Šuniuku "darbeliai"

Vat cia galite surašyti visus dusia slegencius dalykus del statytoju, kaimynu, blogo oro ir pan..

Moderatorius: Munchiss

Šuniuku "darbeliai"

Standartinė Ievuliukas » 07 Spa 2008, 11:13

Mieli Bajoru gyventojai,

Vis dažniau tenka pastebėti tai šen, tai ten išdygstančias šunų paliktas krūveles.

Niekai negaliu suprast kodėl šunys yra šikdinami
1. Šalia šaligatvių ar tiesiog ant jų
2. Krūmuose ir gėlynuose
3. Šalia laiptinių

:evil:

Negi neišeina nuvesti gynūnėlio bet 2 žingsniais toliau - į miškelį pvz ? :evil:

Nieks jau nebešneka apie tai, kad šuns palikta mėšla reiktų susirinkti ..... Nes aišku - š maišelis gi netinka prie Jusų, kaip gyvūnų mylėtojų, stiliaus, gyvenimo būdo ir apskritai pasaulio suvokimo :evil:

O gal jūs man galit paaiškinti savo motivacija ?
Jei tokiu tempu ryte ir vakare gyvūnai atlikinės savo reikalus, pavasarį mūsų naujas ir gražus rajonas taps panašus i Fabijoniškes ar Šeškine (patikėkit žinau ka sakau, iki šiol atsimenu tuos vaizdus, kai baisu akis pakelt nuo kelio, nes kojos nėra kur pastatyti per .....)
Vartotojo avataras
Ievuliukas
 
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 02 Bal 2008, 21:22

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė pensija » 07 Spa 2008, 23:10

Ievuliukas rašė:Mieli Bajoru gyventojai,

Vis dažniau tenka pastebėti tai šen, tai ten išdygstančias šunų paliktas krūveles.

Niekai negaliu suprast kodėl šunys yra šikdinami
1. Šalia šaligatvių ar tiesiog ant jų
2. Krūmuose ir gėlynuose
3. Šalia laiptinių

:evil:

Negi neišeina nuvesti gynūnėlio bet 2 žingsniais toliau - į miškelį pvz ? :evil:

Nieks jau nebešneka apie tai, kad šuns palikta mėšla reiktų susirinkti ..... Nes aišku - š maišelis gi netinka prie Jusų, kaip gyvūnų mylėtojų, stiliaus, gyvenimo būdo ir apskritai pasaulio suvokimo :evil:

O gal jūs man galit paaiškinti savo motivacija ?
Jei tokiu tempu ryte ir vakare gyvūnai atlikinės savo reikalus, pavasarį mūsų naujas ir gražus rajonas taps panašus i Fabijoniškes ar Šeškine (patikėkit žinau ka sakau, iki šiol atsimenu tuos vaizdus, kai baisu akis pakelt nuo kelio, nes kojos nėra kur pastatyti per .....)


Pilnai pritariu...Kiek gyvenu BK dar neteko matyti,kad sunu myletojai rankiotu paskui savo augintinius ju kakuti.O juk istatymai taip pat yra.Pirma,kad laikyti gyvuneli,reikia kaimynu sutikimo,Antra-reikia surinkti savo gyvuneliu ismatas.Juk rajonas jaunas,daug mazu vaikiuku laksto,o kaip galima isleisti vaika i tokia aplinka?!Cia toks chamiskumas,kad reikes skelbti totalu sunu myletoju mokyma.Jei nepades-juk yra priemoniu-PADES!!!!
pensija
 
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 17 Sau 2008, 19:29
Miestas: Vilnius 1N C korpusas

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė VMS » 08 Spa 2008, 10:02

O as maciau kaip rankioja viena mergaite su suniuku.
be to i musu kiemus ir prie baseino ateina senu namu gyventojai su sunim - tai itariu tie daugiau pridaro, mano zmonai jau teko pora kartu isvaryt vaikezus su sunim.

Edit: beje as suns neturiu, cia del viso pykto, kad neuzpultu manes dabar kad ginu kazka.
VMS
 
Pranešimai: 37
Užsiregistravo: 29 Bal 2008, 17:29
Miestas: Vilnius 5n.

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė Ievuliukas » 08 Spa 2008, 13:17

Taigi...galim kaltint ka norim...senu namu gyventojus...paauglius ar pan....
Ne karto neteko matyti semininko renkancio savo šuns š... :evil:
Taigi ir nerinks niekada .... ir dar pasakys, kad čia tipo TRAŠOS ir atseit lietus nuplaus :lol:

koks bl lietus, atsiprasant, jei net po puses metu visos krūvos guli kur gulėjusios ......... :evil:

Kam leisti šuniui šikti ant šaligatvio ar vdury pieveles !?

Tokius dalykus gali daryt tik protiskai atsilikes zmogus....

Vienintelis kovos budas tai NETYLEJIMAS - gal pora kartu aprekti šuniukų šeimininkai susiprastu.....
Vartotojo avataras
Ievuliukas
 
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 02 Bal 2008, 21:22

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė Ievuliukas » 08 Spa 2008, 13:22

ir dar....
dar anksciau teko girdet kalbas - ' nerenku, nes kur poto ismiasti...nu negi su savim niašotis ta maišuką su š.....''

nu bet tai dabar...šitam rajone šiukšliu dežiu pilna ...
Vartotojo avataras
Ievuliukas
 
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 02 Bal 2008, 21:22

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė palangos juze » 08 Spa 2008, 16:59

prastai brangiosios ar brangieji ziurit arba net neziurit, bet labai norit pasisakyti sia tema. Kiek suneliu seimininku sudrausminote matydami toki poelgi? ar drasos turite tik forume?

savaitgali isvedziau savo augintinius pasivaikscioti i musu apylinkes ir grazioje pievuteje prie grazaus medelio jie prisiede zmogaus š...., veliau nunesiau savo suneliu turta ismesti i konteineri, o prie konteinerio visame grazume ir pilnume vaikuciu pampersiukai (konteineris pilnas, tad rupestingosios mamytes ar teveliai patingi nueiti iki kito artimiausio konteinerio ir deda salia). kas gi cia tokio, vaikuciu š... yra labai mielas ir nekenksmingas dalykas...

netaikau asmeniskai nei vienam is cia pasisakiusiuju, bet pradekime visi nuo saves, o pamate seimininka, kuris nerenka augintinio turto - sudrausminkime gyvai, o ne forume.


pensija rašė:
Ievuliukas rašė:Mieli Bajoru gyventojai,

Vis dažniau tenka pastebėti tai šen, tai ten išdygstančias šunų paliktas krūveles.

Niekai negaliu suprast kodėl šunys yra šikdinami
1. Šalia šaligatvių ar tiesiog ant jų
2. Krūmuose ir gėlynuose
3. Šalia laiptinių

:evil:

Negi neišeina nuvesti gynūnėlio bet 2 žingsniais toliau - į miškelį pvz ? :evil:

Nieks jau nebešneka apie tai, kad šuns palikta mėšla reiktų susirinkti ..... Nes aišku - š maišelis gi netinka prie Jusų, kaip gyvūnų mylėtojų, stiliaus, gyvenimo būdo ir apskritai pasaulio suvokimo :evil:

O gal jūs man galit paaiškinti savo motivacija ?
Jei tokiu tempu ryte ir vakare gyvūnai atlikinės savo reikalus, pavasarį mūsų naujas ir gražus rajonas taps panašus i Fabijoniškes ar Šeškine (patikėkit žinau ka sakau, iki šiol atsimenu tuos vaizdus, kai baisu akis pakelt nuo kelio, nes kojos nėra kur pastatyti per .....)


Pilnai pritariu...Kiek gyvenu BK dar neteko matyti,kad sunu myletojai rankiotu paskui savo augintinius ju kakuti.O juk istatymai taip pat yra.Pirma,kad laikyti gyvuneli,reikia kaimynu sutikimo,Antra-reikia surinkti savo gyvuneliu ismatas.Juk rajonas jaunas,daug mazu vaikiuku laksto,o kaip galima isleisti vaika i tokia aplinka?!Cia toks chamiskumas,kad reikes skelbti totalu sunu myletoju mokyma.Jei nepades-juk yra priemoniu-PADES!!!!
palangos juze
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 15:23

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė dasa » 08 Spa 2008, 20:44

[quote="palangos juze"]
Pilnai sutinku, kad jeigu kiekvienas laikysis tvarkos, bus švaru ir gražu, o Jums (kaip galbūt vienintelei BK sutvarkančiai savo augintinių krūveles) didelis ir nuoširdus AČIŪ. Labai tikiuosi, kad ir kiti seks Jūsų pavyzdžiu.
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė belulino » 08 Spa 2008, 21:41

Ievuliukas rašė:ir dar....
dar anksciau teko girdet kalbas - ' nerenku, nes kur poto ismiasti...nu negi su savim niašotis ta maišuką su š.....''

nu bet tai dabar...šitam rajone šiukšliu dežiu pilna ...


Tai gi tame ir esme kad ne siuksliu deziu buvimo ar nebuvimo reikalas. Tai tik zmogaus suvokimo reikalas. Jei zmogus supranta kodel reikia surinkti suniuko ismatas ir nori taip elgtis, jis tai ir padaris, ir suras kur ismesti. Galu gale galima ir grizus namo ismesti i klozeta. Arba tureti su savim nedideli kastuveli ir uzkasti (maciau kaimynu, kurie taip daro). O jei zmogui giliai nusispjaut, tai nors kas metra pristatyk siuksliadeziu, jis visvien nerinks tu ismatu.

Tai gi viskas prasideda musu galvose. Kaip sakydavo profesorius Preobrazenskis:-"Разруха начинается в головах"

Tikrai yra kaimynu sutvarkanciu savo suniuku ekskrementus ir jiems didelis aciu. Bet nemazai ir tokiu, kas net nesiruosia to daryti.

P.S. off top. Tai kas daresi, berods, sekmadieni prie siuksliu konteinerio tarp 3 ir 4 namu tikras kosmaras :shock: . Zinoma, galima nunesti siuksles i kita konteineri. Bet kodel konteineris buvo sitaip perpildytas? Greiciausiai kazkas is kaimynu taip priparkavo savo masinytes, kad siuksliavezys nepravaziavo :x
Vartotojo avataras
belulino
 
Pranešimai: 299
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 18:10
Miestas: 4 namas A1-3, 10-1

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė Ievuliukas » 09 Spa 2008, 12:04

Dekui tiems kas sutvarko, zemai lenkiuosi :)
Del konteineriu tai jau seniai nebesuprantu....
Pvz tarp 5 ir 6 namo :evil: amziais siuksliu kruva....Del ko ? kur deti siuksles, jei visi konteineriai perpildyti ? :evil:

Del drausminimo - esu pasakius del šunu šikdinimo ir vedžiojimo be antsnukio - spekit, ka man pasake atgal:

1 atveju - mano šuo čia nešika (matyt visus reikalus atlieka namie, atsisėdęs ant klozeto ir dar vandeni nuleidžia :lol: )
2 atveju - eik tu....uz....p cia visokios ..... toliau necituosiu ....
3. Mano šuo nekanda, hi hi hi.... (mažute mergyte vedžiojo koki 100 kg sverianti rotveileri)

Va taip va :twisted:
Vartotojo avataras
Ievuliukas
 
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 02 Bal 2008, 21:22

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė palangos juze » 09 Spa 2008, 13:03

Ievuliukas rašė:Dekui tiems kas sutvarko, zemai lenkiuosi :)
Del konteineriu tai jau seniai nebesuprantu....
Pvz tarp 5 ir 6 namo :evil: amziais siuksliu kruva....Del ko ? kur deti siuksles, jei visi konteineriai perpildyti ? :evil:

Del drausminimo - esu pasakius del šunu šikdinimo ir vedžiojimo be antsnukio - spekit, ka man pasake atgal:

1 atveju - mano šuo čia nešika (matyt visus reikalus atlieka namie, atsisėdęs ant klozeto ir dar vandeni nuleidžia :lol: )
2 atveju - eik tu....uz....p cia visokios ..... toliau necituosiu ....
3. Mano šuo nekanda, hi hi hi.... (mažute mergyte vedžiojo koki 100 kg sverianti rotveileri)

Va taip va :twisted:


nu jo, su tais vedziojimais be antsnukiu tai ir as nesuprantu. Ypac kai musu rajone tokia mociute vaiksto su Stafordsyro terjeru, tiksliau sunelis su ja vaiksto. Yra dar pas mus Rotveileris, kuris ne tik be antsnukio, bet ir palaidas vaiksto.

Reikia nepatingeti ta sunelio turta surinkti ir padeti seimininkui, kuris nerenka š..., prie buto ar masinos duru (nu ka padarysi, ejo sunelis pasiko netycia...)
palangos juze
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 15:23

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė Ievuliukas » 09 Spa 2008, 13:39

:lol: prajuokinai su mociute ir stafuku :lol: taigi ..... Dar kazkaip man atrodo, visokie koviniai šunėkai ne tik žmonėms, bet ir kitiems mažiems šuneliams pavojingi....mano tėvų šuniuką bulterjeras buvo užpuolęs :(
Matai svetimų šunėkų š...aš tikrai nerinksiu ir kitiems nepatariu... Nenoriu po to turėti pilve 1m ilgio askarides (cia kirminukas toks, kuri šuniukai perneša :wink: )

A palaida rotveileri tai maciau ir as ....a šeimininkams kas....pas mus gi zoofilu šalis - kuo didesnis šuo - tuo geriau :evil:
Vartotojo avataras
Ievuliukas
 
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 02 Bal 2008, 21:22

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė Indre » 12 Spa 2008, 12:59

o aš mačiau, ir netgi ne vieną, kuris kakus susirenka. gal retai žiūrit, kad nematot. ir šiaip - mūsų rajone daug šunų mylėtojų, tai pagal jų skaičių, kakų dar nedaug palyginti. ir nepritariu, kad tie žmonės, kurie leidžia šunims kakot ant pievelės, yra nevisapročiai. nu bent taip nesijaučiu ir nežadu šuns tempt visu greičiu iki pievos ar ant rankų nešt, ar pampersą uždėt, kad nekakotų. po to visada susirenku - ir ramu. nereikia tokių kraštutinumų.
Indre
 
Pranešimai: 48
Užsiregistravo: 09 Gru 2007, 23:34
Miestas: 3n, C2-2

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė Ricardas » 12 Spa 2008, 14:16

Indre rašė:o aš mačiau, ir netgi ne vieną, kuris kakus susirenka. gal retai žiūrit, kad nematot. ir šiaip - mūsų rajone daug šunų mylėtojų, tai pagal jų skaičių, kakų dar nedaug palyginti. ir nepritariu, kad tie žmonės, kurie leidžia šunims kakot ant pievelės, yra nevisapročiai. nu bent taip nesijaučiu ir nežadu šuns tempt visu greičiu iki pievos ar ant rankų nešt, ar pampersą uždėt, kad nekakotų. po to visada susirenku - ir ramu. nereikia tokių kraštutinumų.


pritariu.

as taip pat nekarta maciau renkacius kakucius. kai maniskis padaro ne miske, o kur nors ant pieveles, taip pat surenku.

Viskas turi buti proto ribose, nepuolant i krastutinumus.
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė dasa » 12 Spa 2008, 18:41

Šaunuoliai, kad surenkat, apie tuos kurie surenka čia niekas nieko ir nesako. Bet deja tą darančių yra nedaug, o dauguma viską palieka ten kur šuo ir padarė. O man asmeniškai su vaiku jau šlykštų po tą mūsų pievele vaikščioti, nes pastoviai turiu stebėti , kad pati ant "minos" neužminčiau, o dar blogiau, kad vaikas neužmintų :twisted: Ir nesuprantu, aš ką turiu džiaugtis, kad tų kakučių mūsų pievelėje dar nedaug :evil: ...Jų ten iš viso neturi būti :!:
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė Ausra » 13 Spa 2008, 11:24

Jau sunku tiketis, kad tuos kakucius visada susirinks, bet kai suo padaro tik isejas is laiptines, nu bukit zmones , susitvarkykit. Nezinau konkreciai kas, bet 1 name kazkas nesusitvarko su savo nedideliu augintiniu- apdergtos visos pieveles prie C laiptines kampo, prie didziosios terasos pieveles desineje puseje. Ir svarbiausia i tuos kakucius kazkas ilipa ir po to isnesioja ir po laiptine ir saligatvis isterliotas. Na, jei pasitaikys, tikrai nufotografuosiu ta saunu kaimyna ir jo augintini ir pateiksiu CS buto nr. uz pieveliu tvarkyma, kad padidntu saskaita...
Ausra
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 25 Gru 2007, 19:09
Miestas: (1 namas)

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė pensija » 14 Spa 2008, 21:17

Ausra rašė:Jau sunku tiketis, kad tuos kakucius visada susirinks, bet kai suo padaro tik isejas is laiptines, nu bukit zmones , susitvarkykit. Nezinau konkreciai kas, bet 1 name kazkas nesusitvarko su savo nedideliu augintiniu- apdergtos visos pieveles prie C laiptines kampo, prie didziosios terasos pieveles desineje puseje. Ir svarbiausia i tuos kakucius kazkas ilipa ir po to isnesioja ir po laiptine ir saligatvis isterliotas. Na, jei pasitaikys, tikrai nufotografuosiu ta saunu kaimyna ir jo augintini ir pateiksiu CS buto nr. uz pieveliu tvarkyma, kad padidntu saskaita...


Sveiki.As labai myliu sunis.Kai matau suni,ypac dideli,tai net zada uzkanda.As labai noriu SUNS...Bet manau (ir visada maniau),kad laikyti suni daugiabuciame name yra nusikaltimas pries sunija.Suo,o ypac didelis,turi tureti normalias,suniskas gyvenimo salygas.Ar tai jiems gyvenimas????O mastant apie zmones,kurie gyvena salia(kaimynus),tai galiu pasakyti tik tiek,kad galioja(vis dar?)istatymas-kad laikyti suni,reikia kaimynu sutikimo.!!!!!!???????
pensija
 
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 17 Sau 2008, 19:29
Miestas: Vilnius 1N C korpusas

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė Ievuliukas » 25 Spa 2008, 06:43

Indre rašė:o aš mačiau, ir netgi ne vieną, kuris kakus susirenka. gal retai žiūrit, kad nematot. ir šiaip - mūsų rajone daug šunų mylėtojų, tai pagal jų skaičių, kakų dar nedaug palyginti. ir nepritariu, kad tie žmonės, kurie leidžia šunims kakot ant pievelės, yra nevisapročiai. nu bent taip nesijaučiu ir nežadu šuns tempt visu greičiu iki pievos ar ant rankų nešt, ar pampersą uždėt, kad nekakotų. po to visada susirenku - ir ramu. nereikia tokių kraštutinumų.


Nevisprociai jie ne del to, kad suniui pamperso neuzdeda, o todel, kad palikta kruva palieka 'garuoti' visu grazumu vidury pievos ar dar geriau salia savo paties laiptines :evil:
Maciau tik 1 vyruka surenkanti .... Tikrai saunuolis, kaip ir tie kurie nepatingi is ryto suneli nuvesti toliau nuo gyvenamosios zonos.
Apskritai tai, laikyti suni 2k bute ir palikti ji stugauti visa diena balkone, kol jus grysite is darbo, cia kaip suprantu ir yra ta 'miaile sunims' :lol: Tada taip...sunu myletoju musu rajone tikrai daug :lol:
Vartotojo avataras
Ievuliukas
 
Pranešimai: 36
Užsiregistravo: 02 Bal 2008, 21:22

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė dasa » 01 Gru 2008, 15:48

Na šuniukų mylėtojai, atsiprašau už keiksmažodį ale užp... Jau nusibodo kiekvieną kartą vaiko batus nuo šūdo valyti :evil: Nu tikrai nevispročiai kažkokie, kad leidžia šuniui pridirbti tiesiog vidurį takelio. Tai kur žmonėm vaikščioti leiskite paklausti. Buvo sniegas gražu, balta, jis ištirpo ir... kam įdomu galite pažiūrėti kaip mūsų parkelis ir asfaltuoti takeliai atrodo :evil: O tai kas pavasarį bus ... :evil: Turbūt šalta į miškelį nuvesti, tai išveda kuo arčiau namų. Jeigu nenorite tarp š... gyventi, siūlau pranešinėti atitinkamom tarnybom, kai tik pamatysite kokį gyvūnų mylėtoją su savo augintiniu :evil:
Paskutinį kartą redagavo dasa 01 Gru 2008, 16:21. Iš viso redaguota 2 kartus.
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė BOGas » 01 Gru 2008, 16:09

bl sian irgi palei pirmo namo b laiptine visas takelis sudinas, pamatysiu per balkona sikant suni, seimininkui be klausimu kada sutikes i snuki duosiu.. nervai nelaiko, tuoj bl reiks tikrai skust pradet kas be kaimynu sutikimu sunis laiko cia...
BOGas
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 15 Lap 2007, 18:08

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė Ausra » 01 Gru 2008, 16:55

Tas saligatvis prie 1 namo , o taip pat ir prie C laiptines labai daznai š......, net koridoriuose buna pripeduota. Aplamai , virs visko kai pieveleje prie terasos po pat 1 auksto langais šikina savo suniukus ...... Viena karta norejau nufotografuoti ir laiptinese iskabinti.....
Toks jausmas, kad daugelis neislipa is "proletariato'" lygio ir savo gyvenamaja aplinka tuo lygmeniu formuoja....
Labai viskas pasimate atejus naujai valymo firmai, kuri gal laiptines ir pavalo geriau, bet aplinkos visiskai netvarko, todel ne tik š.... visur pasimate, bet ir nuorukos.
Ir kokiu budu ne kai kuriems isaiskinti apie ju kulturos stoka?:(
Ausra
 
Pranešimai: 200
Užsiregistravo: 25 Gru 2007, 19:09
Miestas: (1 namas)

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė palangos juze » 01 Gru 2008, 17:07

neginu tu, kurie nerenka sunu kaku, bet mano suo siandien vel aptiko zmogaus suda visai netoli antro namo.
Toje pacioje vietoje, netoli antro namo, esu maciusi 2 vyrus isejusius is laiptines, pamyzusius prie krumu salia namo ir isedusius i mersa :roll:
Nu tai ka kalbeti cia apie rinkima sunu kaku ar nerinkima...
palangos juze
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 15:23

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė dasa » 01 Gru 2008, 17:17

palangos juze rašė:neginu tu, kurie nerenka sunu kaku, bet mano suo siandien vel aptiko zmogaus suda visai netoli antro namo.
Toje pacioje vietoje, netoli antro namo, esu maciusi 2 vyrus isejusius is laiptines, pamyzusius prie krumu salia namo ir isedusius i mersa :roll:
Nu tai ka kalbeti cia apie rinkima sunu kaku ar nerinkima...

Na krūvelę šalia baseino tai tikrai ne žmogus paliko (jaučiu nepatogu jam būtų tokioje atviroje vietoje šikti), nors ji tokio pat dydžio kaip žmogaus (tai įdomu kokį gi veršį žmogus ten vedžiojo :?:
Paskutinį kartą redagavo dasa 01 Gru 2008, 17:34. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
dasa
 
Pranešimai: 253
Užsiregistravo: 16 Lap 2007, 18:22
Miestas: BK 7N

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė palangos juze » 01 Gru 2008, 17:29

dasa rašė:
palangos juze rašė:neginu tu, kurie nerenka sunu kaku, bet mano suo siandien vel aptiko zmogaus suda visai netoli antro namo.
Toje pacioje vietoje, netoli antro namo, esu maciusi 2 vyrus isejusius is laiptines, pamyzusius prie krumu salia namo ir isedusius i mersa :roll:
Nu tai ka kalbeti cia apie rinkima sunu kaku ar nerinkima...

Na krūvelė šalia baseino tai tikrai ne žmogus paliko (jaučiu nepatogu jam būtų tokioje atviroje vietoje šikti), nors ji tokio pat dydžio kaip žmogaus (tai įdomu kokį gi veršį žmogus ten vedžiojo :?:


Nu jo, biski per viesa vieta :)
palangos juze
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 15:23

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė Ricardas » 01 Gru 2008, 18:02

Gerbiami gyvunu myletojai. Argi taip sunku einant su savimi kiseneje nesiotis maiseli? jei jau neistvere sukiukas iki miskelio, tai nepalikim prie terasu kruveliu.. bo kepant veliau saslykus labai apetita gadina :x
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Re: Šuniuku "darbeliai"

Standartinė baltspo » 05 Sau 2009, 10:48

Kaimynai jei lauke nesurenkat savo šuniukų š tai gal tik jūsų kultūros stoka bet kai savo šuniukų darbelius paliekat laiptinėje tai jau mažiausiai yra chamstvo :x Prieš pora dienų trečio namo C laiptinėje 2 aukšte prie laiptu aptikau siurprizą (kadangi savo šuns kruveles visada surenku tai kad negadint sau ir kitiems kaimynams šventinės nuotaikos surinkau ir šitą) nu bet bl nesikeikiant jūs ka visai lochai kas jums ble laiptinė san mazgas dar patys šikt tuoj pradėsit.
baltspo
 
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 02 Gru 2007, 03:58
Miestas: 3N C2-2

Kitas

Grįžti į SKUNDAI

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron