Mokesčiai

Re: Mokesčiai

Standartinė star » 14 Spa 2010, 16:45

eduliuke rašė:As uz,
Tik gal galima reikalinga info siusti i koki nors email'a.
Noriu isvengti galimo susidorojimo :lol: :D

el.pašto adresą nusiunčiau jums AŽ, o dėl susidorojimo tai nelabai matau priežastį - mes ginamės nuo galimo nesąžiningo finansinio išnaudojimo :)
star
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 18 Lie 2010, 10:53

Re: Mokesčiai

Standartinė Evike » 22 Spa 2010, 13:17

Sveikuciai, kaimyneliai ;)
Gal kas galite man paaiskinti kaip Hanneris skaiciuoja saskaitas uz kitas paslaugas? gavusi saskaita uz rugsejo menesi eilini karta nieko nesuprantu, na is kur tokios kainos ir tokia susidaranti suma.. man asmeniskai moketi 120 lt per menesi uz 68 kv.m buta tikrai atrodo daug kai pasneku su kitais pazystamais gyvenanciais tarkim ir bajoruose bet 1 ar 2 etape ir su kirut gyvenanciais nauju statybu namuose, tai jie moka daug maziau.. perpus maziau tiesa pasakius.. na pvz man idomiai atrodo kai i teritorijos prieziura neieina zoles pjovimas. na gal as tada ta teritorijos prieziura netaip suprantu.. ir dar idomu rugsejo menesi kokias bendras patalpas silde.. bent mano name (3) tai radiatoriai visada salti buvo ir dabar jie salti yra, niekas nieko nesildo..aisku nesneku jau kai uz laiptiniu valyma sumoku 15 lt kai laiptine tikrai nera daznai valoma..gal jus galit man paaiskinti uz ka mes tiek mokam :D
Evike
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 15 Kov 2010, 12:15

Re: Mokesčiai

Standartinė eglele » 22 Spa 2010, 17:18

Pas mus tai nera jokio sildymo mokescio uz rugsejo menesi... :?
eglele
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 20 Spa 2009, 16:03

Re: Mokesčiai

Standartinė dariusb » 22 Spa 2010, 17:38

Evike rašė:Sveikuciai, kaimyneliai ;)
Gal kas galite man paaiskinti kaip Hanneris skaiciuoja saskaitas uz kitas paslaugas? gavusi saskaita uz rugsejo menesi eilini karta nieko nesuprantu, na is kur tokios kainos ir tokia susidaranti suma.. man asmeniskai moketi 120 lt per menesi uz 68 kv.m buta tikrai atrodo daug kai pasneku su kitais pazystamais gyvenanciais tarkim ir bajoruose bet 1 ar 2 etape ir su kirut gyvenanciais nauju statybu namuose, tai jie moka daug maziau.. perpus maziau tiesa pasakius.. na pvz man idomiai atrodo kai i teritorijos prieziura neieina zoles pjovimas. na gal as tada ta teritorijos prieziura netaip suprantu.. ir dar idomu rugsejo menesi kokias bendras patalpas silde.. bent mano name (3) tai radiatoriai visada salti buvo ir dabar jie salti yra, niekas nieko nesildo..aisku nesneku jau kai uz laiptiniu valyma sumoku 15 lt kai laiptine tikrai nera daznai valoma..gal jus galit man paaiskinti uz ka mes tiek mokam :D




Cia visiems tas pats klausimas iskyla, bet niekas neduoda atsakymo. del to ir liudna...mokame neaisku uz ka mokame...prasai ataskaitu niekas nieko neduoda kol visi bendrai rastiskai to nepradesime reikalauti nieko ir nebus ...
dariusb
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 19 Rgs 2010, 21:31

Re: Mokesčiai

Standartinė star » 23 Spa 2010, 11:20

Evike rašė:Sveikuciai, kaimyneliai ;)
Gal kas galite man paaiskinti kaip Hanneris skaiciuoja saskaitas uz kitas paslaugas?


šitą paaiškinti gali tik pats haneris - kreipkitės į juos raštu su prašymu detalizuoti jums neaiškius mokesčius . Po 30 dienų ,jeigu negausite atsakymo ,galite nemokėti už tuos neaiškius mokesčius iki jų išaiškinimo ir jums už tai nieko nebus :)
star
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 18 Lie 2010, 10:53

Re: Mokesčiai

Standartinė Evike » 23 Spa 2010, 17:23

Tai gal visi draugiskai paimam ir parasom? paprasom paaiskinti? tik reiktu tada mum kada susitikti ir padaryti tai.. nes mane tai labai nervina..
Evike
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 15 Kov 2010, 12:15

Re: Mokesčiai

Standartinė star » 27 Spa 2010, 09:47

Evike rašė:Tai gal visi draugiskai paimam ir parasom? paprasom paaiskinti? tik reiktu tada mum kada susitikti ir padaryti tai.. nes mane tai labai nervina..

tam yra atskira tema,galite prisijungti - viewtopic.php?f=16&t=485
star
 
Pranešimai: 53
Užsiregistravo: 18 Lie 2010, 10:53

Re: Mokesčiai

Standartinė aurimass » 06 Lap 2010, 00:23

sveiki, katik perziurejau Vilniaus energijos saskaita ir nieko nesuprantu trys eilutes ir viskas skaiciuojama kaip sildymas gal kas gali paai6kinti ka reiskia 1 Šiluma k. v. temperatūrai palaikyti, 2 Šildymas ir3 Šilumos energija nors pagal bute sildymo skaitliukus visai kiti duomenys sakykim, kad per abu skaitliukus rodo 30 vnt tai dauginam is sildymo kainos t.y.apie 23 cnt ir gaunasi apie 7 Lt o is kur tuomet saskaita zymiai didesne ar as cia nieko nesuprantu, beje gyvatuko bute nera juk, butu malonu jusu nuomone, kas geriau supranta sia saskaite

ACIU
aurimass
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 01 Spa 2010, 18:42

Re: Mokesčiai

Standartinė Vejune » 03 Gru 2010, 22:07

Prasymas!

Nebukit kiaules ir nestatykite parkinge masinu, jei jums nepriklauso. Neprasyciau, jei neuzstatytumet taip, kad po to sunku prisiparkuoti (cia kalba eina apie toyota), bet dar ir uz jus mokescius turime moketi.
Jei tai kartosis pastoviai, manau teks kreiptis pas dedes policininkus...
Vejune
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 26 Geg 2010, 14:37

Re: Mokesčiai

Standartinė LR&C » 07 Gru 2010, 12:22

As uzklausiau Vilniaus energijos apie praeito menesio saskaita. Atsakymas toks: jums paskaičiuotas cirkuliacijos k. v. mokestis (80kwh.butui,bė gyvatuko).šis mokestis nepriklauso nuo to ar jus naudojate, ar ne k.v. -18,40 lt./mėn.
Eilutė ,,šildymas,, -6,33ct. Pagal valst. Kainų ir energetikos kontrolės komisijos rekomenduojamą 6-tą šilumos energijos pasiskirstymo metodą jums paskaičiuotas šild.energijos kiekis, kuris paskirstomas visiems proporcingai butų plotui.
LR&C
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 02 Lie 2009, 19:04

Re: Mokesčiai

Standartinė niekutis » 08 Gru 2010, 23:41

LR&C rašė:As uzklausiau Vilniaus energijos apie praeito menesio saskaita. Atsakymas toks: jums paskaičiuotas cirkuliacijos k. v. mokestis (80kwh.butui,bė gyvatuko).šis mokestis nepriklauso nuo to ar jus naudojate, ar ne k.v. -18,40 lt./mėn.
Eilutė ,,šildymas,, -6,33ct. Pagal valst. Kainų ir energetikos kontrolės komisijos rekomenduojamą 6-tą šilumos energijos pasiskirstymo metodą jums paskaičiuotas šild.energijos kiekis, kuris paskirstomas visiems proporcingai butų plotui.


Tai ką reiškia paprastais žodžiais VE sąskaitoje eilute "Šildymas"?
niekutis
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 01 Geg 2010, 11:45
Miestas: Vilnius

Re: Mokesčiai

Standartinė LR&C » 21 Bal 2011, 10:50

Kodel atsirado atskiras punktas - parkingo elektra? negi tai jau nebe bendro naudojimo?!
LR&C
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 02 Lie 2009, 19:04

Re: Mokesčiai

Standartinė Raymond » 22 Bal 2011, 08:12

LR&C rašė:Kodel atsirado atskiras punktas - parkingo elektra? negi tai jau nebe bendro naudojimo?!


Pas mus visada buvo parkingo elektra atskirai.
Ta elektra nera skirta viso namo gyventojams o tik tiems kas turi vietas pozemineje aiksteleje, nelogiska butu imti mokesti is kitu kurie nesinaudoja parkingu.
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

Re: Mokesčiai

Standartinė klanas » 15 Vas 2013, 13:23

Laba diena. gal gali kas nors pasidalinti info, kokie sildymo kastai Lt./m2, Jusu energetiskai efektyviuose namuose
Vartotojo avataras
klanas
 
Pranešimai: 208
Užsiregistravo: 14 Lap 2007, 22:09
Miestas: Bajoru kelias 17-23

Re: Mokesčiai

Standartinė tosiara » 20 Vas 2013, 10:52

klanas rašė:Laba diena. gal gali kas nors pasidalinti info, kokie sildymo kastai Lt./m2, Jusu energetiskai efektyviuose namuose


Eini i puslapiuka: http://online.dalkia.lt/saskaitos/pastatai.aspx
Ivedi "Bajorų" ir gauni adresu sarasa, rinkis bet koki ir gali matyti, kiek namui kainavo sildymas

Pvz, Bajoru kelias 19

Vidutinė mėn. temperatūra -7,0°C
Vidutinis vėjo greitis 2,4 m/s

Vid. suvartojamas šil. energijos kiekis 15,28 kWh/m²
Vid. šildymo kaina 4,55 Lt/m²


Palyginimui, Sviliškių 8:

Vid. suvartojamas šil. energijos kiekis 8,74 kWh/m²
Vid. šildymo kaina 2,59 Lt/m²
Vartotojo avataras
tosiara
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 07 Bal 2009, 12:28
Miestas: Bajoru kelias 19

Re: Mokesčiai

Standartinė Ricardas » 27 Vas 2013, 16:19

Kazkaip nebeveikia tas Dalkijos puspalis.. :)
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Re: Mokesčiai

Standartinė tosiara » 27 Vas 2013, 17:40

Ricardas rašė:Kazkaip nebeveikia tas Dalkijos puspalis.. :)

Man rodo normaliai:

dalkia.jpg
Dalkia puslapis
Vartotojo avataras
tosiara
 
Pranešimai: 42
Užsiregistravo: 07 Bal 2009, 12:28
Miestas: Bajoru kelias 19

Ankstesnis

Grįžti į III-as etapas (Bajoru kelio 1, 3, 5)

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių