Jūsų nuomonė apie MOBILIĄ, ekologišką automoblių plovyklą.

Jūsų nuomonė apie MOBILIĄ, ekologišką automoblių plovyklą.

Standartinė vbanzai » 06 Kov 2012, 23:27

Sveiki, gerb. Kairiūkščio namai gyventojai,

norėjau pasidomėti ir paklausti Jūsų nuomonės apie ekologišką, patogią Jums, taupančią laiką ir sąnaudas, automobilių plovyklą pas JUS. Nes dažna problema kur kokybiškai nusiplauti automobilį.

Tikiuosi, kad nesupyksite, kad esu čia su tokiu klausimu, tiksliau atlieku, kaip ir mažą apklausą ar tai būtų paklausus dalykas, Vilniaus gyventojų atžvilgiu.

Įsivaizduokite situaciją.

Jūs norite nusiplauti automobilį, bet kaip žinome, gerą, saulėtą ir tinkamą dieną nusiplauti automobilį, visuomet eilės prie plovyklų. Jūs gaištate savo laiką laukdami eilėje, deginate kurą norėdami nuvažiuoti iki kitos plovyklos ir panašūs aspektai, kurie tikrai nesuteikia Jums patogumo.

Kokia Jūsų nuomonė, jeigu Lietuvoje būtų siūloma paslauga, kai automobilių plovyklą "atvyksta" pas Jus? Tai yra visiškai ekologišką, nereikalaujanti nuotekų tvarkymo ir valymo plovykla. Viskas vyksta vandens garų pagalba. Nekenkia aplinkai, nekenkia automobiliui, taupo laiką ir sąnaudas.

Pats esu buvęs užsienio šalyse, kur taikomos tokios paslaugos ir žmonės labai patenkinti.

Dažniausiai tokią paslaugą teikia gyventojų parkinguose (požeminiame ar antžeminiame). Daugelis mano, kad parkingas bus išpurvintas, pridergtas ir tik papildomos išlaidos bus. Tačiau taip nėra. Jokių nuotekų, purvo - NĖRA.

Vienam automobiliui sunaudojama tik 4ltr vandens. Taip pat išnaikina bakterijas, dulkių erkutes ir pelėsius, dezodoruoja, nenaudoja chemikalų bei išvalo automobilio kondicionavimo sistema ir jos takus.


Tikiuosi, kad nesutrukdysiu su tokia didele info, tačiau labai įdomu išgirsti Jūsų nuomonę.
Jeigu turite kokių nors klausimų, kreipkitės, visuomet atsakysiu.

P.S. atsiprašau Administratoriaus, jeigu tai atrodo kaip reklama, tačiau taip nėra, tai tik maža apklausa.

Gražios dienos!
vbanzai
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 06 Kov 2012, 23:22

Re: Jūsų nuomonė apie MOBILIĄ, ekologišką automoblių plovykl

Standartinė Grazinakat » 16 Bal 2019, 10:48

man asmeniškai tai čia super idėja.
Grazinakat
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 16 Bal 2019, 10:44


Grįžti į Kairiūkščio namai (YIT Kausta)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron