vairuojanti profesionali namų tvarkytoja, tą darbą dirba pagal verslo liudijimą jau 12m., dirba greitai, turi visas savo priemones ir įrankius, į akis http://www.betafence.lt/ nelenda, tvarkosi gerai, visada šypsosi ir jei reikia tai galima susitarti, kad prižiūrės ir jūsų augintinį (tas man buvo aktualu), kai išvykstate. Svarbiausia nelenda ten kur nereikia ir galima tokiam žmogui patikėti namų raktus, pas mane dirbo 5metus, kitur irgi tvarkosi kartą per savaitę jau daug metų, taigi pastovus žmogus. Jos vardas Daiva tel. 862660359.


Ačiū už rekomendaciją.
Gvido
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 15 Rgs 2017, 11:30


Grįžti į Statybinės paslaugos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron