Bajorų kalvos, II etapas - bendra diskusija

Moderatoriai: SuperLapeSnape, Raymond, Vytis

Standartinė FRUKTAS » 06 Kov 2008, 21:01

[quote="Vytis"]pas mus taip pat buvo pamirse plyteles virtuvej, tai liepem viska plest lauk ir klot is naujo.
500LTL?! kiek kvadratu virtuve pas tave?

Kvadratu tai kokie 15 turbut, tie 500Lt juokas aisku is esmes skirtumas tarp medziagu ir darbu kainu, o Laminatas pas mane truputi brangesnis negu Hanerio standartiniai pasiulymai tai toks skirtumas tesusidare. Tiek kad kaip minejau labai jau man patiko grindys tai nusprendziau kad reik sutikt su nuolaida ir nebesukt galvos.
FRUKTAS
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 13 Vas 2008, 00:12
Miestas: 4N B5-3

Standartinė A.Ga » 06 Kov 2008, 21:15

Kaip nebutu keista, pas mane tai lygiai pakankamai parketas su plytelem virtuvej padaryta. Yra gal keliu milimetru skirtumas, bet nezymus.
Vartotojo avataras
A.Ga
 
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 14:33
Miestas: 6N-B

Standartinė Kitutee » 06 Kov 2008, 22:39

A.Ga rašė:Kaip nebutu keista, pas mane tai lygiai pakankamai parketas su plytelem virtuvej padaryta. Yra gal keliu milimetru skirtumas, bet nezymus.

Tau pasiseke :) Arba patikai Haneriui :P Na bet gerai kad nors kam is musu sekas :)
Man parode ir kelis butus kur tas pats-plyteles zemiau parketo, taip jie bande irodynet kad tai normalu,na bet jiems neber ka daryt tik bobuciu pasakeles pasakot,kaip cia kazkas buvo mineje,jei ten daznai lankais ir kvepuoji jiems i ausi,gali tiketis siek tiek gerasniu rezultatu.
Kaip buvau bute, darbu vadovui pasakiau,kad lauksiu tol,kol sulauksiu rezultatu,kurie mane tenkins ir man nelabai skauda galvos kiek tai uztruks,bet nepriimsiu is principo,tol kol nebus idealiai,nes dabar viskas visur prisnargliuota :evil: tikrai neverta nei puses pinigu kuriuos mokam :!: Nebuvo patenkintas,bet sake tvarkys,ziuresim,-nes jie jau labai skubejo mum priduot praeita penktadieni,sendien ketvirtadienis dar nieko nesigirdejo :idea:
Kitutee
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 23:38

Standartinė A.Ga » 06 Kov 2008, 23:28

Kazin ar cia del patikimo :) Pas mane kitu broku pilna...
Vartotojo avataras
A.Ga
 
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 14:33
Miestas: 6N-B

Standartinė Raymond » 07 Kov 2008, 14:45

Pas mums virtuves plyteles lygiai lygiai su parketlentem.
Daznai lankemes ir gerai draugaujame su darbininkais, pries kiekviena darba jie man skambinejo ir klausinejo kaip norim, kaip geriau padaryti.
Apie tas plyteles ir parketlentes irgi paklause kaip daryti, pasakiau, noriu,kad butu lygiai, taip ir padare :)
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

Standartinė Erica » 08 Kov 2008, 11:01

Raymond rašė:Pas mums virtuves plyteles lygiai lygiai su parketlentem.
Daznai lankemes ir gerai draugaujame su darbininkais, pries kiekviena darba jie man skambinejo ir klausinejo kaip norim, kaip geriau padaryti.
Apie tas plyteles ir parketlentes irgi paklause kaip daryti, pasakiau, noriu,kad butu lygiai, taip ir padare :)


Kaip jums faina... baltai pavydžiu
Vartotojo avataras
Erica
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 27 Lap 2007, 22:40
Miestas: 5N

Standartinė Kitutee » 08 Kov 2008, 18:29

Noreciau paprasyt pasidalint ziniom tu kurie jau prieme butus,-gal galetumet surasyt visa ta popierizmiu tvarka-su kuo ir kada reikia pasirasinet tas visas sutartis,notarines , ir suvisokiom ten kitom imonem, ir kokiu popieriu kur reikia,ar cia haneris viska pasako ?
Kitutee
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 23:38

Standartinė zipkute » 08 Kov 2008, 19:18

nu as tai vyra sakiau nusausiu...pasirase siandien buto priemima...nors gyvatukas nepakabintas, plyteliu balkone nera...nebuvau priemime, tai manau, kad ten dar yra visokiausiu liapsusu, i kuriuos vyras nekreipia demesio...
Vartotojo avataras
zipkute
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 17:18
Miestas: Vilnius 7N

Standartinė Kitutee » 08 Kov 2008, 19:48

zipkute rašė:nu as tai vyra sakiau nusausiu...pasirase siandien buto priemima...nors gyvatukas nepakabintas, plyteliu balkone nera...nebuvau priemime, tai manau, kad ten dar yra visokiausiu liapsusu, i kuriuos vyras nekreipia demesio...

Ups :shock: uzuojauta :roll:
Na berniukai kartais taip padaro :?
O jau ir septintam name pridavineja butus? :?
Kitutee
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 23:38

Standartinė A.Ga » 08 Kov 2008, 19:55

:D
Vartotojo avataras
A.Ga
 
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 14:33
Miestas: 6N-B

Standartinė belulino » 08 Kov 2008, 21:46

Kitutee rašė:Noreciau paprasyt pasidalint ziniom tu kurie jau prieme butus,-gal galetumet surasyt visa ta popierizmiu tvarka-su kuo ir kada reikia pasirasinet tas visas sutartis,notarines , ir suvisokiom ten kitom imonem, ir kokiu popieriu kur reikia,ar cia haneris viska pasako ?


Zinok, Kitutee, tau viska paaiskins. Kai pasirasinesi notarine, notare tau viska pasakis. Arba skambink i banka, jei emei kredita, tau viska paaiskins tavo vadibinke. nes visu tvarka skiriasi. Vieniem reikia turto vertintoju, kitiem nereikia, priklausomai nuo sutarties.
Galiu tik pasakyt, kad pasirasius notarine iskart eik i registru centra, uzsakyti nuosavibes pazimejimo. Ir rinkis kiek imanoma trumpesni termina (kiek tavo kisene leis), nes paskui gali pritrukt laiko del tu ilgu iseiginiu. Paskui su tuo nuosvibes pazimejimu eini i Banka, ar dar kur tau reikes. Tik turek omeni, kad ir registru centras ir bankas pasiema notarines originala, tad kol neatiduoda, nieko toliau negali daryti.

Tikiuosi aiskiai parasiau :) .
Vartotojo avataras
belulino
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 18:10
Miestas: 4 namas A1-3, 10-1

Standartinė belulino » 08 Kov 2008, 22:08

zipkute rašė:nu as tai vyra sakiau nusausiu...pasirase siandien buto priemima...nors gyvatukas nepakabintas, plyteliu balkone nera...nebuvau priemime, tai manau, kad ten dar yra visokiausiu liapsusu, i kuriuos vyras nekreipia demesio...


Zipkute, nusiramink. Viska jie pataisys. man pasirasius ir priemimo akta, ir notarine - taise, nes irgi kai ko nepastebejau. O pries keleta dienu santechnikai kai pajunginejo vandeni pamate kad prie klozeto nera gaubto ( kurio as net nezinojau, kad turi but), tai atnese ir uzdejo. Tiesiog skambinau pridavinejimo vadovui ir prasiau kad sutaisytu.
Vartotojo avataras
belulino
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 18:10
Miestas: 4 namas A1-3, 10-1

Standartinė dasa » 08 Kov 2008, 22:30

zipkute rašė:nu as tai vyra sakiau nusausiu...pasirase siandien buto priemima...nors gyvatukas nepakabintas, plyteliu balkone nera...nebuvau priemime, tai manau, kad ten dar yra visokiausiu liapsusu, i kuriuos vyras nekreipia demesio...


Įdomu kuo motyvavo, kad plytelių balkone nesuklijavo :?: Tipo orai neleidžia-tai beveik visą žiemą pliusinė temperatūra buvo :) Pas mus C laiptinėje jau seniai balkonuose plytelės yra (berods vasarį klijavo, net neprisimenu :? ) Nežinau kaip bus pas jus, bet turėjome tvarkingą butą, kol plytelių balkone klijuoti nepradėjo... :shock: Na aišku galų gale po mūsų pastabų apsitvarkė... :evil: Kai klijuos plyteles žiūrėkite, kad grindų dangos bute (laminato ar parkėto) nesubraižytų. Šiaip jie savo brokus taiso, tik su santechnikais šiek tiek problėmų buvo, tiksliau net ne problėmų, o tiesiog ilgiau teko įrodinėti savo teisybę :)
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Standartinė Kitutee » 14 Kov 2008, 14:14

Sveiki,
Sveikinu visus kas jau turite butukus ir esate patenkinti.
Pas mus istorija siek tiek kitokia-vakar buvo priimti buto,tai tas zmogus,kuris visa gyvenima uzsiima statybom,buvo svelniai tariant pasiurpejes:(darbu "kokybe".
Nezinau kaip ten bus,bet jiems teks nemazai pavargt tam,kad buta galetume priimti.
Man is vis buvo labai idomu,-jie mum buta buvo pasiryze priduot be vonios,kurios kaina 3400,-ir aie tai net neuzsimine nei zodziu:)tai vat jau cia man linksma pasidare,-kviecia oficialiam priemimui,o nera net svarbiausiu dalyku,-tai gal ir cia jiems standartas?!Kaip ir nevienodo lygio grindys:) ?
Dar vienas klausimelis,kaip pas jus butuose balkono plyteles?Pas mus visos kazkokios rudim apeje ir purvinos,ar ir pas jus taip?
Tiesa,atkreipkit demesi i langus,sake kad juos galima islankstyt kokios nori formos,tai yra jie lenkiasin taip kaip tik sirdis geidzia,cia taip sake zmogus,kurio amatas butent lanagai!
Kitutee
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 23:38

Standartinė Raymond » 14 Kov 2008, 15:46

Manau, kad jie neparuosia pilnai ir graziai buto nes zino 100% kad bus broko ir vis tiek teks sienas perdazyti ir bendrai viska tvarkyti, bent jau mes buvom surase 34 punktus. Jie mums pridavinejo buta kai dar nebuvo sutvarkyta silpnu sroviu dezute, jos tiesiog ten nebuvo, tiesiog didele skyle :) o plyteliu baklone isvis dar nera :)
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

Standartinė Aleksas » 14 Kov 2008, 16:16

Kaip as supratau is savo patirties bendraujant su Hanner'iu, jie skubina visus busimus gyventojus pasirasyti buto priemimo perdavimo aktus, tik tam, kad greiciau gautu pinigus is klientu. Pas mane buvo panasi situacija - kai nebuvo baigti pilnos apdailos darbai - as pasirasiau akta. Taciau veliau kai paprasiau Hanner'io nukelti notarines sutarties pasirasymo data 2 dienom veliau, nes bankas man velavo isduoti reikiamus dokumentus (ne per 10 dienu pasirasyti notarine kaip sutarty parasyta, bet per 12) jie man pareiske, kad to padaryti neimanoma. Kaip supratau tarp eiluciu, pats kaltas, kad pasirasiau akta anksciau - tipo turejau pilna teise nepasirasyt. Kai pradejau teigti, kad pridavimo perdavimo akta pasirasinejau dar esant neatliktiems darbams - man buvo pasakyta, kad pvz. rozeciu bei jungtuku nesudejimas yra smulkus brokas, o ne neatlikti darbai. Bet esme tokia, kad jeigu jus pirma pasirasete darbu pridavimo perdavimo akta, o poto pastebejote, kad kai jungiate salone esanti svietuvo jungikli ir kartu isijungia ventiliatorius virtuves zonoje, kuris po keliu minuciu zyzimo tikrai pradeda nervuoti (situacija cia pas viena kaimyne), tai jau Hanneris cia nieko nepades, krapstykis pats, parasas padetas. Taip, kad as asmeniskai dabar tikrai neskubeciau deti paraso, kol visko nepatikrinau.
Vartotojo avataras
Aleksas
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 23 Sau 2008, 14:31
Miestas: Vilnius, 4N B3-1

Standartinė Kitutee » 14 Kov 2008, 17:02

Tai vat,mes ir neskubesim pasirasineti,-tegu tvarko,-laiko turim palauksim,nes jei pasirasai,tai tada ir mojuoja jie tau parasu.Uz tokius pinigus ir tokias medziagas,turi viskas buti tobulai ir nesvarbu ka jie kalba,Jiems gi visada patogiau kai viskas greiciau,bando praslyst taip kad net juokinga.Ir kartais jiems pasiseka,nes zmones nori kuo greiciau isikraustyti.Man atrodo kad mokant 1054litu uz kvadratinini metra apdailos,turim turet labai nebloga rezultata
Kitutee
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 23:38

Standartinė dasa » 14 Kov 2008, 17:15

Čia dar reikėtų priminti, kad pagal sutartį už komunalines irgi turėtume mokėti nuo priėmimo akto pasirašymo, o šildo tai dabar visu pajėgumu ir ne tik butus, bet ir lauką per atdarus langus :shock: Pas mus irgi broko pridaryta, tiksliau kaip jie tai vadina-"nekokybiškai atlikto darbo" :twisted: Bandom tartis geruoju, bet kažkaip nelabai linkę bendradarbiauti :evil: Nu ka žiūrėsime, kaip bus toliau. Jaučiu reikės pradėti teikti kaimynams konsultacijas butų priėmime :twisted:
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Standartinė mj » 15 Kov 2008, 10:43

Iskilo tekia dilema:

elektra dar neivesta, RST pateiktas tik prasymas. Vakar gavau raktuka, aisku dar liko apdailos smulkmenu. Ar kas nors pasiraset priemimo aktus nepatikrine elektros ?

Nes jei kas nors bus blogai, tipo pats turesi griauti sienas ir ziuret kur blogai laidai sujungti.

Gal pasisektu isreikalauti, jog priemimo akte butu punktas, apie taisytina elektros instaliacija ?
mj
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 03 Kov 2008, 12:13

Standartinė zenga » 15 Kov 2008, 19:21

Man ir ta dilema neduoda ramybes del elektros.....Na,pasirasinedamas sutarti,gavau kazkoki zodini pasisakyma,kad garantija yra suteikta hanerio 5 metams,tik nelabai ikirtau,kokiems darbams,bet uzklauses apie elektra,gavau atsakyma,kad sutvarkys jie,jei kas bus netaip.bey kazkaip tai mistiskai tai skamba....Na,belieka tiketis,kad nebus liapsusu,pajungus elektra ir pasitiketi hanerio atstovu kalbomis.....Siaip tai santykiai su jais neblogi mano,bet esant reikalui,tektu ir griezsciau kalbet,jei nesutvarkytu nesklandumu:))
zenga
 
Pranešimai: 75
Užsiregistravo: 04 Sau 2008, 13:38
Miestas: 5N A6-3

Standartinė Voverė » 31 Kov 2008, 11:22

Sveiki kaimynai,
Kokios naujienos 6 name? Buto priėmimo-perdavimo akto nepasirašėme, vis dar taiso klaidas. Jau 3 savaites, beje. Laukiam.
Voverė
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 13:59
Miestas: Vilnius, Fizikų g. 14

Standartinė Raymond » 31 Kov 2008, 13:49

Siandien vaziuosim priimti ketvirta karta. Tikiuosi paskutini.
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

Standartinė A.Ga » 31 Kov 2008, 13:58

Poryt vaziuosiu priimineti pirma karta. Geru rezultatu nesitikiu.
Vartotojo avataras
A.Ga
 
Pranešimai: 174
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 14:33
Miestas: 6N-B

Standartinė Erica » 31 Kov 2008, 15:18

Mes jau mėnesį laukiam kada ištaisys tuos brokus...
Vyras buvo penktadienį nuvažiavęs, tai kaip ir pasiruošimo stadijoj dabar :shock: dar dvi savaites nesitikim būt pakviesti antrąkart priimt apdailą :cry:
Vartotojo avataras
Erica
 
Pranešimai: 30
Užsiregistravo: 27 Lap 2007, 22:40
Miestas: 5N

Standartinė dasa » 31 Kov 2008, 16:56

Voverė rašė:Sveiki kaimynai,
Kokios naujienos 6 name? Buto priėmimo-perdavimo akto nepasirašėme, vis dar taiso klaidas. Jau 3 savaites, beje. Laukiam.


Vakar buvome BK, tai kai ėjome prie 6 namo, pastėbėjome, kad balkonuose kažkas negerai, ant lubų tokios kaip šlapios dėmės :? Čia C korpuse (kitur nežiūrėjome).
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

AnkstesnisKitas

Grįžti į II-as etapas (Fiziku g. 10, 12, 14, 16)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron