reikalai su elektra

Moderatorius: Munchiss

reikalai su elektra

Standartinė Sima » 30 Gru 2011, 14:17

Nu kažkaip užderėjo pas mane problemų ant metų pabaigos :D .
Taigis, dar vienas klausimas - ar yra pastebėjusių ir kaip nors užfiksavusių elektros tiekimo sutrikimus ar įtampos dinginėjimą praeitą savaitę?
Jeigu neklystu, pirmadienį, gruodžio 19 d., mūsų visam rajone 3 kartus buvo kelioms sekundėms dingusi elektra. Pastebėjau, kad sugedo mano šaldytuvas, tai vat ir galvoju, kur galų ieškoti, nes meistras aiškina, kad įtampos šokinėjimai šaldytuvui galėjo ir padėti numirti.
Sima
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 24 Geg 2008, 14:31

Re: reikalai su elektra

Standartinė Raymond » 02 Sau 2012, 09:58

Sima rašė:Nu kažkaip užderėjo pas mane problemų ant metų pabaigos :D .
Taigis, dar vienas klausimas - ar yra pastebėjusių ir kaip nors užfiksavusių elektros tiekimo sutrikimus ar įtampos dinginėjimą praeitą savaitę?
Jeigu neklystu, pirmadienį, gruodžio 19 d., mūsų visam rajone 3 kartus buvo kelioms sekundėms dingusi elektra. Pastebėjau, kad sugedo mano šaldytuvas, tai vat ir galvoju, kur galų ieškoti, nes meistras aiškina, kad įtampos šokinėjimai šaldytuvui galėjo ir padėti numirti.


Musu ir numire, tai kaledom teko pasidovanot nauja :)
Buvo gal kokius 3-4 kartus dingusi elektra, apie vidurnakti.
Siaip ir upsas pareina :(

Sima, sakai yra sansu teisybes ieskot? ir kaltininku?
Vartotojo avataras
Raymond
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 08 Sau 2008, 09:17
Miestas: 5N

Re: reikalai su elektra

Standartinė Sima » 02 Sau 2012, 15:36

Labas,
jeigu viskas atsitiko dėl įtampos perkritimų, tada su LESTO būtų galima pasiaiškinti, tik kad ten irgi geruliai. Skambinau į LESTO praeitą savaitę, tai jie aiškina, kad gruodžio 15 buo perkirstas elektros kabelis kažkur ir šalia kabelio buvo kirvis numestas. Bet aš tai tiksliai prisimenu, kad elektra dinginėjo ne gruodžio 15, nes aš tą vakarą namie nebuvau. Plius minusas yra tame, kad greičiausiai niekas nebus skambinęs į LESTO tik dėl to, kad kelis kartus trumpam elektra buvo dingusi, o tai reiškia, kad nėra jokių įrodymų, kad ji apskritai buvo dingusi :D
Aš tai namų draudimą turiu, o įtampos svyravimai yra draudiminis įvykis. Laukiu meistro šią savaitę, kad apžiūrėtų šaldytuvą ir nustatytų gedimo priežastį, tada bandysiu su draudimu tvarkytis. Dar į LESTO užklausimą parašiau, tai jeigu atsakymas bus vertas dėmesio, pranešiu :roll:
Sima
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 24 Geg 2008, 14:31

Re: reikalai su elektra

Standartinė Ricardas » 11 Sau 2012, 14:28

TIKRAI FAKTAS kad buvo problemu. Daug kam sugadino prietaisus, bet ne visi suprato del ko.

El. pastote priesasais bajoru kelio 2-a berds nama - tokia neseniai remontuota, kibirksciavo visa ir kesinosi uzsidegti :).

Pats vesdamas suni pastebejes, skambinau 112 ir registravau iviki, sake siuncia jau tarnybas ziureti kas ten vyksta. Taigi, kalte tikria ne prietaiso, ir imanoma butu ieskoti teisybes.
Vartotojo avataras
Ricardas
Bajorų forumo įkūrėjas
 
Pranešimai: 1102
Užsiregistravo: 06 Lap 2007, 16:49
Miestas: Vilnius, Lithuania

Re: reikalai su elektra

Standartinė Sima » 27 Sau 2012, 17:46

Prikabinu raštą - gal man "pamačys" :D . Įvykis buvo 2011-12-15 visgi. Pinigų išmušinėjimas iš LESTO nebūtų paprastas reikalas...
Aš bandau tvarkytis per turto draudimą. Atrodo, kad viskas bus gerai.
Prikabinti failai
LESTO.pdf
(65.09 KiB) Atsisiųsta 223 kartus(ų)
Sima
 
Pranešimai: 68
Užsiregistravo: 24 Geg 2008, 14:31


Grįžti į Apie viską

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

cron