Neveikianti ventiliacija ir rasojantys langai

Moderatoriai: SuperLapeSnape, Raymond, Vytis

Neveikianti ventiliacija ir rasojantys langai

Standartinė Eliza » 09 Vas 2011, 20:50

Labas vakaras, kaimynai :)
Gal kas iš jūsų susidūrėte su problema, kuri man jau antrus metus gadina gyvenimą ir jau sugadino buto apdailą.
O problema yra - neveikianti ventiliacija ir dėl tos priežasties rasojantys (tiksliau - siaubingai bėgantys, varvantys) langai, šlampančios sienos aplink langus, atsiradęs palėsis, nusilupę sienų dažai bei glaistas ir t.t. O ventiliacijos angos ne tik kad netraukia (kaip turėtų būti), o atvirkščiai - pučia orą į vidų. Vonioje įstačiau atbulinės traukos ventiliatorių, tai jį ijungus šiek tiek veikia. Bet išjungus būtinai reikia uždaryti groteles, antraip šaltas vėjas tiesiog gūsiais įpučiamas iš lauko ir temperatūra vonios kambaryje pasirado +15 - +16 laipsnių. Virtuvėje prijungtas garų surinkėjas, o per kitą angą irgi vėjai švilpauja.
Kasdien vėdinu patalpas atidarydama iki galo langus (net ir žiemą), palikdama mikroventiliaciją ir t.t., bet tas nieko nepadeda, tik padidina šildymo išlaidas. O langai rasoja siaubingai - kasdien tenka valyti balas nuo palangių, o kartais ir nuo grindų. Bijau, kad ir grindų danga ilgai neištvers.
Gal kas susidūrėte su tokia problema? Kaip ją išsprendėte?
Bandžiau rašyti pretenziją Hanneriui dėl statybos defektų, bet jie 8 mėnesius visiškai nereagavo, o po 8 mėnesių pareiškė, neva tai mano pačios kaltė, nes aš "netinkamai eksploatuoju langus". Kvailesnių atsakymų nebūna.
Eliza
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 09 Vas 2011, 10:33

Grįžti į II-as etapas (Fiziku g. 10, 12, 14, 16)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron