Apgadintas automobilis

Vat cia galite surašyti visus dusia slegencius dalykus del statytoju, kaimynu, blogo oro ir pan..

Moderatorius: Munchiss

Apgadintas automobilis

Standartinė Extra321 » 10 Gru 2009, 15:59

Laba diena, mes su seima gyvenam fiziku 14, mano masina Ford Cougar tamsiai zalios spalvos.
2009-12-09 jis buvo parkuotas 14 namo sone (prie ivaziavimo i pozemini garaza)
Atejus vakare prie automobilio pastebejau, kad nubrozdintas priekinis keleivio puses sparnas ir nulauztas keleivio puses veidrodelis...
Gal kas nors ka nors pastebejo 2009-12-09 dienos metu? Gal matete automobilio, kuris man ivaziavo valstybini numeri? O gal netycia kas nors is bajoru kalvu gyventoju uzkabino ir issigandes pabego..?
Prasau atsiliepti.. :(
Extra321
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 25 Spa 2009, 03:59

Re: Apgadintas automobilis

Standartinė dasa » 15 Gru 2009, 12:28

Extra321 rašė:Laba diena, mes su seima gyvenam fiziku 14, mano masina Ford Cougar tamsiai zalios spalvos.
2009-12-09 jis buvo parkuotas 14 namo sone (prie ivaziavimo i pozemini garaza)
Atejus vakare prie automobilio pastebejau, kad nubrozdintas priekinis keleivio puses sparnas ir nulauztas keleivio puses veidrodelis...
Gal kas nors ka nors pastebejo 2009-12-09 dienos metu? Gal matete automobilio, kuris man ivaziavo valstybini numeri? O gal netycia kas nors is bajoru kalvu gyventoju uzkabino ir issigandes pabego..?
Prasau atsiliepti.. :(

Tikrai neginsiu to, kuris apgadino svetimą automobilį ir pabėgo, bet pažiūrim į tai objektyviai, ar jūsų automobilis nebuvo užstatęs pravažiavimo? Gyvenu 16-ame name ir dažnai matau, kaip automobiliai būtent toje vietoje pastatomi iš abiejų pusių, dėl ko pravažiuoti keliuku reikia tiesiog virtuozinių vairavimo įgūdžių. O ypač kai automobiliai pastatomi metro atstumu nuo bordiūro.
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: Apgadintas automobilis

Standartinė Raymond » 15 Gru 2009, 13:39

Dabar visi keliai musu gyvenvieteje gana slidus, reikia vairuoti atsargiau, tikiuosi daugiau neivyks jokiu eismo ivykiu del to kad visur yra palikti siauri pravaziavimai.
Tikiuosi "gatviu parkuotojai" atsizvelgs i tai ir nepalikines siauru pravaziavimu.
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

Re: Apgadintas automobilis

Standartinė Extra321 » 17 Gru 2009, 14:57

Man ir pačiam būna pikta, kai paliekamas beveik neįmanomas tarpas pravažiavimui. Bet ne, mano stovėjo tarp kitų mašinų, ir pravažiavimui tikrai netrukdė..
Kadangi niekas nieko nematė ir nežino, laikau tema uždaryta.
Extra321
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 25 Spa 2009, 03:59

Re: Apgadintas automobilis

Standartinė Raymond » 17 Gru 2009, 20:59

Uzuojauta...
Tikekimes tokie atvejai nepasikartos... o jeigu ir nutiktu taip... tai tikiuosi kaimynai daugiau matys...
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N


Grįžti į SKUNDAI

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron