Elektra

Moderatoriai: SuperLapeSnape, SsniKeR

Elektra

Standartinė topmann » 22 Gru 2007, 20:17

Sveiki kaimynai, :D naujas jusu forume, tik nesenai sumasciau pasiskaitineti apie ka diskutuojat :D klausimas, kaip ten su ta elektra, gavau pranesima ish gintares kad jau sumontuotas elektros skaitiklis ir galiu naudotis elektra, nuvaziavau ten jokios elektros dar bute nera :D kazkur kazka gal reikia dar pajungti? aciu uz info?
topmann
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 17:00
Miestas: Nr1 C4-2 (19-72)

Re: Elektra

Standartinė Rolis » 23 Gru 2007, 08:53

topmann rašė:Sveiki kaimynai, :D naujas jusu forume, tik nesenai sumasciau pasiskaitineti apie ka diskutuojat :D klausimas, kaip ten su ta elektra, gavau pranesima ish gintares kad jau sumontuotas elektros skaitiklis ir galiu naudotis elektra, nuvaziavau ten jokios elektros dar bute nera :D kazkur kazka gal reikia dar pajungti? aciu uz info?


Namo pozemineje masinu aiksteleje yra elektros skydine!(Jeigu tik kas nors jos sventems neuzrakino...) Joje reikia isijungti po buto skaitliuku esancius jungiklius. Ir ..... tegyvuoja sviesa bute! :D :D :D
Vartotojo avataras
Rolis
 
Pranešimai: 110
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:59

Standartinė topmann » 23 Gru 2007, 16:53

Aciu Roli :D dabar pagaliau turesiu elektra bute :D lauksim vandens...
topmann
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 17:00
Miestas: Nr1 C4-2 (19-72)

Standartinė Ricardas » 23 Gru 2007, 17:03

Rakta nuo skydines turi apsauga prie ivaziavimo jei ka.

As taip pat gavau laiska is Gintares, kad sumontuoti skaitikliai jau, bet nuejes pamaciau kad ju nera :)

Kaip visada..
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė topmann » 23 Gru 2007, 21:03

Buvau nuvaziaves, tai man apsauga pasake kad jie raktu neturi nuo skydines :D arba tiesiog tingejo ieskoti tai ir pasake kad neturi :D na teks palaukti elektros dar. O gal jus kaimynai kas turit jau raktus nuo skydines?
topmann
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 17:00
Miestas: Nr1 C4-2 (19-72)

Standartinė Levas » 24 Gru 2007, 19:21

manau dar nie vienas neturim ;)
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Standartinė klanas » 24 Gru 2007, 19:50

Na pas mane jau yra elektra, nereikejo nieko rusyje ijungti, tik namie rubilnika pakeliau. Tik va grindinis, ventiliatorius sanmazge neveikia, reiks elektrika kviesti. Skambutis veikia, galite skambinti :D
Vartotojo avataras
klanas
 
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 14 Lap 2007, 22:09
Miestas: Bajoru kelias 17-23

Re: Elektra

Standartinė Lidija » 27 Gru 2007, 00:26

Rolis rašė:
topmann rašė:Sveiki kaimynai, :D naujas jusu forume, tik nesenai sumasciau pasiskaitineti apie ka diskutuojat :D klausimas, kaip ten su ta elektra, gavau pranesima ish gintares kad jau sumontuotas elektros skaitiklis ir galiu naudotis elektra, nuvaziavau ten jokios elektros dar bute nera :D kazkur kazka gal reikia dar pajungti? aciu uz info?


Namo pozemineje masinu aiksteleje yra elektros skydine!(Jeigu tik kas nors jos sventems neuzrakino...) Joje reikia isijungti po buto skaitliuku esancius jungiklius. Ir ..... tegyvuoja sviesa bute! :D :D :D

nebutinai taip greitai ta elektra turesi, reikia, kad dar ir elektros ivadas i buta butu atvestas :?
pas mus jis pavyzdziui neatvestas :shock:
su RST sutarrti pasirasem jau pirma diena, skaitiklis pastatytas, o elektros ner ir net issiaiskinus ju pridirbtas nesamones per dvi dienas jie nieko nesugebejo padaryti, o po to jau "atleiskit, sventes"
vien zo :cry: jau nusibodo
Lidija
 
Pranešimai: 73
Užsiregistravo: 15 Lap 2007, 00:05
Miestas: Bajoru kalvos - 3 A

Standartinė Ausra » 27 Gru 2007, 10:13

Sveiki, mes jau turime elektra ir galiu pasidalinti patirtimi, gal kam ir pravers:) 20d. pasirasem sutarti su RST (pries tai vaziavom parasem pareiskima, RST informavo, kad sutartis bus tik po 4 sav., bet po keliu dienu paskambinus pasirodo, jau ji paruosta ir beveik visiems gyventojams, taciau ten sedintys berniukai "blogai informuoja"....) Tai gi, 21d. vel paskambinau i RST klientu aptarnavimo telefonu ir paklausiau kada ju elektrikas pasirodys. Ir "stebuklas" - pasirode ta pacia 21d. su musu skaitliuku ir pajunge elektra:)
Ausra
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 25 Gru 2007, 19:09
Miestas: (1 namas)

Standartinė bedauskaite » 27 Gru 2007, 19:41

kuo dazniau i Hanneri vaziuosit tuo daugiau gausit ;) jau pradejo dalinti ir antram namui el. skydines rakciukus ;) kam reikia - vel vaziuoti teks
Vartotojo avataras
bedauskaite
 
Pranešimai: 58
Užsiregistravo: 29 Lap 2007, 16:11
Miestas: 2N B6-1

Standartinė Levas » 27 Gru 2007, 20:09

o kuriam dar dalino?
pirmam nezinau ar dave, pats dar negavau, o noretusi
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Standartinė Ricardas » 28 Gru 2007, 11:52

Jo.. ilgiausiai laukem skaitiklio, o nutiko kaip Lidijai - SKAITIKLIS YRA, o bute ELEKTROS - NE.

Zodziu, arba sumaisyti laidai kur, arba ivadas nugreztas ar pan..

SUDAS SUDAS SUDAS. ATSIBODO JAU.
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė I&I » 28 Gru 2007, 11:57

Laidus beje praktiskai visiems beveik sumaise, tiksliau fazes butent ant rozeciu. Reikia keisti, bet ten labai nesudetingai pasikeicia.
O su sakitikliais tai tokia patirtis.
Padavus RST paraiska jei duoda numeri bendra 1802 skambinti teirautis, bet ten realiai sudetinga, sunku ir suzinoti, neva tik po menesio. Nesamone, jei norite pasiteirauti ir reiketu po poros triju dienu numeriu 2512736. Pasako kad paruosta, vaziuojate i RST pasirasote ir 5 dienu begyje irengia skaitiklius, deja, nepranesa, reikia patiems sekti. Mums po triju dienu irenge.
Sekmes :wink:
Vartotojo avataras
I&I
 
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 28 Gru 2007, 11:23
Miestas: 1/A4-3

Standartinė Levas » 28 Gru 2007, 12:00

o kas nors gavo oki pranesima is RST, nuo kiek pradejo suktis skaitikliai, nes tikrai ne nuo 00000
nes sausi jau uz gruodi gausim gi moketi ;)
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Standartinė ilozajus » 28 Gru 2007, 12:05

pas mane pvz. 6 kilovatai, tai aš nuo tiek ir mokėsiu...
ilozajus
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 20:43
Miestas: N 19

Standartinė Ricardas » 28 Gru 2007, 12:08

pas visus kazkur po 5-6 kW prisukta.
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė ilozajus » 28 Gru 2007, 12:09

nu tai va...jei jau kils riaušės tai užmokėsiu ir už tuos 6...
ilozajus
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 20:43
Miestas: N 19

Standartinė Levas » 28 Gru 2007, 16:38

norit pykit, norit ne uz tai ka parasysiu, bet tiesa yra tokia :x
1 namo C laiptineje yra naglu zmoniu jau dabar...
kaip suprantu yra savavaliskai pasijungta elektra is laiptines ir naudojama buto isirengimui, o po to ka mes turesim moketi visi uz tai. Is karto pasireiskia zmoniu saziningumas. Vieni vargo skubejo i RST o kti matai gudresni pasirodo yra ir apgaudineja kitus. :evil:
jei per pora dienu nebus panaikinti sie dalykai, pats nukirpsiu laidus ir man dzin, kodel as turiu moketi uz kitus.

o jei pareiksit, kad neturi elektros nes RSt neidejo skaitliuku, tai ir man buvo taip, kad darbai stovejo visa savaite ir nenumiriau... :x
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Standartinė Munchiss » 28 Gru 2007, 17:40

Su Rst atskira istorija :). Prasymas parasytas gruodzio 11 diena. Shiandien zmona nuvaziavo ten pasiteirauti tai prasymas pasirodo pamestas, gerai nors skubos tvarka shiandien sutarti sudare ir pasirase, ziuresim kada elektra pajungs
Vartotojo avataras
Munchiss
 
Pranešimai: 277
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 16:57
Miestas: Vilnius 2N-B7-2

Standartinė Ricardas » 28 Gru 2007, 17:46

Tai vat kad ne vien su RST problemos, RST skaitiklius pastate, o elektra i buta neatiteka del Hanner rangovu sumaisytu ivadiniu laidu.
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė ilozajus » 28 Gru 2007, 18:29

Levas rašė:norit pykit, norit ne uz tai ka parasysiu, bet tiesa yra tokia :x
1 namo C laiptineje yra naglu zmoniu jau dabar...
kaip suprantu yra savavaliskai pasijungta elektra is laiptines ir naudojama buto isirengimui, o po to ka mes turesim moketi visi uz tai. Is karto pasireiskia zmoniu saziningumas. Vieni vargo skubejo i RST o kti matai gudresni pasirodo yra ir apgaudineja kitus. :evil:
jei per pora dienu nebus panaikinti sie dalykai, pats nukirpsiu laidus ir man dzin, kodel as turiu moketi uz kitus.

o jei pareiksit, kad neturi elektros nes RSt neidejo skaitliuku, tai ir man buvo taip, kad darbai stovejo visa savaite ir nenumiriau... :x


Aš aišku nežinau, bet man atrodo, kad Levas perdaug pasikarščiavai :) pas ką viskas tvarkoj, turi skaitliukus ir pagal juos jau gali išmatuoti naudojamos energijos kiekį, tai pagal juos ir mokės, o tie kas neturi - mokės sena tvarka, pagal kvadratūrą...vis vien už gruodį ateis visiems sąskaita, kurią reiks apmokėt Bajorų kalvoms...tik įdomu kaip bus padalintas gruodis :shock:
ilozajus
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 20:43
Miestas: N 19

Standartinė D&D » 28 Gru 2007, 20:03

O mes jokiu priekaistu RST neturim, nes vakar pasirasem sutarti, o siandien jau sulaukem skambucio, kad skaitliukas idetas, tik dabar neaisku, ar bus elektra :?
Vartotojo avataras
D&D
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 27 Lap 2007, 19:00
Miestas: 2N B4-1 (17-43)

Standartinė topmann » 28 Gru 2007, 20:05

Na man su RST viskas tvarkoj buvo. Per tris dienas jie sumontavo viska, ir elekta dabar turiu, pagaliau :D Linkiu ir visiems kitiems kuo greiciau pasijungti 8)
topmann
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 17:00
Miestas: Nr1 C4-2 (19-72)

Standartinė Ausra » 28 Gru 2007, 20:34

Ir neaisku kaip cia bus- ar sumokesim pagal skaitliuko parodyma ir dar plius uz hanerio paskaiciuota pagal plota ....Siaip tai manau, kad reikia pasiskambinti i RST ir nuvaziuoti pasirasyti sutarti, o ne laukti "tu 4 sav."

quote="ilozajus"]
Levas rašė:norit pykit, norit ne uz tai ka parasysiu, bet tiesa yra tokia :x
1 namo C laiptineje yra naglu zmoniu jau dabar...
kaip suprantu yra savavaliskai pasijungta elektra is laiptines ir naudojama buto isirengimui, o po to ka mes turesim moketi visi uz tai. Is karto pasireiskia zmoniu saziningumas. Vieni vargo skubejo i RST o kti matai gudresni pasirodo yra ir apgaudineja kitus. :evil:
jei per pora dienu nebus panaikinti sie dalykai, pats nukirpsiu laidus ir man dzin, kodel as turiu moketi uz kitus.

o jei pareiksit, kad neturi elektros nes RSt neidejo skaitliuku, tai ir man buvo taip, kad darbai stovejo visa savaite ir nenumiriau... :x


Aš aišku nežinau, bet man atrodo, kad Levas perdaug pasikarščiavai :) pas ką viskas tvarkoj, turi skaitliukus ir pagal juos jau gali išmatuoti naudojamos energijos kiekį, tai pagal juos ir mokės, o tie kas neturi - mokės sena tvarka, pagal kvadratūrą...vis vien už gruodį ateis visiems sąskaita, kurią reiks apmokėt Bajorų kalvoms...tik įdomu kaip bus padalintas gruodis :shock:[/quote]
Ausra
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 25 Gru 2007, 19:09
Miestas: (1 namas)

Standartinė Ausra » 28 Gru 2007, 20:37

Kai pastato RST skaitliukus tai isduoda tam tikra pazymele kur parasyti skaitliuku parodymai pries pajungima ir nuo ju reikia moketi. Kazka minejo, kad tuos lapelius imes i pasto dezutes, jei nepaduos i rankas.

Levas rašė:o kas nors gavo oki pranesima is RST, nuo kiek pradejo suktis skaitikliai, nes tikrai ne nuo 00000
nes sausi jau uz gruodi gausim gi moketi ;)
Ausra
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 25 Gru 2007, 19:09
Miestas: (1 namas)

Kitas

Grįžti į I-as etapas (Bajoru kelio 15, 17, 19)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron