4-as namas, Fiziku - 10

Moderatoriai: SuperLapeSnape, Raymond, Vytis

4-as namas, Fiziku - 10

Standartinė belulino » 31 Sau 2008, 21:43

Sveiki!

Siulau 4-o namo kaiminam rasyti i atskira tema.

As vakar buvau bute. Kaip tik salino mano surasytus trukumus. Net ilindau i vonia, ir man pamatavo pagal ugi kur deti duso stova :) . Rytoj eisiu priimineti pataisimus.
Bet pradejo pusti pro langa kambari. Skambinau Dmitrijui, tai pazadejo, kad kai visus butus priduos po trukumu sutaisimo, tai per visus butus praeis faugos darbuotojai ir dar karta suregulios langus. Na, nezinau, ar taip ir bus.

Del nekokibiskos lauko duru rankenos A laiptinei jau rasiau, dar maciau kad sutrikineje laiptai kilant is pirmo auksto i antra (auksciau nelipau).
Vartotojo avataras
belulino
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 18:10
Miestas: 4 namas A1-3, 10-1

Standartinė Vytis » 31 Sau 2008, 22:29

Vakar taip pat duso stova "matavausi" 8)
Pagal susitarima buvo zadeta, kad visi trukumai bus pasalinti iki sios savaites pabaigos, bet siandien Dmitrijus skambino ir "pratese" termina iki sekancio treciadienio :evil:
Beje, zadejo, kad kita savaite gal jau vandeni pajungs ir apie lifta kazka kalbejo :roll:
Vartotojo avataras
Vytis
 
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: 20 Sau 2008, 23:03
Miestas: 4n, A6-4

Standartinė belulino » 01 Vas 2008, 01:32

Bet, ar pries paljungiant vandeni, ar mes neturime pasirasyti sutarti su Vilniaus energija? Ar pajungs tik salta?
Vartotojo avataras
belulino
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 18:10
Miestas: 4 namas A1-3, 10-1

Standartinė Vytis » 01 Vas 2008, 02:03

Logiskai mastant turetume, bet Dmitrijus apie tai nieko nesake. Minejo tik, kad jau buvo patikrinimas, viskas viekia ir kad ateinancia savaite galim tiketis turet vandeni.
belulino rašė:Bet, ar pries paljungiant vandeni, ar mes neturime pasirasyti sutarti su Vilniaus energija? Ar pajungs tik salta?
Vartotojo avataras
Vytis
 
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: 20 Sau 2008, 23:03
Miestas: 4n, A6-4

Standartinė Alex » 01 Vas 2008, 03:38

Vytis rašė:Logiskai mastant turetume, bet Dmitrijus apie tai nieko nesake. Minejo tik, kad jau buvo patikrinimas, viskas viekia ir kad ateinancia savaite galim tiketis turet vandeni.
belulino rašė:Bet, ar pries paljungiant vandeni, ar mes neturime pasirasyti sutarti su Vilniaus energija? Ar pajungs tik salta?


:)
Alex
 

Standartinė Dainius » 01 Vas 2008, 10:05

Vakar priiminejau brokus, tai prirasiau 27 pozicijas. Dauguma sudaro visokios smulkmenos, bet yra ir rimtesniu dalyku : didysis langas, palange ieinant is balkono i kambari (po apsaugine skarda paliktas plysys i kuri rinksis vanduo ir uzpils kaimynus), sienos sutruke keliose vietose labai stipriai..
manau vasario pabaigoje pradesiu nestis daiktus :)
Dainius
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 15:17
Miestas: Vilnius

Standartinė Giedrius&Dangira » 03 Vas 2008, 12:12

Noriu paklaust, pas ka jau pridavinejo butus, ar pas jus yra ventiliacijos sklendes, kur atvesta ventiliacijos vamzdziai i virtuve gartraukiui, bei vonioje? Ar raset tai kaip trukuma, jeigu ju nera?
Vartotojo avataras
Giedrius&Dangira
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 13 Sau 2008, 15:28
Miestas: 4N-C5-1

Standartinė Vytis » 03 Vas 2008, 13:43

virtuveje yra, del vonios bijau dabar pameluot. reikes paziuret kai busiu bute
Vartotojo avataras
Vytis
 
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: 20 Sau 2008, 23:03
Miestas: 4n, A6-4

Standartinė Ievoskinas » 03 Vas 2008, 14:12

Pas mus yra ir virtuvej ir vonioj
Vartotojo avataras
Ievoskinas
 
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 05 Sau 2008, 12:26
Miestas: B5

Standartinė belulino » 03 Vas 2008, 19:46

Giedrius & Dangira rašė:Noriu paklaust, pas ka jau pridavinejo butus, ar pas jus yra ventiliacijos sklendes, kur atvesta ventiliacijos vamzdziai i virtuve gartraukiui, bei vonioje? Ar raset tai kaip trukuma, jeigu ju nera?


Pas mane yra, bet rasyciau, jei nebutu. Pas mane nebuvo TV rozetes dangtelio, tai rasiau. Kai priiminejau pataisimus, tai tikrino rozetes, rado viena neveikiancia. Dmitrijus liepe elektrikam taisyt, tai betaisant surado, kad dar viena rozete nepadaryta. Tai is kart ir padare. Dar karta reguliavo langus.
O sieip Dmitrijus sake, kad nereikia pergiventi, kad dabar priimsim butus ir jau viskas. Viskam yra garantinis periodas ir Hanneris tures taisyti. Zadejo, kad paleis vandeni ir lifta, gal but ir sios savaites viduri, jei butus priims daugiau kaip puse gyventoju.
Vartotojo avataras
belulino
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 18:10
Miestas: 4 namas A1-3, 10-1

Standartinė Vytis » 03 Vas 2008, 22:00

gal ka apie karsta vandeni kalbejo? kada sutartis su VE pasirasinet reikes?
Vartotojo avataras
Vytis
 
Pranešimai: 115
Užsiregistravo: 20 Sau 2008, 23:03
Miestas: 4n, A6-4

Standartinė Giedrius&Dangira » 03 Vas 2008, 22:34

Pas mane yra, bet rasyciau, jei nebutu. Pas mane nebuvo TV rozetes dangtelio, tai rasiau. Kai priiminejau pataisimus, tai tikrino rozetes, rado viena neveikiancia. Dmitrijus liepe elektrikam taisyt, tai betaisant surado, kad dar viena rozete nepadaryta. Tai is kart ir padare. Dar karta reguliavo langus.
O sieip Dmitrijus sake, kad nereikia pergiventi, kad dabar priimsim butus ir jau viskas. Viskam yra garantinis periodas ir Hanneris tures taisyti. Zadejo, kad paleis vandeni ir lifta, gal but ir sios savaites viduri, jei butus priims daugiau kaip puse gyventoju.[/quote]

O kam reikalingas dangtelis ant tv rozetes? Ir man net neteko matyt, kad tokiu butu su dangteliu. O jus ir paprastas rozetes visas su dangteliais gal dejote?
Vartotojo avataras
Giedrius&Dangira
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 13 Sau 2008, 15:28
Miestas: 4N-C5-1

Standartinė belulino » 05 Vas 2008, 12:31

Vytis rašė:gal ka apie karsta vandeni kalbejo? kada sutartis su VE pasirasinet reikes?


nezinau, manau arba kartu, arba po pasirasymo notarines. Notarinu pasirasyma zadejo praet nuo penktadeinio.
Vartotojo avataras
belulino
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 18:10
Miestas: 4 namas A1-3, 10-1

Standartinė belulino » 05 Vas 2008, 12:36

Giedrius & Dangira rašė:Pas mane yra, bet rasyciau, jei nebutu. Pas mane nebuvo TV rozetes dangtelio, tai rasiau. Kai priiminejau pataisimus, tai tikrino rozetes, rado viena neveikiancia. Dmitrijus liepe elektrikam taisyt, tai betaisant surado, kad dar viena rozete nepadaryta. Tai is kart ir padare. Dar karta reguliavo langus.
O sieip Dmitrijus sake, kad nereikia pergiventi, kad dabar priimsim butus ir jau viskas. Viskam yra garantinis periodas ir Hanneris tures taisyti. Zadejo, kad paleis vandeni ir lifta, gal but ir sios savaites viduri, jei butus priims daugiau kaip puse gyventoju.


O kam reikalingas dangtelis ant tv rozetes? Ir man net neteko matyt, kad tokiu butu su dangteliu. O jus ir paprastas rozetes visas su dangteliais gal dejote?[/quote]

Na, ten toks dangtelis su apvalia skilute, matyt kabeliui, nezinau. Kol to dangtelio nebuvo, tai buvo tik kvadtatinis remelis pacios rozetes, jei aiskiai pasakiau. Tiesa sakant, pati ir nebuciau pastebejusi, pastebejo Donatas ir liepe irasyt.
O kitas rozetes su dangteliais padare ten kur tai priklauso - vonioje ir virtuveje.
Vartotojo avataras
belulino
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 18:10
Miestas: 4 namas A1-3, 10-1

Standartinė Giedrius&Dangira » 05 Vas 2008, 21:56

belulino rašė:
Giedrius & Dangira rašė:Pas mane yra, bet rasyciau, jei nebutu. Pas mane nebuvo TV rozetes dangtelio, tai rasiau. Kai priiminejau pataisimus, tai tikrino rozetes, rado viena neveikiancia. Dmitrijus liepe elektrikam taisyt, tai betaisant surado, kad dar viena rozete nepadaryta. Tai is kart ir padare. Dar karta reguliavo langus.
O sieip Dmitrijus sake, kad nereikia pergiventi, kad dabar priimsim butus ir jau viskas. Viskam yra garantinis periodas ir Hanneris tures taisyti. Zadejo, kad paleis vandeni ir lifta, gal but ir sios savaites viduri, jei butus priims daugiau kaip puse gyventoju.


O kam reikalingas dangtelis ant tv rozetes? Ir man net neteko matyt, kad tokiu butu su dangteliu. O jus ir paprastas rozetes visas su dangteliais gal dejote?


Na, ten toks dangtelis su apvalia skilute, matyt kabeliui, nezinau. Kol to dangtelio nebuvo, tai buvo tik kvadtatinis remelis pacios rozetes, jei aiskiai pasakiau. Tiesa sakant, pati ir nebuciau pastebejusi, pastebejo Donatas ir liepe irasyt.
O kitas rozetes su dangteliais padare ten kur tai priklauso - vonioje ir virtuveje.[/quote]

Pakankamai aiskiai :D Is pradziu buvo tik pats mechanizmas i siena idetas, o tos pacios apdailos nebuvo.
Vartotojo avataras
Giedrius&Dangira
 
Pranešimai: 86
Užsiregistravo: 13 Sau 2008, 15:28
Miestas: 4N-C5-1

Standartinė sauliukshtis » 08 Vas 2008, 15:53

Na va, siandien buvau bute...
Viskas pabaigta...truksta gyvatuko ir akutes duryse;)
Siaip vaizdas neblogas - sienu suskilusiu niekur nepastebejau, su langais kolkas irgi atrodo problemu nera. Turiu keleta klausimu forumieciams:
1. Ar buta privalo isvalyt? Ar tik kad siusksles issirenka ir prasluoja - viskas.
2. Ar bus isvalomi langai?
3. Virs klozeto palubej isvestas ventiliacijos vamzdis...bet jis apie 20cm. iskistas is sienos. Man Marius kazka aiskino apie priesgaisrine sauga ir kad taip iki pridavimo tures but...Kaip pas Jus?!?

Tai va...
Vartotojo avataras
sauliukshtis
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 20:59
Miestas: 10-61

Standartinė palangos juze » 08 Vas 2008, 17:34

sauliukshtis rašė:Na va, siandien buvau bute...
Viskas pabaigta...truksta gyvatuko ir akutes duryse;)
Siaip vaizdas neblogas - sienu suskilusiu niekur nepastebejau, su langais kolkas irgi atrodo problemu nera. Turiu keleta klausimu forumieciams:
1. Ar buta privalo isvalyt? Ar tik kad siusksles issirenka ir prasluoja - viskas.
2. Ar bus isvalomi langai?
3. Virs klozeto palubej isvestas ventiliacijos vamzdis...bet jis apie 20cm. iskistas is sienos. Man Marius kazka aiskino apie priesgaisrine sauga ir kad taip iki pridavimo tures but...Kaip pas Jus?!?

Tai va...


1. samotoj buvo punktas papildomos islaidos. edita teige, jog tai suma uz patalpu isvalyma (ji laaabai nemaza). priiminejant buta pasirode, jog jokio isvalymo nebus, tik isnestos siuksles ir prasluota (kaip ir minejai).
2. langai is lauko puses bus valomi pavasari (tipo dabar neapsimoka, issipurvins ir t.t. :) )
3. pas mus ventiliacijos vamzdis vonioje buvo sytvarkytas dar menesis iki priimant buta. vadinasi nesilaike priesgaisrines saugos :)
palangos juze
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 15:23

Standartinė belulino » 10 Vas 2008, 10:50

Na, pas mane grindys buvo issiurbtos ir kazkuo suteptos, nes laminatas blizgejo. O vonioj buvo like kibirai su dazais. Norejau ismest, bet pamaciau kad yra nemazai dazu. Tai kol kas ir palikau, gal prireiks. Bet ant pliteliu, po kibirais liko pritepliota dazu. Nesugalvojau paziuret priimdama:((.
Langus zadejo plaut pavasari.
Pas mane ventiliacijos vamzdis kiso virtuveje, tipo gartraukiui. O salia yra priverstine ventiliacija su groteliemos ir ventiliatoriumi. Ji isijungia is jungiklio sienoje. Vonioj irgi ventiliacijoi yra groteles, ir kai ijungi, dega lempute.

Akute sake duos kartu su raktais nuo virsutines spinos. Nes kol mes turim raktus tik nuo apatines spinos, tai nieks negarantuoja, kad statibininkai neieis ir neissuks is vidaus akute. Nes dar 2 raktai lieka pas juos. Ir be to nekas negarantuoja kad jie nepasidere papildomu raktu.

O sieip mane jau kviecia pasirasyti notarine treciadieni.

O gal kas nors jau pasirase?
Vartotojo avataras
belulino
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 18:10
Miestas: 4 namas A1-3, 10-1

Standartinė BESEDER » 12 Vas 2008, 06:25

Vakar buvau apsilankes buta...
kai isejau i musu kiema, mapaciau vaikus (is to namo 5 aukst. bendrabucio tipo)...jie gerdavo alu vid. kieme. Nusileidau i parkavimo aikstele...ir ten jie...
Kazka reiks daryt su jais... (
BESEDER
 

Standartinė Dalia » 12 Vas 2008, 09:38

Taip paaugliai gerai jauciasi kol gyventojai dar neisikele,sekmadieni buvom parkinge tai matem kad jau ir prislapinta taip jie zymi savo teritorija.
Vartotojo avataras
Dalia
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 09 Sau 2008, 17:54
Miestas: 4N/C6-2

Standartinė belulino » 13 Vas 2008, 00:50

Na, jo, sita bendrabuciu kaiministe nera labai gera :evil: . Bet ka su tais paaugliais daryti, tai neisivaizduoju. O dabar blogiausia tai, kad namas jau nesaugomas statibininku, o i dar negyvenamas.
Vartotojo avataras
belulino
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 18:10
Miestas: 4 namas A1-3, 10-1

Standartinė BESEDER » 13 Vas 2008, 02:57

O gal metames i pirkame PIKTA SUNI ?:)))
BESEDER
 

Standartinė BESEDER » 13 Vas 2008, 03:01

Kieno 8-a pozeminio parkingo vieta?

Tarp mano 9 ir 8 vietu yra kazkoks defektas.
Nenusliuotas grindis ar kazkas tokio. Pazimejau
siandien ta defekta oficialiai.
BESEDER
 

Standartinė Dalia » 14 Vas 2008, 09:50

Su parkingu pastebejom ne visiems pasiseke,is pradziu manem kad musu vieta pati blogiausia pazymeta nr. 1,bet pasirodo yra blogesniu kaip pav. nr. 5,ten neisivazduojam kaip vairuotojui reikes islipti is masinos nes istisine linija prie pat sienos. Mes sugalvojom kad parkinge galesim laikyti dvirati na aisku prirakinta prie kolonos.
Vartotojo avataras
Dalia
 
Pranešimai: 51
Užsiregistravo: 09 Sau 2008, 17:54
Miestas: 4N/C6-2

Standartinė Ievoskinas » 14 Vas 2008, 12:12

Cia tik mano pasvajojimai, kurie gal netycia gali virsti realybe... Gal butu visai gerai visai teritorijai apsitverti, o prie ivaziavimu statyti slagbaumus? Arba dar geriau vartus su pulteliu :roll: Idomu, tai butu imanoma ar tai ir liks pasvajojimais?
Vartotojo avataras
Ievoskinas
 
Pranešimai: 105
Užsiregistravo: 05 Sau 2008, 12:26
Miestas: B5

Kitas

Grįžti į II-as etapas (Fiziku g. 10, 12, 14, 16)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron