Hannerio broko taisymai

Vat cia galite surašyti visus dusia slegencius dalykus del statytoju, kaimynu, blogo oro ir pan..

Moderatorius: Munchiss

Hannerio broko taisymai

Standartinė Raymond » 16 Lie 2008, 16:58

Tokia buvo istorija :)
Atejo elektrikai sutvarkyti domofona, nes neveike.
Atidare zemu sroviu dezute (ten kur pajungia telefona, interneta, tv) padare ka reikia, domofonas pradejo veikti, saunuoliai.
Manes tuo metu nebuvo namuose, zmona bendravo su tais elektrikais...
Skambina man, sako nera interneto, bandem ieskoti ir spresti problemas savarankiskai, kai vis tiek neatsirado internetas, paskambinau TEO, israsiau velniu, jie savo puseje perkrove linija ir pasake pas juos viskas tvarkoj, bet interneto nebuvo.
Grizau namo, pradejau ieskoti problemos, paklausiau zmonos ka dare namie elektrikai, sake kad kazka tvarke toje dezuteje, atsuku, paziuriu, ir matau :) kad elektrikai tiesiog atjunge pagrindini kabeli interneto ir taip viska paliko graziai uzsukus dezutes dangteli.
Isvada tokia:
Hanneris - kokybe ir garantija
Neveikiantis domofonas reikskia turbut kokybe (bet ta domofona junge ne Hanneris o pasamdyti darbuotojai)
O "darbas" atliktas zemu sroviu dezuteje garantuoja kad viskas bus gerai istaisyta (bet cia irgi tik pasamdyti darbuotojai)
Truputi susimaisiau, iseina, kad Hanneris nekaltas :)
Idomu kaip kitiems sekasi tvarkyti brokus :)
p.s. domofonas kol kas vienintelis islindes brokas musu bute :)
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

hannerio broko taisymas

Standartinė pensija » 16 Lie 2008, 21:55

o pas mus bute skambutis iki siol neveikia,prieskambaryje nera sviesos,virtuveje po sointutem halogenai nesviecia,nors kai buvo sumontuota virtuve,sviete.Kol kas niekas neatejo ir nepataise,nors pretenzija buvo surasyta.Beje,o kaip atsirakinti el.skydine,as rakto tai negaunu.
pensija
 
Pranešimai: 83
Užsiregistravo: 17 Sau 2008, 19:29
Miestas: Vilnius 1N C korpusas

Standartinė Egidan » 17 Lie 2008, 07:51

Pas mus pusė rozečių neveikė. Žinoma, pradėjo nuo to, kad gal kas neįjungta ir pan. Rozetės viena šalia kitos, bet viena veikia, o kita ne. Paaiškėjo, jog pilnai nesukomutuota, laidai nesujungti ir t.t. Laidų privesta tiek, kad net patys elektrikai akis išpūtę žiūri ir nieko nesupranta kas ir kur. Tiesa, tam, kad darbai pajudėtų teko ir balsą pakelti. Pretenzijų dar nerašėm. Užtat dabar paskambinus ateina ir maloniai bendrauja, ir darbus padaro.
Vakar buvau maloniai nustebinta, kai paprašiau apdailininko-dar vakar ir atėjo apžiūrėti kur ir ką reiks padaryti... Net keista
Egidan
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 11 Gru 2007, 10:05
Miestas: 5N B3-1

Standartinė Raymond » 17 Lie 2008, 08:51

tai kad, dabar greitai reaguoja tai labai malonu, bet tas bajeris su interneto laidais tai biski "subesino" :)
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

Standartinė Egidan » 17 Lie 2008, 10:13

Na, buvo ir pas mus su elektrikais-internetu - TV problemų. Kadangi tai nutiko prieš keletą savaičių, tai kaip ir užsimiršo. O buvo taip, kad taisė eilinį kartą rozetes ir ištraukė interneto ir TV laidus (nepasižiūrėjo nieks kuris laidas į kurį lizdą eina). Ko tik aš nedariau: ir priedėlius perkrovinėjau, ir laidus įvairiai dėliojau, nieks nepadėjo. Tada susisiekiau su TEO. Vaikinukas užregistravo gedimą. Bandžiau aš jam aiškinti, kad greičiausiai dėl laidų taip nutiko, bet jis nesutiko. Ką gi, sėdėjau aš pikta ir po poros valandų dar kartą paskambinau į TEO. Tikriausiai pasisekė, nes tada kalbėjau su mergina :). Telefonu sutvarkėm ir TV, ir internetą, bet ir užtrukom-kalbėjom visą valandą :) Jei būtų atvažiavę TEO darbuotojai į namus, tai už tokią problemą būtų dar ir neblogą sumelę paėmę. Na, kitaip sakant, tai gerai, kas gerai baigiasi. Aš Hanneriui jau esu pasakiusi, kad atsiųsiu telefono išklotines, kad apmokėtų su jų "profesionalų darbu" susijusius skambučius :)
Egidan
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 11 Gru 2007, 10:05
Miestas: 5N B3-1

Standartinė Andrius » 18 Lie 2008, 19:20

Egidan rašė:Na, buvo ir pas mus su elektrikais-internetu - TV problemų. Kadangi tai nutiko prieš keletą savaičių, tai kaip ir užsimiršo. O buvo taip, kad taisė eilinį kartą rozetes ir ištraukė interneto ir TV laidus (nepasižiūrėjo nieks kuris laidas į kurį lizdą eina). Ko tik aš nedariau: ir priedėlius perkrovinėjau, ir laidus įvairiai dėliojau, nieks nepadėjo. Tada susisiekiau su TEO. Vaikinukas užregistravo gedimą. Bandžiau aš jam aiškinti, kad greičiausiai dėl laidų taip nutiko, bet jis nesutiko. Ką gi, sėdėjau aš pikta ir po poros valandų dar kartą paskambinau į TEO. Tikriausiai pasisekė, nes tada kalbėjau su mergina :). Telefonu sutvarkėm ir TV, ir internetą, bet ir užtrukom-kalbėjom visą valandą :) Jei būtų atvažiavę TEO darbuotojai į namus, tai už tokią problemą būtų dar ir neblogą sumelę paėmę. Na, kitaip sakant, tai gerai, kas gerai baigiasi. Aš Hanneriui jau esu pasakiusi, kad atsiųsiu telefono išklotines, kad apmokėtų su jų "profesionalų darbu" susijusius skambučius :)

Paskysiu trumpai drūtai - teo 1 skambutis - 1 litas nesvarbu kiek laiko. Gali reikalauti iš kokybės. Beje jei teo pagalba sutvarkei - haneris nieko dėtas
Andrius
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 20:26
Miestas: 2N, C laiptinė

Standartinė Mekong Delta » 18 Lie 2008, 22:59

Joo, alektrikas tai tokis zmogas, kuris yra karta mates laidas. Kai kurie alektrikai netgi yra ji ciupave savo purvinas pirstas. :lol:
Vartotojo avataras
Mekong Delta
 
Pranešimai: 182
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 09:09
Miestas: BK

Standartinė MZR » 13 Rgp 2008, 12:38

Sveiki, kas daznai ir idemiai skaitote si foruma, turbut ne karta matete ar patys rasete nusiskundimus skirtus Hanner (Kokybei) del ivairiu kokybes trukumu ar naetliktu darbu. Si karta stosiu i gretas zmoniu kurie yra patenkinti atliktais darbais ir suteikta kokybe.
Asmeninskai susiduriau su atveju, kai siomis dienomis paciam teko kreiptis del kokybes trukumu i Hanneri (nors ir tie kokybes nusiskundimai labiau atsirado del statybininku darbo nepabaigimo, ju pacio poziurio i darba, o ne del pacios imones veiksmu). Galiu prisipazinti, jog tikrai nesitikejau tokios greitos reakcijos i iskilusias problemas, atsiprasymo ir greitu sprendimu organizavimo.
Tiems, kas dar vis turi piktu zodziu Kokybei, galiu saziningai pasakyti - esu labai patenkintas pasirinkes sia gyvenviete, darbu atlikimu, o ypac poziuriu i klienta ir jo nuomone.
Galbut ne visi ten dirbantys zmones (su kuriais man teko bendrauti) verti pagyrimo, bet tik labai geru zodziu galiu atsiliepti apie ten dirbancius darbuotojus - Remigiju, Jurga, Gintare, Gabija
Vartotojo avataras
MZR
 
Pranešimai: 338
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 20:44
Miestas: 5N

Standartinė Andrius » 13 Rgp 2008, 13:00

MZR rašė:Sveiki, kas daznai ir idemiai skaitote si foruma, turbut ne karta matete ar patys rasete nusiskundimus skirtus Hanner (Kokybei) del ivairiu kokybes trukumu ar naetliktu darbu. Si karta stosiu i gretas zmoniu kurie yra patenkinti atliktais darbais ir suteikta kokybe.
Asmeninskai susiduriau su atveju, kai siomis dienomis paciam teko kreiptis del kokybes trukumu i Hanneri (nors ir tie kokybes nusiskundimai labiau atsirado del statybininku darbo nepabaigimo, ju pacio poziurio i darba, o ne del pacios imones veiksmu). Galiu prisipazinti, jog tikrai nesitikejau tokios greitos reakcijos i iskilusias problemas, atsiprasymo ir greitu sprendimu organizavimo.
Tiems, kas dar vis turi piktu zodziu Kokybei, galiu saziningai pasakyti - esu labai patenkintas pasirinkes sia gyvenviete, darbu atlikimu, o ypac poziuriu i klienta ir jo nuomone.
Galbut ne visi ten dirbantys zmones (su kuriais man teko bendrauti) verti pagyrimo, bet tik labai geru zodziu galiu atsiliepti apie ten dirbancius darbuotojus - Remigiju, Jurga, Gintare, Gabija


Sutinku, kad kobės el. paštas reaguoja žaibiškai parašius nusiskundimą pas mus paskambino ir apžiūrėjo nepabaigtą fasadą tikrai per 1 dieną. Tik va bėda kad jau savaitė kaip jis jau turėjo būti sutvarkytas, o mes vis kaip laukiam taip laukiam.. :?
Andrius
 
Pranešimai: 128
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 20:26
Miestas: 2N, C laiptinė

Standartinė mindaugas s » 13 Rgp 2008, 15:18

Andrius rašė:
MZR rašė:Sveiki, kas daznai ir idemiai skaitote si foruma, turbut ne karta matete ar patys rasete nusiskundimus skirtus Hanner (Kokybei) del ivairiu kokybes trukumu ar naetliktu darbu. Si karta stosiu i gretas zmoniu kurie yra patenkinti atliktais darbais ir suteikta kokybe.
Asmeninskai susiduriau su atveju, kai siomis dienomis paciam teko kreiptis del kokybes trukumu i Hanneri (nors ir tie kokybes nusiskundimai labiau atsirado del statybininku darbo nepabaigimo, ju pacio poziurio i darba, o ne del pacios imones veiksmu). Galiu prisipazinti, jog tikrai nesitikejau tokios greitos reakcijos i iskilusias problemas, atsiprasymo ir greitu sprendimu organizavimo.
Tiems, kas dar vis turi piktu zodziu Kokybei, galiu saziningai pasakyti - esu labai patenkintas pasirinkes sia gyvenviete, darbu atlikimu, o ypac poziuriu i klienta ir jo nuomone.
Galbut ne visi ten dirbantys zmones (su kuriais man teko bendrauti) verti pagyrimo, bet tik labai geru zodziu galiu atsiliepti apie ten dirbancius darbuotojus - Remigiju, Jurga, Gintare, Gabija


Dabar, kai sustojo rinka, pamazu viskas krypsta geraja linkme. Tuo tarpu, kai pardavimai ejosi kaip is pypkes buvo visai kitaip. Situacija zmones keicia. Nors rimtose firmose taip buti neturetu. Bet kokiu atveju gyvenviete liuks :)
mindaugas s
 
Pranešimai: 19
Užsiregistravo: 22 Geg 2008, 15:06

Re: Hannerio broko taisymai

Standartinė kestys » 16 Lap 2008, 21:09

sveiki, gal zinot ar spinoms yra kokia garantija?..
kestys
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 22 Rgp 2008, 22:27
Miestas: 5N 12-50

Re: Hannerio broko taisymai

Standartinė Raymond » 17 Lap 2008, 09:15

Kaip mums pagrindines durys "atsisedo", sunkiai uzsidarinejo, tai Hanneris labai greitai sutaise, uzteko tik vienos zinutes, saunuoliai, bandyk ir tu laime.
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

Re: Hannerio broko taisymai

Standartinė R&D... » 17 Lap 2008, 23:37

furniturai garantija 1m.
Vartotojo avataras
R&D...
 
Pranešimai: 47
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 22:30
Miestas: BK-17-15

Re: Hannerio broko taisymai

Standartinė kestys » 19 Lap 2008, 20:13

aciu... :wink:
kestys
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 22 Rgp 2008, 22:27
Miestas: 5N 12-50

Re: Hannerio broko taisymai

Standartinė abro » 05 Sau 2009, 09:48

Norejau pasiteirauti, gal kas kreipesi del buto langu sandarumo i HANERI??ar jie privalo juos taisyti???nes saltis pro juos iena nezmoniskai......:(ar jiem yra kazkokia garantija??
abro
 
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 14:23
Miestas: Vilnius

Re: Hannerio broko taisymai

Standartinė baltspo » 05 Sau 2009, 10:36

Aš skambinau tiesiai langų gamintojams FAUGA tel. Vilniuje 2721480 tai gan operatyviai su manim susisiekė ir atvažiavę viską puikiai sureguliavo :D (tik vat nežinau ar visuose namuose ta pati firma langus statė ant rėmo turi būti firmos lipdukas, pas mus tai užklijuota Fauga tai ten ir kreipiausi sakė jie mūsų langams yra suteikę 5 metų garantiją tai visų trūkumų šalinimas nemokamas)
baltspo
 
Pranešimai: 28
Užsiregistravo: 02 Gru 2007, 03:58
Miestas: 3N C2-2

Re: Hannerio broko taisymai

Standartinė abro » 05 Sau 2009, 12:22

baltspo rašė:Aš skambinau tiesiai langų gamintojams FAUGA tel. Vilniuje 2721480 tai gan operatyviai su manim susisiekė ir atvažiavę viską puikiai sureguliavo :D (tik vat nežinau ar visuose namuose ta pati firma langus statė ant rėmo turi būti firmos lipdukas, pas mus tai užklijuota Fauga tai ten ir kreipiausi sakė jie mūsų langams yra suteikę 5 metų garantiją tai visų trūkumų šalinimas nemokamas)



aciu labai:)reiks ieskoti to lipduko:)
abro
 
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 14:23
Miestas: Vilnius

Re: Hannerio broko taisymai

Standartinė Levas » 05 Sau 2009, 13:16

jei tai pirmas etapas, tai langus dejo runika, is panevezio
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Re: Hannerio broko taisymai

Standartinė abro » 05 Sau 2009, 13:35

pirmas, pirmas.....kazkokia neaiski jau man ta firma:(
abro
 
Pranešimai: 74
Užsiregistravo: 12 Lap 2007, 14:23
Miestas: Vilnius

Re: Hannerio broko taisymai

Standartinė Levas » 05 Sau 2009, 22:56

abro rašė:pirmas, pirmas.....kazkokia neaiski jau man ta firma:(

rasai i kokybe ir arturas@hanner.lt ir sakai, kad blogai su langais. tas arturas kol kas tvarkosi gerai, kiek kreipiausi kaip ir padare viska. tai jis greit suskambina su runika ir pasako, kad reik atvaryti tvarkyti langu.
tik ta runika vaziuoja i vilniu viena karta per savaite ir per viena diena nori visur apeiti.
Vartotojo avataras
Levas
 
Pranešimai: 515
Užsiregistravo: 11 Lap 2007, 19:05
Miestas: 1N

Re: Hannerio broko taisymai

Standartinė samane » 06 Sau 2009, 13:41

kiek zinau tai runika stiklino balkonus, o plastikinius langus , nebent pas mane, dejo vilnieciai, kurie dabar jau kaip ir subankrotave ar kazkas tai panasaus. tai kai man reguliavo, vaziavo xebra is kauno, ja haneris buvo pasamdes tokiems darbams.
Vartotojo avataras
samane
 
Pranešimai: 124
Užsiregistravo: 13 Lap 2007, 10:42
Miestas: 2N, B

Re: Hannerio broko taisymai

Standartinė Gabi » 27 Sau 2009, 09:43

Sveiki,

As irgi turiu problemu su langais. Taciau Faugos vyriokas buvo jau tris kartus (kreipiausi i hannerio kokybe ir Mata). Vienam langui net kazkokias detales keite, taciau kadangi pas mane visi langai "kiauri", tai kitus matyt tingi tvarkyti ir teigia, kad viskas gerai :( o salta tai man..... O gal geriau kreiptis teisiai i Fauga?
Gabi
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 24 Sau 2009, 21:36
Miestas: 6N

Re: Hannerio broko taisymai

Standartinė zipkute » 27 Vas 2009, 12:16

pas mus su langais kolkas tai viskas gerai - bute vejai nesvilpia ir labai silta. Bet yra kita problema - grindys. Nu jau sudetos tai eina pyyyyp... tarpai tarp grindu ir langu didziausi. atseit uztepliota silikonu kazkokiu rusvu, bet visas suskilinejes, plysiai atsirado ir toje vietoje kur jungimai padaryti su tokiom metalinem juostytem. Nu zodziu - vasara grindys girgzdejo ir bangavo, o dabar skyles didziausios. Tikiuosi kad netruks visko sutvarkyti.
Vartotojo avataras
zipkute
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 10 Gru 2007, 17:18
Miestas: Vilnius 7N


Grįžti į SKUNDAI

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron