I-ojo etapo pridavimas

Moderatoriai: SuperLapeSnape, SsniKeR

Standartinė Levas » 21 Sau 2008, 14:46

pagal registru centro duomenis, 1 namas priduotas nuo sausio 10 dienos...
tai manau ir visi kiti I etapo namai jau priduoti.
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Standartinė R&D... » 22 Sau 2008, 23:51

Levas rašė:pagal registru centro duomenis, 1 namas priduotas nuo sausio 10 dienos...
tai manau ir visi kiti I etapo namai jau priduoti.

O tai kaip su liftais? Jei teisingai pamenu , tai Jurga anksciau rase jog liftai bus paleisti per 10d. po eksplotuoti tinkamais pripazinimo. Tai jei jau namas priduotas 01.10, tai reiksia jis pripazintas tinkamu... O siandien jau 22. Tai kodel neveikai liftai?Gal kas zinote? Ar cia eilinis hanerio "rupinimasis" savo klientais????????????
Vartotojo avataras
R&D...
 
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 22:30
Miestas: BK-17-15

Standartinė Andrius » 23 Sau 2008, 10:23

R&D... rašė:
Levas rašė:pagal registru centro duomenis, 1 namas priduotas nuo sausio 10 dienos...
tai manau ir visi kiti I etapo namai jau priduoti.

O tai kaip su liftais? Jei teisingai pamenu , tai Jurga anksciau rase jog liftai bus paleisti per 10d. po eksplotuoti tinkamais pripazinimo. Tai jei jau namas priduotas 01.10, tai reiksia jis pripazintas tinkamu... O siandien jau 22. Tai kodel neveikai liftai?Gal kas zinote? Ar cia eilinis hanerio "rupinimasis" savo klientais????????????

Vakar kalbinau liftininkus, tai tie sakė, kad liftas turėtų pradėti veikti už ~2 sav. Aišku čia liftininkų reguliuotojų žodžiai, tai kiek ta info patikima tai velnias žino :?
Andrius
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 20:26
Miestas: 2N, C laiptinė

Standartinė Infection » 24 Sau 2008, 12:04

Patirtis byloja, kad kaip tik tokie žodžiai ir būna tiksliausi mūsų atveju.
Infection
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 29 Lap 2007, 11:20
Miestas: 3N-A4-2

Standartinė Laurynas » 24 Sau 2008, 12:32

Tik ka kalbejau su Viktoru, jis patvirtino, kad II namas irgi priduotas. O problemos su langais taip ir neissprende ir dar toli grazu neaisku kada ji spresis.

Pas ka dar yra problemos su langais ? Man verkiant reikia vienam kambary reguliuot nes beprotiskai pucia kiaurai !!!
Vartotojo avataras
Laurynas
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 10:39
Miestas: 2N

Standartinė Alex » 24 Sau 2008, 12:34

Laurynas rašė:Tik ka kalbejau su Viktoru, jis patvirtino, kad II namas irgi priduotas. O problemos su langais taip ir neissprende ir dar toli grazu neaisku kada ji spresis.

Pas ka dar yra problemos su langais ? Man verkiant reikia vienam kambary reguliuot nes beprotiskai pucia kiaurai !!!


Po mano pokalbio su Viktoru viskas sprendziasi labai operatyviai :) beje ir su langais :)
Alex
 

Standartinė Vikute-Arunas » 24 Sau 2008, 13:01

Alex rašė:
Laurynas rašė:Tik ka kalbejau su Viktoru, jis patvirtino, kad II namas irgi priduotas. O problemos su langais taip ir neissprende ir dar toli grazu neaisku kada ji spresis.

Pas ka dar yra problemos su langais ? Man verkiant reikia vienam kambary reguliuot nes beprotiskai pucia kiaurai !!!


Po mano pokalbio su Viktoru viskas sprendziasi labai operatyviai :) beje ir su langais :)

Pasakykite kaip viskas sprendziasi, nes mums taip pat reikia miegamojo ir balkono duris reguliuoti.
Vikute-Arunas
 
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 14 Lap 2007, 14:05
Miestas: Nr.17-40

Standartinė Alex » 24 Sau 2008, 13:07

Vikute-Arunas rašė:
Alex rašė:
Laurynas rašė:Tik ka kalbejau su Viktoru, jis patvirtino, kad II namas irgi priduotas. O problemos su langais taip ir neissprende ir dar toli grazu neaisku kada ji spresis.

Pas ka dar yra problemos su langais ? Man verkiant reikia vienam kambary reguliuot nes beprotiskai pucia kiaurai !!!


Po mano pokalbio su Viktoru viskas sprendziasi labai operatyviai :) beje ir su langais :)

Pasakykite kaip viskas sprendziasi, nes mums taip pat reikia miegamojo ir balkono duris reguliuoti.


Ryt bus meistrai objekte. Paskambinkite Viktorui ryte ir suderinkite jums patogu laika.
Nezinau ar jau bandet taip, bet as butent tokiu budu sprendziu.
Alex
 

Standartinė Vikute-Arunas » 24 Sau 2008, 13:50

Alex rašė:
Vikute-Arunas rašė:
Alex rašė:
Laurynas rašė:Tik ka kalbejau su Viktoru, jis patvirtino, kad II namas irgi priduotas. O problemos su langais taip ir neissprende ir dar toli grazu neaisku kada ji spresis.

Pas ka dar yra problemos su langais ? Man verkiant reikia vienam kambary reguliuot nes beprotiskai pucia kiaurai !!!


Po mano pokalbio su Viktoru viskas sprendziasi labai operatyviai :) beje ir su langais :)

Pasakykite kaip viskas sprendziasi, nes mums taip pat reikia miegamojo ir balkono duris reguliuoti.


Ryt bus meistrai objekte. Paskambinkite Viktorui ryte ir suderinkite jums patogu laika.
Nezinau ar jau bandet taip, bet as butent tokiu budu sprendziu.

Na keista, Viktorui paskambinau, sako turim problemu su siais subrangovais, tai jei neisspresim problemu, ieskosim kitu.Tai kaip suprasti...??? Laukti kol jie issiaiskins santykius?o saltis tai eina.
Vikute-Arunas
 
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 14 Lap 2007, 14:05
Miestas: Nr.17-40

Standartinė Munchiss » 24 Sau 2008, 13:52

Vat butent sahltis eina - svetaines langa uzsiklijavau laikinai, o balkono negaliu nes kadangi o bet tachiau esu rukalius ir vaikstai i balkona parukyt
Vartotojo avataras
Munchiss
 
Pranešimai: 277
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 16:57
Miestas: Vilnius 2N-B7-2

Standartinė Levas » 24 Sau 2008, 14:22

mums ir reikia reguliuoti viena langa, tai kita savaite sturmuosiu jau del reguliavimo
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Standartinė SsniKeR » 24 Sau 2008, 15:06

mano galva pagalvojus sugalvojo kad galima paciam pasireguliuoti tuos langus, jeigu pagalbos jau neimanoma prisishaukti ir subrangovai nusimazino nuo savo darbo. man beje koki lapkricio menesi skambino tie vadinami subrangovai, ir klause ar reikai langus pareguliuoti "rytoj ryte". pasakiau kad rytoj ryte negaliu nes dirbu. atsake mazdaug taip "nu negalit tai negalit, paskuj gaudykit veja laukuose" :D
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Standartinė Vikute-Arunas » 24 Sau 2008, 15:12

SsniKeR rašė:mano galva pagalvojus sugalvojo kad galima paciam pasireguliuoti tuos langus, jeigu pagalbos jau neimanoma prisishaukti ir subrangovai nusimazino nuo savo darbo. man beje koki lapkricio menesi skambino tie vadinami subrangovai, ir klause ar reikai langus pareguliuoti "rytoj ryte". pasakiau kad rytoj ryte negaliu nes dirbu. atsake mazdaug taip "nu negalit tai negalit, paskuj gaudykit veja laukuose" :D

Tai dabar gaudom veja kambariuose :?
Vikute-Arunas
 
Pranešimai: 111
Užsiregistravo: 14 Lap 2007, 14:05
Miestas: Nr.17-40

Standartinė ligita » 24 Sau 2008, 15:24

[quote="SsniKeR"]mano galva pagalvojus sugalvojo kad galima paciam pasireguliuoti tuos langus, jeigu pagalbos jau neimanoma prisishaukti ir subrangovai nusimazino nuo savo darbo.

Mes neseniai virtuveje atsidareme langa...atidaryt atidarem..o uzdaryt neina..tai vyras kazkius virsytinius varztus 2 iseme sulinkusius visus...ir uzsidare :lol:
ligita
 
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 18 Lap 2007, 18:43
Miestas: 1n

Standartinė Laurynas » 24 Sau 2008, 15:31

SsniKeR rašė:mano galva pagalvojus sugalvojo kad galima paciam pasireguliuoti tuos langus, jeigu pagalbos jau neimanoma prisishaukti ir subrangovai nusimazino nuo savo darbo. man beje koki lapkricio menesi skambino tie vadinami subrangovai, ir klause ar reikai langus pareguliuoti "rytoj ryte". pasakiau kad rytoj ryte negaliu nes dirbu. atsake mazdaug taip "nu negalit tai negalit, paskuj gaudykit veja laukuose" :D


Na as vakar vakare bandziau kazka daryti pats, bet ko gero nepakankamai stipriai, nes nieko nesigavo... plius kiek atsimenu, reikalingi sesiakampiai raktai
Vartotojo avataras
Laurynas
 
Pranešimai: 219
Užsiregistravo: 19 Lap 2007, 10:39
Miestas: 2N

Standartinė L&M » 24 Sau 2008, 15:34

Su 2 namo langu reguliavimo kazkokia nesamone, dar pries kaledas tas zmogelis mums reguliavo, tai vieno lango niekaip nesugebejo sureguliuoti, issisuko pora detaliu, sake reikia jas truputi pratekinti ar kazkas panasaus, taipogi issimatavo musu balkono duris nes ju remas buvo skiles. Kagi turim dabar tu geleziuku jis iki siol neatveze, o vakar pasiskambino ir sako tipo jam reikia dar karta pasimatuoti tas duris, nes kazkas blogai su breziniais, pabandzius paklausti kaip jie tik po menesio sugebejo pastebeti kad blogai issimatavo ir kad iki siol net nepradejo gaminti, jis man atreze jei nepatinka galiu ir nevaziuoti matuoti kaip norit ir man proto nekniskite, na as net apsalau :evil:
tai va neblogi subragovai UAB "Cerleda" jau seniai zinojau kad saraskino kontora......
L&M
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 20 Lap 2007, 16:53
Miestas: 2N 8B-3

Standartinė Andrius » 24 Sau 2008, 16:01

L&M rašė:Su 2 namo langu reguliavimo kazkokia nesamone, dar pries kaledas tas zmogelis mums reguliavo, tai vieno lango niekaip nesugebejo sureguliuoti, issisuko pora detaliu, sake reikia jas truputi pratekinti ar kazkas panasaus, taipogi issimatavo musu balkono duris nes ju remas buvo skiles. Kagi turim dabar tu geleziuku jis iki siol neatveze, o vakar pasiskambino ir sako tipo jam reikia dar karta pasimatuoti tas duris, nes kazkas blogai su breziniais, pabandzius paklausti kaip jie tik po menesio sugebejo pastebeti kad blogai issimatavo ir kad iki siol net nepradejo gaminti, jis man atreze jei nepatinka galiu ir nevaziuoti matuoti kaip norit ir man proto nekniskite, na as net apsalau :evil:
tai va neblogi subragovai UAB "Cerleda" jau seniai zinojau kad saraskino kontora......

pas mane lygiai tas pats. netgi trūkumai identiški. visa situacija tokia pat, vienas prie vieno :!: :evil:
Andrius
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 20:26
Miestas: 2N, C laiptinė

Standartinė R&D... » 24 Sau 2008, 22:20

L&M rašė:Su 2 namo langu reguliavimo kazkokia nesamone, dar pries kaledas tas zmogelis mums reguliavo, tai vieno lango niekaip nesugebejo sureguliuoti, issisuko pora detaliu, sake reikia jas truputi pratekinti ar kazkas panasaus, taipogi issimatavo musu balkono duris nes ju remas buvo skiles. Kagi turim dabar tu geleziuku jis iki siol neatveze, o vakar pasiskambino ir sako tipo jam reikia dar karta pasimatuoti tas duris, nes kazkas blogai su breziniais, pabandzius paklausti kaip jie tik po menesio sugebejo pastebeti kad blogai issimatavo ir kad iki siol net nepradejo gaminti, jis man atreze jei nepatinka galiu ir nevaziuoti matuoti kaip norit ir man proto nekniskite, na as net apsalau :evil:
tai va neblogi subragovai UAB "Cerleda" jau seniai zinojau kad saraskino kontora......

Tai velgi hanneris pataupe, pasipelnijo,o mums teks gyventi su tokiais langais, bet kas baisiausia jog didele tikimybe, jog ta cerleda bankrutuos, o tada neturesim ko prisikviesti....
Vartotojo avataras
R&D...
 
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 22:30
Miestas: BK-17-15

Standartinė L&M » 25 Sau 2008, 09:14

Is tikruju jau eina kalbos kad ta Cerleda uzsilenkineja, bet tai jau bus ir Hanerio problema, nes jis tures rasti kitus rangovus kurie sutvarkys musu langus. Zinoma atsiliems ir mums, aties kita imone ir sakys oi ta Cerleda cia blogai padare ir cia, mes nieko negalime padeti ir bus uzburtas ratas.......
L&M
 
Pranešimai: 104
Užsiregistravo: 20 Lap 2007, 16:53
Miestas: 2N 8B-3

Standartinė Munchiss » 25 Sau 2008, 09:50

L&M rašė:Is tikruju jau eina kalbos kad ta Cerleda uzsilenkineja, bet tai jau bus ir Hanerio problema, nes jis tures rasti kitus rangovus kurie sutvarkys musu langus. Zinoma atsiliems ir mums, aties kita imone ir sakys oi ta Cerleda cia blogai padare ir cia, mes nieko negalime padeti ir bus uzburtas ratas.......


Jei nieko negali padaryt tegul keichia langus isu visom is to iseinanciom pasekmem uz Hannerio pinigus. 5 metai garantija jei neklystu visiems statybos darbams
Vartotojo avataras
Munchiss
 
Pranešimai: 277
Užsiregistravo: 19 Gru 2007, 16:57
Miestas: Vilnius 2N-B7-2

Standartinė klanas » 25 Sau 2008, 09:56

Siulau rakinti sia tema, juk pastatai jau priduotas, o cia kalbama apie defektus.
Vartotojo avataras
klanas
 
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 14 Lap 2007, 22:09
Miestas: Bajoru kelias 17-23

Standartinė Fagile » 25 Sau 2008, 10:27

Kalbejau vakar su Viktoru, buvo pasakyta, kad 1 namas dar nepriduotas...todel daug kas netvarkoje ir neveika :|
Fagile
 
Pranešimai: 27
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 09:14
Miestas: Vilnius

Standartinė SsniKeR » 25 Sau 2008, 10:48

Fagile rašė:Kalbejau vakar su Viktoru, buvo pasakyta, kad 1 namas dar nepriduotas...todel daug kas netvarkoje ir neveika :|


:DDDDDD dar viena istorija :D
tai priduotas ar nepriduotas? gal lazybas surengiam?
tas sake ta anas sake kita..... jau rase zmones kad namai priduoti, registru centre irasai padaryti. viskas rakinam.
SsniKeR
 
Pranešimai: 426
Užsiregistravo: 30 Lap 2007, 22:42
Miestas: Bk. 17-13

Ankstesnis

Grįžti į I-as etapas (Bajoru kelio 15, 17, 19)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron