Antzeminis parkingas

Moderatoriai: SuperLapeSnape, SsniKeR

Antzeminis parkingas

Standartinė VMS » 18 Rgs 2008, 15:56

Turiu parkingo vieta prie 2 namo (17as berods). Kol kas masinos ten nestatau, taciau parkingas jau 3 kartus nukentejo:
pirma - nerakinau, isrove stulpeli, po to stebuklingu budu atsirado stulpelis bet kazkodel uzrakintas.
antra - uzrakinau (beje papildomai, pirma spyna nieks nenueme) - stulpeli vel kazkas stipriai uzkabino bet dar liko stovet.
trecia - kaszkas nurove ir viena ir kita spyna.

Nesuprantu, ar kazkas i mano vieta masina stato ar isvaziuoti is kitu vietu nesugeba ir kabina stulpeli.

Kaimynai, gal atsargiau su svetimu turtu?
Ir grazinkit spyna.....
VMS
 
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 29 Bal 2008, 17:29
Miestas: Vilnius 5n.

Re: Antzeminis parkingas

Standartinė Andrius » 22 Rgs 2008, 09:55

VMS rašė:Turiu parkingo vieta prie 2 namo (17as berods). Kol kas masinos ten nestatau, taciau parkingas jau 3 kartus nukentejo:
pirma - nerakinau, isrove stulpeli, po to stebuklingu budu atsirado stulpelis bet kazkodel uzrakintas.
antra - uzrakinau (beje papildomai, pirma spyna nieks nenueme) - stulpeli vel kazkas stipriai uzkabino bet dar liko stovet.
trecia - kaszkas nurove ir viena ir kita spyna.

Nesuprantu, ar kazkas i mano vieta masina stato ar isvaziuoti is kitu vietu nesugeba ir kabina stulpeli.

Kaimynai, gal atsargiau su svetimu turtu?
Ir grazinkit spyna.....


Panašu, kad kažkuris kitas kaimynas irgi mano kad ten jo vieta ir yra. Bet kokiu atveju, vienas iš jūsų neteisus. Siūlau pasitikrinti pirkimo sutartyje, kur yra nusipirkta stovėjimo vieta :)
Andrius
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 20:26
Miestas: 2N, C laiptinė

Re: Antzeminis parkingas

Standartinė VMS » 25 Rgs 2008, 12:16

Andrius rašė:
VMS rašė:Turiu parkingo vieta prie 2 namo (17as berods). Kol kas masinos ten nestatau, taciau parkingas jau 3 kartus nukentejo:
pirma - nerakinau, isrove stulpeli, po to stebuklingu budu atsirado stulpelis bet kazkodel uzrakintas.
antra - uzrakinau (beje papildomai, pirma spyna nieks nenueme) - stulpeli vel kazkas stipriai uzkabino bet dar liko stovet.
trecia - kaszkas nurove ir viena ir kita spyna.

Nesuprantu, ar kazkas i mano vieta masina stato ar isvaziuoti is kitu vietu nesugeba ir kabina stulpeli.

Kaimynai, gal atsargiau su svetimu turtu?
Ir grazinkit spyna.....


Panašu, kad kažkuris kitas kaimynas irgi mano kad ten jo vieta ir yra. Bet kokiu atveju, vienas iš jūsų neteisus. Siūlau pasitikrinti pirkimo sutartyje, kur yra nusipirkta stovėjimo vieta :)


Asmeniskai tikrinau jau kelis kartus :). Idomiausia kad nekarto nemaciau ten stovincios masinos. Kai pamatysiu tai ir bandysiu issiaskinti kieno.
Bet turiu itarima kad kazkam tiesiog labai trukdo tas stulpelis isvaziuoti is savo parkavimo vietos ar apsisukti - nu ir nuvercia su masina ji.
Hmmm... pabandysiu ideti i foruma nuotrauka tos vietos, gal kas is skaitanaciu paaiskins kas ten vyksta jei mate.
VMS
 
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 29 Bal 2008, 17:29
Miestas: Vilnius 5n.

Re: Antzeminis parkingas

Standartinė Ausra » 25 Rgs 2008, 15:43

Prie 1 namo per kuoliukus, per bordiurus ir per pasodinta pievele pravaziuodavo siuksliu masina. Pavyko nufotografuoti ir nuotrauka nusiusti CS, tai jie parase pretenzija siuksliu veziotojams.
Gal ir pas jus panasus variantas?
Ausra
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 25 Gru 2007, 19:09
Miestas: (1 namas)

Re: Antzeminis parkingas

Standartinė Ricardas » 05 Spa 2008, 20:39

Na siuksliu masina per pievele vaziuojancia prie pirmo namo ir as maciau. ten vos ne keliukas jau pasidares, matyt ne daznokai ten pravaziuoja :)
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania


Grįžti į I-as etapas (Bajoru kelio 15, 17, 19)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron