I-ojo etapo pridavimas

Moderatoriai: SuperLapeSnape, SsniKeR

Re: I-ojo etapo pridavimas

Standartinė Alex » 09 Sau 2008, 20:35

Levas rašė:kaip manote ar pavyks priduoti is pirmo karto?
Beje ar kieno nors jau prase, kad ileisti komisija i savo buta apziurai, nes kazkaip ji nores kazkur patekti... tik kazin kaip?



Na kiek zinai is pirmo nepridave, kazkaip sunkiai tikiu kad is antro priduos. Manes prase kad ileisciau, bet taip ir neatejo ta komisija pas mane, manau dar pirmame aukste komisija suprato kad beviltiska situacija, tai iki mano 9 auksto nerizikavo kilti.
Alex
 

Standartinė Aiste » 09 Sau 2008, 20:37

o kada planuojama anta karta bandyt priduot kas nors zinot?
Vartotojo avataras
Aiste
 
Pranešimai: 120
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 12:59
Miestas: Vilnius/ Bk. 17 - 35

Standartinė Alex » 09 Sau 2008, 20:47

Aiste rašė:o kada planuojama anta karta bandyt priduot kas nors zinot?


Man Viktoras pirmadieni sake, kad sia savaite butinai priduos R C Service, apie pridavima valst. komisijai isvis bijo kazka sakyti. Karsta vandeni zadejo iki savaites pabaigos, vakar patvirtino, kad jei iki sios sav pabaigos nebus, tai kita savaite tikrai paleis. Beje, siandien snekejau su Vilniaus vandenu ir Vilniaus energijos atstovais, jie kazkaip uztikrintai vienu balsu sako, kad karsto vandens dar galime ir 2-3 sav netureti. Tos prakeiktos sutarties pasirasyti negali. O kol nera sutvarkyta karsto vandens apskaita bagal butus (tai padaro RCS), tol sutarties niekas ir neskubes pasirasyti.
Tai kaip mano galva isnesa, cia tokia seka; Hanner perduoda nama (as bent jau apie savo I-aji kalbu) Rubikon CS, veliau RCS padaro apskaitos sistema pagal butus ir tai priduoda VE, o VE tuomet pasiraso sutarti su VV.
Alex
 

Standartinė Gedas » 11 Sau 2008, 17:53

Sveiki, visi mes is B2-1 buti 3 name. kazkaip nemazai man susikaupe visokiu dalyku tai nusprendziau su Jumis pasidalinti:
1. Del namu laiptiniu
yra tokia situacija kad Hanner pagal preliminaria sutarti isipareigojo laiptines irengti dekoratyviniu tinku o yrenge strukturiniu glaistu pagal mano info jie naudojo Alltek firmos glaista.
UAB Bajoru kalvos parasiau tokia pretenzija:
" pasirašant buto, 3 name, B2-1 preliminarią pirkimo – pardavimo sutartį, sutarties priede apie laiptinės įrengimą yra pažymėta, kad laiptinė bus įrengta naudojant dekoratyvinį tinką. Matau, kad laiptinės vidaus apdailos darbai atliekami naudojant kitas medžiagas, todėl prašau nurodyti šiuos dalykus:
1. Medžiaga ir medžiagos pavadinimą iš kurios daroma laiptinių vidaus apdaila
2. Paskaičiuoti kokia laiptinės dalis (kvadratiniais metrais) tenka mano butui skaičiojant pagal buto kvadratūrą.
3. Paskaičiuoti 1 kvadratinio metro išlaidas atliekant laiptinių vidaus apdailą su dekoratyviniu tinku ir su 1 punkte Jūsų nurodyta medžiaga."

Galiu truputi matematikos apie skirtumus:
Dekoratyvinis tinkas: 25Kg kainuoja apie 120-150lt, 1 kvadratiniam metrui iseiga yra 2.7kg. Taigi iseina 1 kvadratinio metro kaina 12.96-16.2 Lt (UAB Lemora konsultantes info)
Strukturinis tinkas perkamas UAB Lemora pavadinimas Alttek: 25Kg kainuoja apie 50 lt, 1 kvadratiniam metrui iseiga yra 1.8kg. Taigi iseina 1 kvadratinio metro kaina 3.6 Lt

kas netiki gali apsilankyti www.lemora.lt

parasius rasta hanner paskambina man projektu vadove ir pakviecia pas save i susitikima su direktoriumi.
as nuvaziuoju :)). Jie paske paprastai mes sutinkame Jusu rastas yra pagristas ir esate teisus. As viduje dziaugiuosi :)), galvoju gal perdarys laiptines ar mums kompensuos skirtuma :). Zodziu buria, kad jie nemokamai irengia fontana, parka savo lesom padaro ir t.t. kokie jie nerealus. ir pasiulo man nueiti i restorana pavalgyti uz 300lt. as pagalvojau kad pagalvosiu. paskui parasiau meila kad vis del to atsakytu i mano rasta kad butu lengviau apsispresti, tai mane pasiunte graziuoj formoj :))
dabar ruosiu dok. vilnaus apskrities virsininko administracijos teritorijos planavimo ir statybos prieziuros departamentui :)

2. Liftai ir duru apvadai. Man yra slikstu ziureti kaip su baltu silikonu apie lifto duris apvaryta, o dabar neseniai ir su makrofleksu apie duris. atrodo siandien laikys o rytoj kaip Dievas duos.

3. Buto sienos; Nezinau kaip kiti ar pasidare apdaila, bet mes jau baigem ir gyvenam 3 savaites. tai sienos kur tik muras ten ir suskilinejo, neseniai pastebejom vonio suskile (gerai kad per siule) nu bet cia niek onamas seda ir t.t.

4. cia geriausias: kaip ir minejau mes gyvenam jau, kaimynai uz sienos irgi. Vakar kaimynai isjunge skalbimo masina, tai kai masina skalbia (ne centrifuga), kai paprastai sukasi tai per sienas girdysi, o kai isijungia centrifuga tai atrodo kad grezia siena :). Kilo siek tiek abejoniu del garso izoliacijos.
Siandien paskambinau Projektu vadovui Vytautui atrodo sakau taip ir taip . Sako tai gerai susitinkam pas Jus bute ir pasiziurim (pagalvojau kad geriau jau gyvai pabendrauti ne tel.) nuvaziuoju laukiu jo, ateina visa "komisija" Viktoras, Vytautas ir Gintautas (technikos direktorius atrodo) uzejo vaiksto sako pas Jus labai daug rozeciu, as atsakaiu kad visi pakeitimai buvo derinami netgi istraukiau dokumenta pagal kuri sumokejau dar 650lt jiems. nutilo. as paminejau kad skalbimo masina kaimynu labai garsiai dirba, Gintautas pasake kad pagal istatyma vonios kambarys neiena i garso izoliacijo matavimus ;)) (grizes radau istatyma jokiu tokiu nesamoniu neradau), tada pradejo siulyti kaip man pagelbeti pradesiu nuo geriausio:
1. rozetes daryti neileidziamas o ant virsaus, nu jos tokios didesnes nuo sienos kokie 5 cm issikise. (as pakalsiau gal jie juokauja, gintautas sako projekte nepazymeta kad jos turi buti viduje) norejau pakalusti gal ir laidus ant virsaus reiktu perkelti :))
2. sako mes idesim papildoma izoliacija ir gipsa susuksim (pagalvojau gal ir nieko tik kai visa apdaila irengta tai kazkaip nebesinori tu dulkiu) ir aisku rozetes ant virsaus daryti :))
3. sako mes nueisim pas kaimynus pasiziuresim kaip jie isrenge buta tada ir daryime sprendimus.

tai taip ir laukiu.

nu jau turbut viska pasakiau :))
gero vakaro
Gedas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 26 Lap 2007, 10:51

Standartinė Mumis » 11 Sau 2008, 18:14

Gedas rašė:Sveiki, visi mes is B2-1 buti 3 name. kazkaip nemazai man susikaupe visokiu dalyku tai nusprendziau su Jumis pasidalinti:
1. Del namu laiptiniu
yra tokia situacija kad Hanner pagal preliminaria sutarti isipareigojo laiptines irengti dekoratyviniu tinku o yrenge strukturiniu glaistu pagal mano info jie naudojo Alltek firmos glaista.
UAB Bajoru kalvos parasiau tokia pretenzija:
" pasirašant buto, 3 name, B2-1 preliminarią pirkimo – pardavimo sutartį, sutarties priede apie laiptinės įrengimą yra pažymėta, kad laiptinė bus įrengta naudojant dekoratyvinį tinką. Matau, kad laiptinės vidaus apdailos darbai atliekami naudojant kitas medžiagas, todėl prašau nurodyti šiuos dalykus:
1. Medžiaga ir medžiagos pavadinimą iš kurios daroma laiptinių vidaus apdaila
2. Paskaičiuoti kokia laiptinės dalis (kvadratiniais metrais) tenka mano butui skaičiojant pagal buto kvadratūrą.
3. Paskaičiuoti 1 kvadratinio metro išlaidas atliekant laiptinių vidaus apdailą su dekoratyviniu tinku ir su 1 punkte Jūsų nurodyta medžiaga."

Galiu truputi matematikos apie skirtumus:
Dekoratyvinis tinkas: 25Kg kainuoja apie 120-150lt, 1 kvadratiniam metrui iseiga yra 2.7kg. Taigi iseina 1 kvadratinio metro kaina 12.96-16.2 Lt (UAB Lemora konsultantes info)
Strukturinis tinkas perkamas UAB Lemora pavadinimas Alttek: 25Kg kainuoja apie 50 lt, 1 kvadratiniam metrui iseiga yra 1.8kg. Taigi iseina 1 kvadratinio metro kaina 3.6 Lt

kas netiki gali apsilankyti www.lemora.lt

parasius rasta hanner paskambina man projektu vadove ir pakviecia pas save i susitikima su direktoriumi.
as nuvaziuoju :)). Jie paske paprastai mes sutinkame Jusu rastas yra pagristas ir esate teisus. As viduje dziaugiuosi :)), galvoju gal perdarys laiptines ar mums kompensuos skirtuma :). Zodziu buria, kad jie nemokamai irengia fontana, parka savo lesom padaro ir t.t. kokie jie nerealus. ir pasiulo man nueiti i restorana pavalgyti uz 300lt. as pagalvojau kad pagalvosiu. paskui parasiau meila kad vis del to atsakytu i mano rasta kad butu lengviau apsispresti, tai mane pasiunte graziuoj formoj :))
dabar ruosiu dok. vilnaus apskrities virsininko administracijos teritorijos planavimo ir statybos prieziuros departamentui :)

2. Liftai ir duru apvadai. Man yra slikstu ziureti kaip su baltu silikonu apie lifto duris apvaryta, o dabar neseniai ir su makrofleksu apie duris. atrodo siandien laikys o rytoj kaip Dievas duos.

3. Buto sienos; Nezinau kaip kiti ar pasidare apdaila, bet mes jau baigem ir gyvenam 3 savaites. tai sienos kur tik muras ten ir suskilinejo, neseniai pastebejom vonio suskile (gerai kad per siule) nu bet cia niek onamas seda ir t.t.

4. cia geriausias: kaip ir minejau mes gyvenam jau, kaimynai uz sienos irgi. Vakar kaimynai isjunge skalbimo masina, tai kai masina skalbia (ne centrifuga), kai paprastai sukasi tai per sienas girdysi, o kai isijungia centrifuga tai atrodo kad grezia siena :). Kilo siek tiek abejoniu del garso izoliacijos.
Siandien paskambinau Projektu vadovui Vytautui atrodo sakau taip ir taip . Sako tai gerai susitinkam pas Jus bute ir pasiziurim (pagalvojau kad geriau jau gyvai pabendrauti ne tel.) nuvaziuoju laukiu jo, ateina visa "komisija" Viktoras, Vytautas ir Gintautas (technikos direktorius atrodo) uzejo vaiksto sako pas Jus labai daug rozeciu, as atsakaiu kad visi pakeitimai buvo derinami netgi istraukiau dokumenta pagal kuri sumokejau dar 650lt jiems. nutilo. as paminejau kad skalbimo masina kaimynu labai garsiai dirba, Gintautas pasake kad pagal istatyma vonios kambarys neiena i garso izoliacijo matavimus ;)) (grizes radau istatyma jokiu tokiu nesamoniu neradau), tada pradejo siulyti kaip man pagelbeti pradesiu nuo geriausio:
1. rozetes daryti neileidziamas o ant virsaus, nu jos tokios didesnes nuo sienos kokie 5 cm issikise. (as pakalsiau gal jie juokauja, gintautas sako projekte nepazymeta kad jos turi buti viduje) norejau pakalusti gal ir laidus ant virsaus reiktu perkelti :))
2. sako mes idesim papildoma izoliacija ir gipsa susuksim (pagalvojau gal ir nieko tik kai visa apdaila irengta tai kazkaip nebesinori tu dulkiu) ir aisku rozetes ant virsaus daryti :))
3. sako mes nueisim pas kaimynus pasiziuresim kaip jie isrenge buta tada ir daryime sprendimus.

tai taip ir laukiu.

nu jau turbut viska pasakiau :))
gero vakaro



Liudna :( Turiu pasiulima netylekime koperuokimes, visi namai, nes tai musu investicija. Kaip matau Hanneris is vis neturi garbes ir orumo, teko man su sios imones darbuotojais anksciau tureti reikalu, kaip parastam pilieciui tai pagarbos is ju visai nejauciau. Avulis didziuojasi savo pastatytais stikliniais bokstais kurie siaip jau mano manimu estetines isvaizdos jose visai nerasta, na gal tik aukstis :) Manau jau bresta laikas, reikia pajungti ir ziniasklaida ir TV sioms problemoms spresti.
Mumis
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 23:17
Miestas: 2N, Vilnius

Standartinė gorilaz » 11 Sau 2008, 18:17

Gedai, kaip manai, ar pagal panasia skaiciavimo metodika nepavyktu prisegti dar vieno punkto: haneris sutarties priede isipareigojo nama apsiltinti akmens vata, o niekam nieko nesakes pavare putu polistirolu iki 7-to auksto.
Labai profesionaliai ir logiskai viska delioji, jei nieko pries, tavo pretenzijos pagrindu irgi parasyciau skunda tavo minetai instancijai del pirmo namo. Parasyk savo tel.
Vartotojo avataras
gorilaz
 
Pranešimai: 59
Užsiregistravo: 17 Lap 2007, 19:15
Miestas: 1N A6-3

Standartinė Laurita » 11 Sau 2008, 18:21

Labai liudna,
Pritariame ir mes, kad reikia imtis iniciatyvos ir informuoti ziniasklaida.
Vartotojo avataras
Laurita
 
Pranešimai: 292
Užsiregistravo: 04 Sau 2008, 15:33
Miestas: 17

Standartinė Gedas » 11 Sau 2008, 18:38

gorilaz rašė:Gedai, kaip manai, ar pagal panasia skaiciavimo metodika nepavyktu prisegti dar vieno punkto: haneris sutarties priede isipareigojo nama apsiltinti akmens vata, o niekam nieko nesakes pavare putu polistirolu iki 7-to auksto.
Labai profesionaliai ir logiskai viska delioji, jei nieko pries, tavo pretenzijos pagrindu irgi parasyciau skunda tavo minetai instancijai del pirmo namo. Parasyk savo tel.




Viska galima padaryti, reikia apklausti kiek kainuoja siltinimo medziagos kokia iseiga primesti kiek kvadratu ir viskas.
aisku kad nieko pries tik gali is karto padaryti visu sutarciu kopijas ir t.t.
jei reikia gali meilu rasyti
gediminas.sarkanas@gmail.com
Gedas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 26 Lap 2007, 10:51

Standartinė Ricardas » 11 Sau 2008, 18:48

Va cia teisingai bachuras! ir toliau taip. tikrai reikia koperuotis ir ziniasklaida pajungti. Manau ir pati ji susidomes kai prasides teisminis procesas del musu forumo internetinio adreso www.bajorukalvos.lt O traukinukui pajudejus ir toks gigantas kaip Hanner nebebus nepazeidziamas. Svarbi ir jiems zmoniu nuomone apie juos, be to dar ir trecias, ir ketvirtas statybu etapas laukia...
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Standartinė Gedas » 11 Sau 2008, 19:05

Ricardas rašė:Va cia teisingai bachuras! ir toliau taip. tikrai reikia koperuotis ir ziniasklaida pajungti. Manau ir pati ji susidomes kai prasides teisminis procesas del musu forumo internetinio adreso www.bajorukalvos.lt O traukinukui pajudejus ir toks gigantas kaip Hanner nebebus nepazeidziamas. Svarbi ir jiems zmoniu nuomone apie juos, be to dar ir trecias, ir ketvirtas statybu etapas laukia...


ziurekit chebrite pasakmbinau savo draugeliui kazkokiam laikrasti straipsnius raso. vakaro ziniose ar kur? as manau per savaitgali reikia padaryti normaliai nuotrauku apie buta galite man susiusti meila rasiau. tik siuskite ne bet kokias, o tokias riebesnes. :) o as kita savaite gal ir ziniu turesiu. :)
Gedas
Gedas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 26 Lap 2007, 10:51

Standartinė SsniKeR » 11 Sau 2008, 20:20

Gedas rašė:
Ricardas rašė:Va cia teisingai bachuras! ir toliau taip. tikrai reikia koperuotis ir ziniasklaida pajungti. Manau ir pati ji susidomes kai prasides teisminis procesas del musu forumo internetinio adreso www.bajorukalvos.lt O traukinukui pajudejus ir toks gigantas kaip Hanner nebebus nepazeidziamas. Svarbi ir jiems zmoniu nuomone apie juos, be to dar ir trecias, ir ketvirtas statybu etapas laukia...


ziurekit chebrite pasakmbinau savo draugeliui kazkokiam laikrasti straipsnius raso. vakaro ziniose ar kur? as manau per savaitgali reikia padaryti normaliai nuotrauku apie buta galite man susiusti meila rasiau. tik siuskite ne bet kokias, o tokias riebesnes. :) o as kita savaite gal ir ziniu turesiu. :)
Gedas


atsiusiu musu darytas nuotraukas bendrose patalpose.
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė Levas » 11 Sau 2008, 20:23

as turiu pas anstolius uzregistruota sutarties pazeidima, kad sudeta polisterolis o ne vata (1 namas cia) (gorilaz minejo). tai anstoliai dare fotkiu, tai reiktu nuskanuoti ir atsiusti nebent. sake antsoliai su ju ta pazyma galima drasiai eiti i teisma, popierius bus pripazistamas :D
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Standartinė brixton » 11 Sau 2008, 22:40

...galiu prisijungti, priėmimo akte turiu išdėstęs pastabų ir defektų į kurias neatsakyta arba defektai neištaisyti iki šiol... PVZ. priėmimo akte įrašytos pastabos, kad Hanneris nepateikė elektros varžų matavimo protokolų, išpildomosios dokumentacijos vamzdynų, pirminių garso izoliacijos matavimų, pastato energetinių matavimų... Jie ant pastabų pasirašė, tačiau jos iki šio neįvykdytos.
Vartotojo avataras
brixton
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 29 Gru 2007, 15:19
Miestas: 3 namas

Standartinė Giedre » 13 Sau 2008, 14:22

nu vat ir prasideda linksmybes :) tik ar nesibaigs poto tuo, kad namai nebus pripazinti tinkamais naudoti :) nu bent jau 1 name kiek as suprantu tikrai yra komisija galinciu sudominti faktu. nu bet bet kuriuo atveju geriau dabar nei veliau visi vargsime. nesusitvarko hanneris su situo projektu tai jau tikrai. manau, darbuotoju kaita ir visiska neprieziura savo padare :( tik vat man labiasusiai baisu ne del tokiu smulkmenu kaip siena skilusi. Liftai ir garso izoliacija, manau, tikrai didesnes problemos. dabar dar gandu isgirdau, kad ir delt inklu perdangas dauze :( nu bert cia tik girdejau taigi kadangi pati nemaciau gali buti visiskas gandu lygis. nu reikia tiketis namas nesugrius :( o ziniasklaida ir teismais ziurint ko pasiekti norite. jeri kompensuotu pinigais, manau, ir su paciu henneriu susitarti galima :) perdaryti nieko nebeperdarys nes namo is naujo nepastatys. garso izoliacija kitokia nebebus. apie ta dembli as tada jau labai daug domejausi ir dar is hannerio visus aprasymus buvau pasiemusi. nu ir ka nu ir nieka :) zodziu bijau ka ir sakyti, bet reikia labai gerai pagalvoti ko tuo siekiame. o siam etape jiems nelabai jau ir idomu. namus produos ir viskas bus. nu nebent tiek kad aptersite juos kaip turi buti ir tiek. bet ar nuo to mums geriau bus? o Riciardai del forumo gal ieskini man atsiust galetum. man labai idomu ka jie surase :) profesinis smalsumas :)
Giedre
 
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 10:55
Miestas: 1 N

Standartinė samane » 14 Sau 2008, 10:37

bet tai jei Gedui pasiule uz 300lietuvisku papietauti, tai manyciau visiem mums tai priklausytu, nes kaip tais visi mokejome uz tai ko negavome....Kaip jie zada visa tai kompensuoti mums?! name apie koki 120 butu x 300lt = 36000lt. nemazai lituku iseina...
Vartotojo avataras
samane
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 10:42
Miestas: 2N, B

Standartinė SsniKeR » 14 Sau 2008, 10:55

samane rašė:bet tai jei Gedui pasiule uz 300lietuvisku papietauti, tai manyciau visiem mums tai priklausytu, nes kaip tais visi mokejome uz tai ko negavome....Kaip jie zada visa tai kompensuoti mums?! name apie koki 120 butu x 300lt = 36000lt. nemazai lituku iseina...


pigiai nroite parsiduoti tamsta, 300lt ne ta suma del kurios galima uzsimerkti ir nematyti tiek daug broko.
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė Laurynas » 14 Sau 2008, 11:01

Galeciau nesunkiai prasiskinti kelia i "15 minuciu" dienrasti, veliau gal net iki LRyto priedo "Sostine".
Kaip jus manot ? Sutinku su visomis pastabomis. As del sienu galbut ir neturiu priekaistu, nes kazkaip pas mane nera tu bedu, tik vat garso izoliacija tai tikrai yra tragiska.
Vartotojo avataras
Laurynas
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 10:39
Miestas: 2N

Standartinė SsniKeR » 14 Sau 2008, 11:34

Laurynas rašė:Galeciau nesunkiai prasiskinti kelia i "15 minuciu" dienrasti, veliau gal net iki LRyto priedo "Sostine".
Kaip jus manot ? Sutinku su visomis pastabomis. As del sienu galbut ir neturiu priekaistu, nes kazkaip pas mane nera tu bedu, tik vat garso izoliacija tai tikrai yra tragiska.


Labai gerai kad musu tarpe yra galinciu pagelbeti su ziniasklaida, bet manau kad pasiviesinti visada suspesim.
Kol kas reiketu bandyti kalbeti su paciu kaltininku, jeigu jis nepripazins savo kaltes ir nepazades (rastiskai) pasalinti visus trukumus,
tuomet galime ir iki televizijos nukeliauti su vieno is musu kaimynu pagalba. Tsakant prasuksim visa "reklamine" kampanija hanneriui...
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė Laurynas » 14 Sau 2008, 11:48

Tai kas be ko, as tik siaip uzsiminiau, kad galeciau padeti hannerio antipropogandai. Bet manau, deja, kad viskas ta linkme ir susirutulios. Jei zmogui siulo i restorana uz 300 Lt, tai akivaizdu, kad visu broku jie tikrai neistaisys.

Beja, ar kas nors atkreipet demesi kaip imontavo prie A korpuso pagrindines laiptines duru grindyse groteles ???
Vartotojo avataras
Laurynas
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 10:39
Miestas: 2N

Standartinė Laurita » 14 Sau 2008, 11:53

Dar nemateme, o kaip jie imontavo? Turbut kaip ir manau, kreivai sleivai:(
Vartotojo avataras
Laurita
 
Pranešimai: 292
Užsiregistravo: 04 Sau 2008, 15:33
Miestas: 17

Standartinė Laurynas » 14 Sau 2008, 11:56

Na pacios groteles gal ir tiesiai, tik ko gero visas plyteles, kurios yra groteliu perimetre reiktu perklijuot, nes visos nudauztos : )
Vartotojo avataras
Laurynas
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 10:39
Miestas: 2N

Standartinė Andrius » 14 Sau 2008, 12:02

SsniKeR rašė:
Laurynas rašė:Galeciau nesunkiai prasiskinti kelia i "15 minuciu" dienrasti, veliau gal net iki LRyto priedo "Sostine".
Kaip jus manot ? Sutinku su visomis pastabomis. As del sienu galbut ir neturiu priekaistu, nes kazkaip pas mane nera tu bedu, tik vat garso izoliacija tai tikrai yra tragiska.


Labai gerai kad musu tarpe yra galinciu pagelbeti su ziniasklaida, bet manau kad pasiviesinti visada suspesim.
Kol kas reiketu bandyti kalbeti su paciu kaltininku, jeigu jis nepripazins savo kaltes ir nepazades (rastiskai) pasalinti visus trukumus,
tuomet galime ir iki televizijos nukeliauti su vieno is musu kaimynu pagalba. Tsakant prasuksim visa "reklamine" kampanija hanneriui...


sutinku, pirmiausia reikia rasti kompromisą su haneriu, o ne bėgti per pasaulį ir rėkti, tuo nieko gero nepasieksi...
Andrius
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 20:26
Miestas: 2N, C laiptinė

Standartinė SsniKeR » 14 Sau 2008, 12:04

Laurynas rašė:Na pacios groteles gal ir tiesiai, tik ko gero visas plyteles, kurios yra groteliu perimetre reiktu perklijuot, nes visos nudauztos : )


del apdauzytu plyteliu nepergyvenciau, vistiek pavasari visus laiptus teks perklijuoti.
Man labiau neramu del paciu groteliu, jos kazkokios savadarbes, o metalas is kurio jos padarytos panasus i skarbonkes skarda.
Nesnekant apie tai jog per kampus jos baisiai suvirintos, suvirinimo tasku net nepadengiant antikorozine danga, ko pasekoje groteles atrodo baisiai apgailetinai.
Tokiu net medinej lusnoj nedeciau, o cia daugiabutis kainaves daug milijonu ir normalios groteles turbut sudaro zenklia suma bendroj samatoj, tai sudeliojo is to ka rado kieme besivoliojant.
Eilini pliusa uzsidejo ;) nieko, mes dar pasisnekesim su statybu priziuretojais. ;)

P.S. tikiu kad labai idomus reportazas gautusi.
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė ilozajus » 14 Sau 2008, 12:04

Laurynas rašė:Na pacios groteles gal ir tiesiai, tik ko gero visas plyteles, kurios yra groteliu perimetre reiktu perklijuot, nes visos nudauztos : )



tai čia jau jų toks darbo metodas :lol:
ilozajus
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 20:43
Miestas: N 19

Standartinė Giedre » 14 Sau 2008, 12:16

Andrius rašė:
SsniKeR rašė:
Laurynas rašė:Galeciau nesunkiai prasiskinti kelia i "15 minuciu" dienrasti, veliau gal net iki LRyto priedo "Sostine".
Kaip jus manot ? Sutinku su visomis pastabomis. As del sienu galbut ir neturiu priekaistu, nes kazkaip pas mane nera tu bedu, tik vat garso izoliacija tai tikrai yra tragiska.


Labai gerai kad musu tarpe yra galinciu pagelbeti su ziniasklaida, bet manau kad pasiviesinti visada suspesim.
Kol kas reiketu bandyti kalbeti su paciu kaltininku, jeigu jis nepripazins savo kaltes ir nepazades (rastiskai) pasalinti visus trukumus,
tuomet galime ir iki televizijos nukeliauti su vieno is musu kaimynu pagalba. Tsakant prasuksim visa "reklamine" kampanija hanneriui...


sutinku, pirmiausia reikia rasti kompromisą su haneriu, o ne bėgti per pasaulį ir rėkti, tuo nieko gero nepasieksi...


Nu as tai truputi maziau vilciu deciau i taisymus is hannerio puses. jei jau jie sugebejo pasiulyti deti ne ileidziamas rozetes, o tas kur ant pavirsiaus dedasi, manau, labai daug pasako apie ten dirbancius zmones :) nu tokio dalyko, manau, jau niekur neberasit :)o ir pinigus siulo tikrai ne tam, kad dartu dar ir istaisyti viska ruosiasi. gal jau nebebunam naivus. o kitas reikalas reikejo is karto kipisus kelti ir viska taisyti liepti, o ne tada kai jau viskas padaryta ir kai tikrai nebelabai ka jie su garso izoliacija ir gali padaryti. ka jums pasiulys viduj vata ir gipsa det. nu ir kakiek plotas sumazes ? o ir kazin ar norinciu dabar jau yra kai viskas padaryta ir keltis ruosiames. manau, tokius dalykus reikia laiku spresti, o ne konstatuoti, kad mergos nepanikuokit viskas gerai ir tt. tai vat kaip matau optimizmas jau visu baigia isblesti :) si karta as isiliejau :)
Giedre
 
Pranešimai: 177
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 10:55
Miestas: 1 N

AnkstesnisKitas

Grįžti į I-as etapas (Bajoru kelio 15, 17, 19)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron