Elektra

Moderatoriai: SuperLapeSnape, SsniKeR

Standartinė Levas » 28 Gru 2007, 20:47

ilozajus rašė:Aš aišku nežinau, bet man atrodo, kad Levas perdaug pasikarščiavai :) pas ką viskas tvarkoj, turi skaitliukus ir pagal juos jau gali išmatuoti naudojamos energijos kiekį, tai pagal juos ir mokės, o tie kas neturi - mokės sena tvarka, pagal kvadratūrą...vis vien už gruodį ateis visiems sąskaita, kurią reiks apmokėt Bajorų kalvoms...tik įdomu kaip bus padalintas gruodis :shock:

na del karsciavimosi nezinau, gal nesutiksiu, bet tai palikim kiekvienas sau... ;)
esme kad as supratau is ten kur ima elektra, tai yra kaip ir laiptines, vadinasi ja padalins pagal kvadratura, vadinasi mes turesim moketi nors nenaudojom. Kodel visi soko tada pries kai hanner darbininkai naudojo ir dabar moketi turim, tai tas pats gaunasi, kai kiti naudoja, as ne, plius laiptinej net apsvietimas neveikia ir turesiu uz kazka moketi. tai uz ka? va del to nepasitenkinimas kyla.
ir plius uz gruodi viso menesio elektra ta bendra dali padalins pagal kvadratura, turesiu moketi ir dar pagal savo skaitiklius mokesiu. Kodel taip turetu buti?
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Standartinė Lidija » 01 Sau 2008, 00:34

Ricardas rašė:Jo.. ilgiausiai laukem skaitiklio, o nutiko kaip Lidijai - SKAITIKLIS YRA, o bute ELEKTROS - NE.

Zodziu, arba sumaisyti laidai kur, arba ivadas nugreztas ar pan..

SUDAS SUDAS SUDAS. ATSIBODO JAU.


Visus su Naujaisiais :D palydėkim paršiuką, a to į metų galą jau tikra kiaule pavirto :roll:
Laimės, turto,ir sakoma kiškit viską už žando kaip peliukai!

Elektra atsirado 28 d. kai elektrikas įvedė laidą butan, ir, O stebukle, viskas veikia 8)
įtariu Ričardai ir iš tavo įvado buvo tiekiama laikina elektra visai laiptinei, kuri užsilenkė, kai tik buvo pastatytas ant jo skaitliukas :wink:
Taigi elektros ir vandens, jums, brangieji :!:
Lidija
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 15 Lap 2007, 00:05
Miestas: Bajoru kalvos - 3 A

Standartinė Lidija » 02 Sau 2008, 20:44

Ričardai, kaip elektrifikacija jūsų bute
ar jau turite?
beje, ar kas domėjotės, kodėl el. saugiklių kirtikliai užtrumpinus elektrą iššauna parkingo pagrindiniai, o ne bute?
kiek mes bandėm aiškintis, tai elekrikas sakė, kad bais įdomiai saugikliai bute yra 40 A, o pagrindiniai parkinge - 20 A, užtat ir išlekia ne bute, o žemai. Kiek domėjausi, taip negali būti, kad pagrindinis saugiklis atlaiko mažesnę įtampą už bute esantį. Gal kas žino rimčiau ??????
labai norėtųsi, kad iškilus problemoms su elektra, nereiktų iškart lėkt į rūsį :(
Lidija
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 15 Lap 2007, 00:05
Miestas: Bajoru kalvos - 3 A

Standartinė Rolis » 02 Sau 2008, 21:09

Lidija rašė:Ričardai, kaip elektrifikacija jūsų bute
ar jau turite?
beje, ar kas domėjotės, kodėl el. saugiklių kirtikliai užtrumpinus elektrą iššauna parkingo pagrindiniai, o ne bute?
kiek mes bandėm aiškintis, tai elekrikas sakė, kad bais įdomiai saugikliai bute yra 40 A, o pagrindiniai parkinge - 20 A, užtat ir išlekia ne bute, o žemai. Kiek domėjausi, taip negali būti, kad pagrindinis saugiklis atlaiko mažesnę įtampą už bute esantį. Gal kas žino rimčiau ??????
labai norėtųsi, kad iškilus problemoms su elektra, nereiktų iškart lėkt į rūsį :(


Va va ir man siandien taip nutiko - meistriukai kiek patrumpino ir... ne bute, o skydineje saugikliai isleke....gal rimtai kas ne taip su saugikliais??? Kaip cia issiaiskinus - gal kas zinot kaip cia is tikruju yra? Kaip pas kitus sutrumpinus ivyksta? Pabandykit :D :!:
Vartotojo avataras
Rolis
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:59

Standartinė brixton » 03 Sau 2008, 10:08

Nu va istorijos su elektra. Man nutiko irgi nebloga. Pastate RST tą skaitiklį prieš šventes, taigi nutariau tarpšventį įjungti elektrą ir bute. Hannerio vaikai, matyt primokinti kažkieno, kaip ir viesim paliko malonumą įsijungti saugiklį prie skaitiklio pačiam. Taigi nubėgau įsijungiau, atlekiu visas laimingas į butą. Įjungiu sugiklius, hm, srovės kažkaip nerasta. Su testeriu prabėgu per automatus - tyla. Patamsy išsiardom skydelį - ir paaiškėja "gedimas" :) kažkas pamiršo pajungti skydelį - t.y. į butą neatiena maitinimo kabelis. Puolam žiūrėt į šalia buto esančią "dėžę", aišku ten sau ramiausiai "susirangęs" pagrindinis kabelis, nei izoliuotas nei ką, ir kas svarbiausia su testeriu patikrimam - kabelis po įtampa. Žodžiu - mums pasisekė, būtų jis atsirėmes kur į kabelių kopetėles ar kitą metalinį daiktą būtumėm driokstelėję truputį, o dienos metu galėjom ir kokį žmogelį nutrenkti ne vietoj pasipainiojusį. Nu tik tiek, kad sekančią dieną kai atsiuntė elektriką, kuris pajungė. Bet ta Hannerio teorija, kad kiekvienas savininkas pats turi įsijungti saugiklį, manau, pavojinga, nes hannerio vaikai nelabai ką supranta, o kas svarbiausia neįsitikina ar iš jų pačių pusės viskas saugu.
Va gavau e-mailą, kad vandenuką pajunginės - manau vėl bus istorijų. :)
Vartotojo avataras
brixton
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 29 Gru 2007, 15:19
Miestas: 3 namas

Standartinė Ricardas » 03 Sau 2008, 13:47

Lidija rašė:Ričardai, kaip elektrifikacija jūsų bute
ar jau turite?
beje, ar kas domėjotės, kodėl el. saugiklių kirtikliai užtrumpinus elektrą iššauna parkingo pagrindiniai, o ne bute?
kiek mes bandėm aiškintis, tai elekrikas sakė, kad bais įdomiai saugikliai bute yra 40 A, o pagrindiniai parkinge - 20 A, užtat ir išlekia ne bute, o žemai. Kiek domėjausi, taip negali būti, kad pagrindinis saugiklis atlaiko mažesnę įtampą už bute esantį. Gal kas žino rimčiau ??????
labai norėtųsi, kad iškilus problemoms su elektra, nereiktų iškart lėkt į rūsį :(


Ar matete kad kada Hanneris skubetu? (nebent nakti iki pridavimo). O dabar gi sventes buvo.. Tai iki siol B>>T nepajungta ivadine elektra. Sestadieni buvo ateje elektrikai ale atrinko kurie ten laidai, bet sako jau visx, nieko padaryti negalime nes siandien nebevaziuos RST, o plombu nuimineti be ju negalime. Zodziu sausio antra is pat ryto pazadejo padaryti. Nu ir ka, griztu vakar namo - kaip nera taip nera. jauciu niekas nieko ne neziurejo. O vakar skambinau Viktorui - tai nekele.
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė Laurynas » 04 Sau 2008, 12:01

Viktoras nei vakar nei uzvakar nekele, tuos pacius klausimus su elektra norajau issprest, kadangi paciame bute pas mane kazkur apsvietime trumpino, blogai sujungti laidai paskirstymo dezutese keliose sienose. Gerai kad tuo pat metu turejau kas galejo padet, tai vakar uzsukes isitikinau kad viskas dabar tvarkoj. Zinoma laidai ivesti i automata bute irgi buvo sumaisyti. Po keliu dienu darbo - viskas ok, zodziu issisukau si karta be hannerio pagalbos ir buvo viskas zymiai greiciau.
Vartotojo avataras
Laurynas
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 10:39
Miestas: 2N

Standartinė I&I » 04 Sau 2008, 12:09

Pas mane su apsveitimu, laidais ta pati problema, atejo Hannerio samdomi 'super' elektrikai ir pasake, kad mas mus fazes sumaisytos ir apkaltino musu elektrikus. Tai pasakiau, sutvarkykit, atejo pasiziurejo, pasake tvarkysi, bet tuoj grisim ...ir taip s kancami :P...
Vartotojo avataras
I&I
 
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 28 Gru 2007, 11:23
Miestas: 1/A4-3

Standartinė Ausra » 04 Sau 2008, 12:13

Ta pati problema- blogai sujungti laidai bute paskirstymo dezutese . Viskas bet kaip - nulis su nuliu ir t.t. Tai as jau nebeturejau jegu kreiptis i haneri, nes kokia is to nauda- ateis vel tokie patys, kurie rozeciu dezutes sienoje istate su makrofleksu ir jos pajudinus iskrito, viskas kreivai ir .t.t. Nors ir buvau sumokejus uz tuos darbus, bet vakar paprasiau pazystamu elektriku, kad surastu laidus ir juos pajungtu taip kaip reikia :(
Tarp kitko, del elektro dar haneryje galima aiskintis su Vytautu 865678760
Ausra
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 25 Gru 2007, 19:09
Miestas: (1 namas)

Standartinė brixton » 04 Sau 2008, 14:03

Jau nuo pat pradžių buvo aikšku, kad bus problemų su elektra, nes kai priimdamas butą iš Hannerio paprašiau elektros išpildomųjų, aišku, jų negavau iki pat šios dienos. Tai galiu teigti, kad į tą reikalą techninis prižiūrėtojas pažiūrėjęs labai pro pirštus. Ateityje taip pat turėtų problemų kilti, nes Hannerio vaikai kažkodėl nenorėjo parodyti darbo projekto (bent jau elektrinės dalies.). O prichalturinta tai labai daug kur, plius nelabai tikiu, kad kas darė kokias nors išpildomąsias nuotraukas ar varžų matavimus, tiesiog sumėtė laidus ir tiek, o Haneris nesugebėjo elektrikų priversti tai atlikti.
Dar pas kaimynus klauismas buvo, kodėl "mėto" kirtiklį rūsyje, o ne bute. Tai turiu nuliūdinti, greiciausia taip ir bus visada. Kaip visada pataupyta, arba su RST nesusiderinta normaliai nuo pat pradžių.
Vartotojo avataras
brixton
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 29 Gru 2007, 15:19
Miestas: 3 namas

Standartinė Laurynas » 04 Sau 2008, 14:29

Butent, "kirtikli" meta apacioj, ir cia nieko nepadarysi, nebent keisi visa automata ir vietoj suknistu Moeler'iu pastatysi siek tiek brangesnius ABB.
Vartotojo avataras
Laurynas
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 10:39
Miestas: 2N

Standartinė brixton » 04 Sau 2008, 14:37

Laurynas rašė:Butent, "kirtikli" meta apacioj, ir cia nieko nepadarysi, nebent keisi visa automata ir vietoj suknistu Moeler'iu pastatysi siek tiek brangesnius ABB.

Apatinio kelisti negalėsi, nes jis RST. O bute jei pakeisi - nepadės.
Vartotojo avataras
brixton
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 29 Gru 2007, 15:19
Miestas: 3 namas

Standartinė Andrius » 04 Sau 2008, 15:51

brixton rašė:
Laurynas rašė:Butent, "kirtikli" meta apacioj, ir cia nieko nepadarysi, nebent keisi visa automata ir vietoj suknistu Moeler'iu pastatysi siek tiek brangesnius ABB.

Apatinio kelisti negalėsi, nes jis RST. O bute jei pakeisi - nepadės.

turėtų padėti jei bute pakeistumėt į silpnesnį - pvz 15A, tik kitas klausimas ar iš to nebus blogiau, padidėjus krūviui išmušinėtų.. tik nežinia kaip dažnai.. :?
Andrius
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 20:26
Miestas: 2N, C laiptinė

Standartinė Laurynas » 07 Sau 2008, 11:00

Beja, pas mane nei vienas "nulis" nebuvo prisuktas, tik ikistas i jungiklius ir viskas, tabalavosi laisvai visi melyni laidai : ))
Vartotojo avataras
Laurynas
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 10:39
Miestas: 2N

Standartinė SsniKeR » 07 Sau 2008, 11:33

Laurynas rašė:Beja, pas mane nei vienas "nulis" nebuvo prisuktas, tik ikistas i jungiklius ir viskas, tabalavosi laisvai visi melyni laidai : ))


pas mane nanalogiskai :D tai susisukiojau vakar visus nulius.
beje vienas laidas neduoda fazes, o jis eina po grindimis, parketo paklotas jau suklijuotas, koridoriuj plyteles suklijuotos, sienos nuglaistytos ir nugruntuotos.... is automatu visi laidai iseina su faze.
rytoj hannerio elektrikai turetu ateiti, tikiuosi nenugriaus puse buto.
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė Ricardas » 07 Sau 2008, 13:05

SsniKeR rašė:
Laurynas rašė:Beja, pas mane nei vienas "nulis" nebuvo prisuktas, tik ikistas i jungiklius ir viskas, tabalavosi laisvai visi melyni laidai : ))


pas mane nanalogiskai :D tai susisukiojau vakar visus nulius.
beje vienas laidas neduoda fazes, o jis eina po grindimis, parketo paklotas jau suklijuotas, koridoriuj plyteles suklijuotos, sienos nuglaistytos ir nugruntuotos.... is automatu visi laidai iseina su faze.
rytoj hannerio elektrikai turetu ateiti, tikiuosi nenugriaus puse buto.


Na pas mus panasiai buvo. viso 3 laidai net buvo pamesti. Aisku elektrikai kaltina pertvaru statytojus, kad sie nesudeda ten kur priklauso ir pan. Visa laime, kad laidus rado - ir du suzvejojo, o kitam pagauti teko dazytoje sienoje skyle, grezti, gerai bent kad paderino auksti.. Tai dabar miegamajam ant sienos rozeciu daugiau nei salione :)
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė L&M » 07 Sau 2008, 13:31

Ricardai dar toks klausimelis, maciau kad elektra buvai pasijunges nuo judesio daviklio pirmame aukste, bet dabar kai gavai elektra, to daviklio kazkaip nera, kaip ten su juo 8)
L&M
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 20 Lap 2007, 16:53
Miestas: 2N 8B-3

Standartinė Ricardas » 07 Sau 2008, 14:10

L&M rašė:Ricardai dar toks klausimelis, maciau kad elektra buvai pasijunges nuo judesio daviklio pirmame aukste, bet dabar kai gavai elektra, to daviklio kazkaip nera, kaip ten su juo 8)


Zodziu taip. Prisijungus - daviklis buvo graziai pritvirtintas ten kur jo ir vieta.

Po poros dienu griztu namo - mano kabelis metosi, daviklis nukirptas (butent kad nukirptas), stoviu ir ziuriu as i ta situacija - pro sali vaikinukas toks varo (jau teko bendrauti - jis kazkuriam bute apdaila daro, tai jau su juo kazkada elektra dalinomes) klausia ka darai? - nu sakau as jam - buvau pasijunges, bet taip ir taip. Tai sako maciau, kad cia kazkas dar krapstesi - prisijunge buvo - ar tie kur staktas stato ar kt nezinojo. Zodziu nutariau, kad matyt Hanneris atjunge, bet kadangi be elektros ne pyragai gyventi, vel pasijungiau.

Pora dienu po to paskambino supykes Viktoras - ale koks cia savivalaivimas, ir pan, sako tuoj nukirpsim ir pan. Zodziu pokalbio turinio nekomentuosiu.

Tik atsiradus bute elektrai - mano kabelio neliko. O kas nukirpo davikli - nezinia. Jei ne Hanner samdomi elektrikai - ale del saugumo, tai tada kazkas is kaimynu.... ir vel tas patio fraze - PAVOGE. Nebesuprantu as - ar aplink mus tik vagys gyvena?
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė SsniKeR » 07 Sau 2008, 16:03

Ricardas rašė:
L&M rašė:Ricardai dar toks klausimelis, maciau kad elektra buvai pasijunges nuo judesio daviklio pirmame aukste, bet dabar kai gavai elektra, to daviklio kazkaip nera, kaip ten su juo 8)


Zodziu taip. Prisijungus - daviklis buvo graziai pritvirtintas ten kur jo ir vieta.

Po poros dienu griztu namo - mano kabelis metosi, daviklis nukirptas (butent kad nukirptas), stoviu ir ziuriu as i ta situacija - pro sali vaikinukas toks varo (jau teko bendrauti - jis kazkuriam bute apdaila daro, tai jau su juo kazkada elektra dalinomes) klausia ka darai? - nu sakau as jam - buvau pasijunges, bet taip ir taip. Tai sako maciau, kad cia kazkas dar krapstesi - prisijunge buvo - ar tie kur staktas stato ar kt nezinojo. Zodziu nutariau, kad matyt Hanneris atjunge, bet kadangi be elektros ne pyragai gyventi, vel pasijungiau.

Pora dienu po to paskambino supykes Viktoras - ale koks cia savivalaivimas, ir pan, sako tuoj nukirpsim ir pan. Zodziu pokalbio turinio nekomentuosiu.

Tik atsiradus bute elektrai - mano kabelio neliko. O kas nukirpo davikli - nezinia. Jei ne Hanner samdomi elektrikai - ale del saugumo, tai tada kazkas is kaimynu.... ir vel tas patio fraze - PAVOGE. Nebesuprantu as - ar aplink mus tik vagys gyvena?


nu o ko noret kai i nama gali patekti absoliuciai betkas is aplinkiniu rajonu, jokiu tvoru juk nebeliko, apsaugos budele tik del vaizdo.
duotu raktus nuo duru, tai bent jau neslampinetu visokie "kibiru ieskotojai", sutiksiu toki tai i lempa iskart is to kas po ranka bus...
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė Raituzas » 14 Sau 2008, 20:50

Sveiki kaimynai,
papasakosiu ir savo vargus su elektra :(
Pajungus elektra paaiskejo, kad miegamajame ir virtuveje neveikia keletas razeciu. Aisku iskvietus Hannerio elekrikus, jie apkaltino mane, kad lindau i elektr. skydine ir dabar pats ieskociau kur kas blogai. I skydine tai tikrai nieks pas mane nelindo. Paprases elektros laidu isvedziojimo ispildomaja, jau antra savaite is ju negaliu prisiprasyti, jie tvirtina, gal parketo klojejai kai dejo parketa paeme ir kur pragreze. Galu gale, pavyko pamatyti tokio pat buto laidu isvedziojima pas kaimynus ir turiu itarima, kad hannerio gipsininkai daridami pertvaras, galejo kur ir pragrezti laida. Siuo metu viso buto apdaila pilnai padaryta, o Hannerio berniukai, dabar zadejo ateit rytoj ieskoti ir griauti man sienas. Tai ziuresim kaip viskas baigsis.
Raituzas
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 03 Sau 2008, 00:55
Miestas: Bajoru kelias 3namas C4-2

Standartinė topmann » 14 Sau 2008, 21:15

Raituzas rašė:Sveiki kaimynai,
papasakosiu ir savo vargus su elektra :(
Pajungus elektra paaiskejo, kad miegamajame ir virtuveje neveikia keletas razeciu. Aisku iskvietus Hannerio elekrikus, jie apkaltino mane, kad lindau i elektr. skydine ir dabar pats ieskociau kur kas blogai. I skydine tai tikrai nieks pas mane nelindo. Paprases elektros laidu isvedziojimo ispildomaja, jau antra savaite is ju negaliu prisiprasyti, jie tvirtina, gal parketo klojejai kai dejo parketa paeme ir kur pragreze. Galu gale, pavyko pamatyti tokio pat buto laidu isvedziojima pas kaimynus ir turiu itarima, kad hannerio gipsininkai daridami pertvaras, galejo kur ir pragrezti laida. Siuo metu viso buto apdaila pilnai padaryta, o Hannerio berniukai, dabar zadejo ateit rytoj ieskoti ir griauti man sienas. Tai ziuresim kaip viskas baigsis.


Idomus sutapimas, pas mane irgi C4-2 butas tik 1 namas. Irgi turiu problemu su rozetemis, pas mane salono rozetes neveikia. Bet dar nesprendziau sitos problemos, savi elektrikai kurie dare ateis paziuret :) net nesivarginu kazka ish hannerio kviesti, o tai del rozeciu dar puse buto isgriaus :) Raituzas, parasyk kaip tau ten bajgsis su ta istorija, gali buti panasi problema pas mus.
topmann
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 17:00
Miestas: Nr1 C4-2 (19-72)

Standartinė SsniKeR » 14 Sau 2008, 23:15

topmann rašė:
Raituzas rašė:Sveiki kaimynai,
papasakosiu ir savo vargus su elektra :(
Pajungus elektra paaiskejo, kad miegamajame ir virtuveje neveikia keletas razeciu. Aisku iskvietus Hannerio elekrikus, jie apkaltino mane, kad lindau i elektr. skydine ir dabar pats ieskociau kur kas blogai. I skydine tai tikrai nieks pas mane nelindo. Paprases elektros laidu isvedziojimo ispildomaja, jau antra savaite is ju negaliu prisiprasyti, jie tvirtina, gal parketo klojejai kai dejo parketa paeme ir kur pragreze. Galu gale, pavyko pamatyti tokio pat buto laidu isvedziojima pas kaimynus ir turiu itarima, kad hannerio gipsininkai daridami pertvaras, galejo kur ir pragrezti laida. Siuo metu viso buto apdaila pilnai padaryta, o Hannerio berniukai, dabar zadejo ateit rytoj ieskoti ir griauti man sienas. Tai ziuresim kaip viskas baigsis.


Idomus sutapimas, pas mane irgi C4-2 butas tik 1 namas. Irgi turiu problemu su rozetemis, pas mane salono rozetes neveikia. Bet dar nesprendziau sitos problemos, savi elektrikai kurie dare ateis paziuret :) net nesivarginu kazka ish hannerio kviesti, o tai del rozeciu dar puse buto isgriaus :) Raituzas, parasyk kaip tau ten bajgsis su ta istorija, gali buti panasi problema pas mus.


turejau analogiska situacija praejusia savaite, su Viktoro pagalba pavyko operatyviai sita reikala sutvarkyti, aciu jam.
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė Munchiss » 15 Sau 2008, 08:56

Kazkaip keistai su tais antrais butais, pas mane irgi neveikia 2 rozetes
Vartotojo avataras
Munchiss
 
Pranešimai: 277
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 16:57
Miestas: Vilnius 2N-B7-2

Standartinė ilozajus » 15 Sau 2008, 09:07

....hmmm pas mane 1 namas B1-2 taip pat su elektra kažkas :( , mano elektrikai sako, jog bute viskas gerai, bet apačioj prie skaitiklio išmuša ir dar raktus nerakinančius davė, tai įsisjungt nėra kaip... :?
ilozajus
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 20:43
Miestas: N 19

Standartinė SsniKeR » 15 Sau 2008, 09:48

ilozajus rašė:....hmmm pas mane 1 namas B1-2 taip pat su elektra kažkas :( , mano elektrikai sako, jog bute viskas gerai, bet apačioj prie skaitiklio išmuša ir dar raktus nerakinančius davė, tai įsisjungt nėra kaip... :?


jeigu saugikli musa skydinej reiskia bute yra trumpas sujungimas, kitaip niekaip negali ismusti.
Tavo turimas raktas turetu rakinti skydines duris kurios yra parkingo laiptineje.
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

AnkstesnisKitas

Grįžti į I-as etapas (Bajoru kelio 15, 17, 19)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron